Sari la conținut

Ac/dc In Europa


Noogall
 Share

Postări Recomandate

...nu inteleg de ce atacati omu'...are bilete!..e si... bravo plii lui...ofticosilor..ia uite atitudine, nu mai are voie sa spuna pe forum (ca doar despre asta e vb) ca este unul dintre fericitii norocosi ca hop ii sar ofticosii in cap...nu vreti sa'i luati si gatu'... :(

 

Cand tu dai :( ofticosilor, te gandesti ca si ei pot sa iti dea :lol: tie? Si suntem o gramada de ofticosi prin jur, parol!

Hai, fugi si spala-te pe fata...

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat bileeeeteeeee........ la Budapesta, printr-o agentie de turism, le-am prins pe ultimele cu autocarul. 340 de euro unul, cu transport, cazare doua nopti la 4 stele, mic dejun si bilet la concert. Inca nu imi vine sa cred!! :( :( :lol:

Am auzit ca sunt mari sanse sa vina si la noi sau la bulgari dar daca tot am prins sansa asta...

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat bileeeeteeeee........ la Budapesta, printr-o agentie de turism, le-am prins pe ultimele cu autocarul. 340 de euro unul, cu transport, cazare doua nopti la 4 stele, mic dejun si bilet la concert. Inca nu imi vine sa cred!! :( :( :lol:

Am auzit ca sunt mari sanse sa vina si la noi sau la bulgari dar daca tot am prins sansa asta...

Ar fii fain sa vina si pe la noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Da, si pe Manowar ii asteptam de mult. Sper sa fie un show de genul celui de la Sofia, de anul trecut, in care s-a stabilit un dou record mondial "cel mai lung concert rock".

Daca ne iese si cu AC/DC e perfect. Asadar haideti cu semnaturi : http://www.petitieonline.ro/petitie/aducet...-p28041044.html

 

Da, si pe Manowar ii asteptam de mult. Sper sa fie un show de genul celui de la Sofia, de anul trecut, in care s-a stabilit un dou record mondial "cel mai lung concert rock".

Daca ne iese si cu AC/DC e perfect. Asadar haideti cu semnaturi : http://www.petitieonline.ro/petitie/aducet...-p28041044.html

Manowar s-a confirmat. Deja sunt bielte la vanzare (cu 8 luni inainte). Ramane AC/DC .

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...