Sari la conținut

Sea Mz/awo


Dimethylmercury
 Share

Postări Recomandate

Astept :rolleyes:

Scuze pentru poze, nu am reusit sa le fac aseara. Te rezolv cu ele in dupa-amiaza asta.

Numai bine !

 

 

Cine are o guma de sea de MZ/AWO/etc. ? Nu neaparat stralucita, dar folosibila.

 

Salut ! Uite pozele fata si spate. Cam asta este, daca te intereseaza ti-o ofer cu placere.

Cu bine !

post-37232-1226212192_thumb.jpg

post-37232-1226212205_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze pentru poze, nu am reusit sa le fac aseara. Te rezolv cu ele in dupa-amiaza asta.

Numai bine !

 

 

 

 

Salut ! Uite pozele fata si spate. Cam asta este, daca te intereseaza ti-o ofer cu placere.

Cu bine !

 

Iao Mikulas ca ti-o imbrac eu in piele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze pentru poze, nu am reusit sa le fac aseara. Te rezolv cu ele in dupa-amiaza asta.

Numai bine !

 

 

 

 

Salut ! Uite pozele fata si spate. Cam asta este, daca te intereseaza ti-o ofer cu placere.

Cu bine !

Multumesc de poze. Deocamdata sa vad ce mai gasesc si daca voi avea nevoie de ea, te voi anunta.

@Oyama: Mersi de oferta, dar eu restaurez AWO-ul si il vreau cat mai aproape de original.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de poze. Deocamdata sa vad ce mai gasesc si daca voi avea nevoie de ea, te voi anunta.

@Oyama: Mersi de oferta, dar eu restaurez AWO-ul si il vreau cat mai aproape de original.

tot originala ramine ca doar nu o tai,doar o imbrac!

pun o piele mai moale la textura si va iesi dupa citeva asezari chiar si ridurile din cauciuc, se amprenteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poza alta nu am si momentan nu am cu ce sa-i fac poza......pret habar n-am crede-ma ideea e ca mie imi trebuie rama pt alta guma ca vreau si eu sa pun pe nipru una.......daca iti trebuie numai guma facem cumva....nu stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salut Micule.

Oricum, atunci cand i-am dat saua lui Cicloburu, am vazut ca este rupta, pana atunci nu am scos-o din cutie.

Cred ca tot optiunea de a cumpara 2 sei noi ramane singura viabila, aia de la mine doar s-o cosi si s-o patrezi de rezerva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...