Sari la conținut

Vind Piese De Dnepr


fhchth
 Share

Postări Recomandate

SALUTARE

AM UN DNEPR COMPLET FARA ACTE , SAU MAI BINE ZIS ACTE CARE NU SE POT FACE DIN CAUZA UNUIA CARE NU E BINEVOITOR SA IMI FACA CERTIFICATUL FISCAL DIN MOLDOVA ...

 

REZERVOARE

- UNUL IN GRUND CACHI UNUL NEGRU -80 LEI BUCATA ( CU CANA , BUSON SI GUME LATERALE

 

-FURCA FATA ( STARE F BUNA ) - 120 LEI

 

- ARIPA FATA NEATINSA - 80 LEI

-ARIPA SPATE -80 LEI

-ALTERNATOR IN STARE F BUNA - 250 LEI

-CHIULASE - 150 LEI BUCATA COMPLETA CU TACHETI CU TOT

GRUP ROATA ( IN STARE F BUNA , NEHINGHERITE FILETELE DE LA PRINDEREA PE CADRU ) TOT COMPLET + CRUCE CARDANICA SI CARDAN - 200 RON

-AMOTRIZOARE SPATE -100 RON PERECHEA

- CADRU COMPLET CU BASCULA - 200 RON

-ROTI STARE BUNA CU PIESELE ALEA DE CONSOLIDARE ORIGINALE PE FATA - 80 RON BUCATA INCALTATE CU CAMERA SI CAUCIUC

TEL 0728225581

MAI MULTE POZE CU TOATE PIESELE ZILELE ASTEA

BASTY

 

 

SALUTARE

AM UN DNEPR COMPLET FARA ACTE , SAU MAI BINE ZIS ACTE CARE NU SE POT FACE DIN CAUZA UNUIA CARE NU E BINEVOITOR SA IMI FACA CERTIFICATUL FISCAL DIN MOLDOVA ...

 

REZERVOARE

- UNUL IN GRUND CACHI UNUL NEGRU -80 LEI BUCATA ( CU CANA , BUSON SI GUME LATERALE

 

-FURCA FATA ( STARE F BUNA ) - 120 LEI

 

- ARIPA FATA NEATINSA - 80 LEI

-ARIPA SPATE -80 LEI

-ALTERNATOR IN STARE F BUNA - 250 LEI

-CHIULASE - 150 LEI BUCATA COMPLETA CU TACHETI CU TOT

GRUP ROATA ( IN STARE F BUNA , NEHINGHERITE FILETELE DE LA PRINDEREA PE CADRU ) TOT COMPLET + CRUCE CARDANICA SI CARDAN - 200 RON

-AMOTRIZOARE SPATE -100 RON PERECHEA

- CADRU COMPLET CU BASCULA - 200 RON

-ROTI STARE BUNA CU PIESELE ALEA DE CONSOLIDARE ORIGINALE PE FATA - 80 RON BUCATA INCALTATE CU CAMERA SI CAUCIUC

TEL 0728225581

MAI MULTE POZE CU TOATE PIESELE ZILELE ASTEA

BASTY

uitesem model mt 11 din 1992

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[ce preturi sunt omule la piesele alea?????

faci "concurenta" la alea noi

eu am o gramada de piese si daca le insumez, la cat cer eu, nu fac nici 70% din preturile tale.

omule, sunt totusi sh, nu noi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :disappointed:

Am si eu doua cauciucuri originale, fabricatie 1990, 40 000km. Au si camere bune, una are petic nou. Accept si schimb cu altele noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE

AM UN DNEPR COMPLET FARA ACTE , SAU MAI BINE ZIS ACTE CARE NU SE POT FACE DIN CAUZA UNUIA CARE NU E BINEVOITOR SA IMI FACA CERTIFICATUL FISCAL DIN MOLDOVA ...

 

REZERVOARE

- UNUL IN GRUND CACHI UNUL NEGRU -80 LEI BUCATA ( CU CANA , BUSON SI GUME LATERALE

 

-FURCA FATA ( STARE F BUNA ) - 120 LEI

 

- ARIPA FATA NEATINSA - 80 LEI

-ARIPA SPATE -80 LEI

-ALTERNATOR IN STARE F BUNA - 250 LEI

-CHIULASE - 150 LEI BUCATA COMPLETA CU TACHETI CU TOT

GRUP ROATA ( IN STARE F BUNA , NEHINGHERITE FILETELE DE LA PRINDEREA PE CADRU ) TOT COMPLET + CRUCE CARDANICA SI CARDAN - 200 RON

-AMOTRIZOARE SPATE -100 RON PERECHEA

- CADRU COMPLET CU BASCULA - 200 RON

-ROTI STARE BUNA CU PIESELE ALEA DE CONSOLIDARE ORIGINALE PE FATA - 80 RON BUCATA INCALTATE CU CAMERA SI CAUCIUC

TEL 0728225581

MAI MULTE POZE CU TOATE PIESELE ZILELE ASTEA

BASTY

 

 

 

uitesem model mt 11 din 1992

basty

am fakut socoteala, 1700 ron. nui rau ,nui rau deloc, de fapt nui prost cine cere, e prost ala ce da, SI FARA AKTE . spite ai kumva ? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pedro, am eu niste spite, de bicicleta, dar rupte. sunt si vreo 2 intregi, dar sper ca nu te deranjeaza. ce conteaza???????? :blbl:

.......daca ai cumva spite de caruta ,ptr ca vreau sa le ,strunjesc sa le fak de nipru ,casa le pot vinde cu 100 ron bucata, sa ma ia lumea la 3 pazeste ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[ce preturi sunt omule la piesele alea?????

faci "concurenta" la alea noi

eu am o gramada de piese si daca le insumez, la cat cer eu, nu fac nici 70% din preturile tale.

omule, sunt totusi sh, nu noi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

cumpara noi ca sunt f bune ...pt tine am o oferta speciala ... de 2 ori pretul cit este o piesa noua ...

 

tu ce ai mah ..cind cautam cutie ai zis ca ai una cu pinioanele pe afara ..asha aveam si eu dar la mine mina de lucru costa bani ...chiar si pentru motocicletele mele ....si ti-am facut o oferta f mica 100 ron parca .... tu prinzi rica pe mine si ma insulti pe PM pt ca iti cer 30 lei pe tabla de prinderea motorului ?? sa te duci tu sa stai si la expediere si la ramburs cite juma de ora pt mai putin de 30 ron .... asta spune cam tot despre tine ....

 

chiar nu ai de lucru si te apuci tu sa postezi repede .... mai bine gasesteti de lucru si fa bani ... So you can move

 

niste poze cu telescoapele fata si carburatoarele daca le ai si mar interesa grupu daca e de solo,ataj sau fuga? merci

furca e ok carburatoerele o sa ma uit azi in ce stare sunt , grupul e in stare f buna aparent ( nu l-am desfacut ) nu stiu ce pinioane are inauntru ..probabil atash ca e inmatriculata cu atas

basty

 

Sebi,n-ai de vanzare cumva,o sha/scaun solo?

vrei sha de m72 ?? sau ce sha solo

basty

 

Peticul e de firma? Sau ceva facatura?

 

 

maama da pe coltul comunistelorse da si adunare de oligofreni ???

care este cel mai lung drum facut de voi cu piese noi???

eu pot sa va zic ca am mers pina in olanda cu dnepra ... iar cu uns et de pistoane noi am ajuns la timisoara in 2 zile cu 20 de calari ... iar dupa ce am pus pistoane originale la ea nimca un pic de ulei dar am ajuns pina la amsterdam ...

 

voi nu sunteti in stare sa ajungeti pina la 7 scari de aici din tara cind se tine intrunirea aia de comuniste ... si comentati ....

 

probabil ca daca ati avea cea mai mica idee despre motociclete si mecanica ati stii ca un cilindru Pishat si vechi e de 3 ori mai bun daca este alezat decit unul mou , poate ar trebui sa mai cititi sa va mai documentati iar apoi sa comentati aiurea ....

oricum abia astept sa putam o discutie face to face .. pe la vre-o intilnire ...sa vad si eu cine sunteti voi .... vrabiutzelor :blbl:)

cu cioculetzele alea asha de mari ;))

poate bem o bere

basty

Editat de basty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti penibil de-a dreptul.

erai disperat si ti-am zis cu ce te pot ajuta. tu ai oferit pret pe cutie.

ai cumparat o motocicleta intreaga cu 10 mil si acum vinzi piesele de parca au aur pe ele.

un set de carburatoare la dani e 2 mil si clar sunt mai bune decat jegurile pline de rugina cu juglere belite.

cat priveste partea cu jignitul................ iti spun si aici: esti exagerat cu preturile alea.

 

mult noroc la vanzare. iti promit ca voi posta si eu ce piese am de vanzare, exact langa ale tale, asa sa existe principiul cererii si ofertei ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mikulaish, eu nu stiu nimic de 7 scari, deci nu pot sa-mi dau cu parerea.

stiu insa sigur, ca Basty vinde la preturi exagerate niste piese pe care el le-a demontat de pe o motocicleta pe care a cumparat-o, clar cu intentia de a vinde mai departe.

acum cateva luni, se plangea ca n-are capacul cutiei de viteze si voia sa cumpere o cutie completa. i-am zis ca am eu una si mi-a oferit pe ea 100 ron.

cutia am vrut s-o fac eu cu 5 trepte si am desfacut-o , dar m-am oferit sa-i trimit toate piesele, originale.

omul n-a fost de acord sio acum se ofuscheaza ca il luam in baloc pentru preturile aberante pe care le face!

HALAL motociclist cu comunista! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ptr. ca veni vorba de 7 scari. Unii au venit de la 400 km, zona Oradea, Cluj, Alba, au ajuns Simbata dupa amiaza pe la ora 16 si Duminica dimineata pe la 7 au plecat, printre ei era si Drobu asa ca... El poate nu spune nimic din modestie. Au venit pur si simplu ptr. a n-e cunoaste intre noi. Spre deosebire de altii care au avut intrunirea "la nas" si... Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE

AM UN DNEPR COMPLET FARA ACTE , SAU MAI BINE ZIS ACTE CARE NU SE POT FACE DIN CAUZA UNUIA CARE NU E BINEVOITOR SA IMI FACA CERTIFICATUL FISCAL DIN MOLDOVA ...

 

REZERVOARE

- UNUL IN GRUND CACHI UNUL NEGRU -80 LEI BUCATA ( CU CANA , BUSON SI GUME LATERALE

 

-FURCA FATA ( STARE F BUNA ) - 120 LEI

 

- ARIPA FATA NEATINSA - 80 LEI

-ARIPA SPATE -80 LEI

-ALTERNATOR IN STARE F BUNA - 250 LEI

-CHIULASE - 150 LEI BUCATA COMPLETA CU TACHETI CU TOT

GRUP ROATA ( IN STARE F BUNA , NEHINGHERITE FILETELE DE LA PRINDEREA PE CADRU ) TOT COMPLET + CRUCE CARDANICA SI CARDAN - 200 RON

-AMOTRIZOARE SPATE -100 RON PERECHEA

- CADRU COMPLET CU BASCULA - 200 RON

-ROTI STARE BUNA CU PIESELE ALEA DE CONSOLIDARE ORIGINALE PE FATA - 80 RON BUCATA INCALTATE CU CAMERA SI CAUCIUC

TEL 0728225581

MAI MULTE POZE CU TOATE PIESELE ZILELE ASTEA

BASTY

 

 

 

uitesem model mt 11 din 1992

basty

 

ok gata cu prosteala asta

 

astea sunt preturile ...cine vrea cumpara cine nu ia de la altcineva sau noi ;) de ce nu ...

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..................voi nu sunteti in stare sa ajungeti pina la 7 scari de aici din tara cind se tine intrunirea aia de comuniste ... si comentati ....

poate bem o bere

basty

:blbl: ;) ..tu vorbesti!!?? ..pai n-ai fost in stare sa mergi 5 km pin' la 7 scari, si mai spui de mii de km.. las-o balta d-le, de vorbe suntem satui!

Poate ca o data ve-i reusii sa bei o bere cu noi, te asteptam! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: ;) ..tu vorbesti!!?? ..pai n-ai fost in stare sa mergi 5 km pin' la 7 scari, si mai spui de mii de km.. las-o balta d-le, de vorbe suntem satui!

Poate ca o data ve-i reusii sa bei o bere cu noi, te asteptam! ;)

te-ai intrebat daca am vrut??/

am fost o data si erau mai multi cu japoneze decit comuniste ...

ma deranjat faptul ca 80 la suta din cei cu comuniste defapt detineau comuniste pt ca nu aveau bani de japoneza ...si de aia inca au comuniste ... cred ca din tot forumul asta sunt o mina de oameni care au dnepr pt ca vor dnepr ..

 

eu de atunci am zis ca nu am pierdut nimic acolo ...

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...