Sari la conținut

Accident Intrare In Turda


moto_comuniste
 Share

Postări Recomandate

Din spusele unui sofer care a asteptat in coloana in timpul accidentului am inteles ca motociclistul a murit, deasemenea si soferul care nu a acordat prioritate motociclistului iesind pe o strada principala fara sa se asigure, astfel incat motociclistul a lovit masina din lateral pe partea soferului, sper sa nu fie deloc asa :) repet nu am fost la fata locului mi-a povestit un sofer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 accidente au avut loc azi in turda. In cel de la intrarea in turda au murit si motociclistul si conducatorul auto, soferul de pe BMW a intors fara sa se asigure...motociclistul (yamaha thundercat) fara permis a intrat in partea stanga a masinii, soferul a murit pe loc,motociclistul in cluj la neuro. Al doilea accident cel de care zicea SERGIU.MIHU mai sus, o aprilia pegaso mergea in spatele betonierei care a oprit brusc,motociclistul a incercat sa evite betoniera intrand pe dreapta dar s-a agatat cu piciorul de betoniera,picior rupt, e in cluj in operatie. Celelalte 2 accidente...de scutere. 2 fete de la politia comunitara,zgarieturi si contuzii+sperietura. Si un cetatean de etnie rroma lovit ceva mai bine fiindca nu purta casca.

 

 

In concluzie.... ATENTIE LA NEATENTIE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il chema Baies Olimpiu Razvan, era un cunoscut. A murit la cateva ore dupa accident. Dumnezeu sa il odihneasca! Inmormantarea e maine la ora 1 de la capela din micro3. Cei ce vor sa vina sa il conduca pe ultimul drum sunt bineveniti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ingrozitor! renuntzam la strada si ne bagam pe forestier!?? e mult mai funny prin padure sau pe circuit!

 

Da, cred ca asta este solutia finala. Sa renuntam la motoarele de viteza, si sa ne dam cat mai putin prin oras...

 

Oricum, Dumnezeu sa-l odihneasca pe baiat. Eu cred ca nu as mai avea somn daca as sti ca am vandut motorul si respectivul a murit cu el.. M-as simtii vinovat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prostii, daca ii sarea roata mai ziceam, dar i-a intors unu in fata, ce vine are fostul proprietar???

 

Se pleaca de la premisa ca daca stii ca ai o super racheta sa nu i-o vinzi unui incepator...adica sa nu conteze atat de mult banii obtinuti prin vanzare in raport cu riscul ca ala s-o mierleasca(fiind incepator si inconstient, iar tu indiferent, sau interesat doar de aspectul material al tranzactiei)...Cam asta e ideea, nu? :)

Nu ma refer la cazul in speta, pe care nu-l cunosc...

 

RIP!

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prostii, daca ii sarea roata mai ziceam, dar i-a intors unu in fata, ce vine are fostul proprietar???

 

Mai citeste odata, nu am zis ca e vinovat. Am zis ce as fi simtit eu daca un tip murea pe motorul cu care eu m-am dat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai citeste odata, nu am zis ca e vinovat. Am zis ce as fi simtit eu daca un tip murea pe motorul cu care eu m-am dat :)

 

Mai bine gandeste tu inainte sa scrii. Cineva zice ca e fostul lui motor iar dupa trei posturi apari tu zicand ca te-ai simti vinovat in locul lui. Adica il faci sa se simta prost fara ca el sa fie vinovat, ci doar pentru ca tu iti inchipui cum te-ai simti.

 

Poate ca ar fi bine sa pastram fazele care incep cu "eu ... " pentru alte topicuri, aici subiectul e altul respectiv decesul unui om si poate ca nu e bine sa folosim astfel de prilej pentru a ne etala "calitatile".

 

Over and out, continuati sarada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...