Sari la conținut

Fete Motocicliste


Annone
 Share

Postări Recomandate

Ce liniste, de 6zile nu zice nimeni nimic. De ziua indragostitilor nu scoateti iubitele la plimbare? ;)

 

E cam frig cei drept, si se anunta ca ploua mai tarziu. Dar cand dragostea e mare.......nici sexul nu mai conteaza.

 

pe frigul asta ar trebui sarbatorit Ballantines Day :burnout:

 

vremea nu prea tine cu noi, cica o mai tine asa vreo doua saptamani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 748
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Respect pentru fetele motocicliste, chiar daca mai devreme Eliza si X Pilot va dedica un martisor atipic:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e standard dar il gasesti la accesorii moto pe e-bay = "suport pahare si altele" cod 223346789.

 

 

:D

am iesit si eu ieri, dar m-am rezumat doar la oras, cred ca dupa cateva ture pe Tomis si Ferdinand incepuse lumea sa se uite urat la mine. da' unde sa ma plimb daca doar acolo era mai cald! :D . M-am saturat de frig, nu mai vine caldura odata. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De abia astept sa vina caldura si sa vad cati curajosi dintre voi or sa mearga la drum prin tara, pe la munte etc.

 

Asa, 2-3 zile. Ca anul trecut nu reuseam sa strang mai mult de 2-3 motociclisti. De abia "va astept". Ca vad ca indurati cu stoicism frigul, ceea ce inseamna ca, chiar va place sa va "dati" cu motoarele.. :) .

 

Enjoy the riding.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De abia astept sa vina caldura si sa vad cati curajosi dintre voi or sa mearga la drum prin tara, pe la munte etc.

 

Asa, 2-3 zile. Ca anul trecut nu reuseam sa strang mai mult de 2-3 motociclisti. De abia "va astept". Ca vad ca indurati cu stoicism frigul, ceea ce inseamna ca, chiar va place sa va "dati" cu motoarele.. :D .

 

Enjoy the riding.

Dacă ai de gând ceva fă o ofertă de drumeție cine Âştie poate iese ceva, nu? :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă ai de gând ceva fă o ofertă de drumeție cine Âştie poate iese ceva, nu? :) :D

 

Pe frigul asta, nu prea scot iapa la pasunat. :D

 

Insa la primele raza de soare mai serioase, o sa va anunt de intentiile noastre.

 

Noi am facut anul trecut vreo 3-4 iesiri la munte, in bulgaria "fara numar", si vreo 2 iesiri mai internationale. Si in ad=fara de cateva iesiri in Bulgaria, in rest nu prea am vazut pe nimeni sa se inghesuie. Dar .......... Om trai si om vedea, zise orbu' .

 

Enjoy the riding.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde pot sa-mi fac asigurare la moto mai ieftina si casco ? care stie...

 

Dane, atata timp cat nu te dai p`o roata te sfatuiesc sa nu`ti faci casco, eu o simt pe pielea mea :friends:

Daca totusi vrei sa`ti faci fi atent la fransiza, e o mare ameteala, eu din contractul meu nu inteleg nimic. Cred ca te va ajunge la vreo 40 euro/luna... Cauta un broker si el iti va alege cea mai buna varianta. De RCA stiu ca Adi de la Honda facea. Da o tura pe acolo ca si asa e soare afara si cred ca te poate lamuri tot el si cu casco.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...