Jump to content

Grupul posesorilor de Suzuki Burgman

Recommended Posts

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

recomand culoare mai stridenta, din motive de securitate-vizibilitate.

Asta vrei sa spui?:

Asta nu are decat seaua neagra...a vopsit si plasticele negre in galben..deci se pot vopsi si alea!!!... e de gandit ideea...

P.S. Asta e varianta americana a "cocalarului", nu?

Subiect:Cauciucurile pt. B650:

http://www.burgmanusa.com/forums/viewtopic.php?f=4&t=52814

Are cineva de vanzare o toba de esapament care vine montata din fabrica de K3/400? Toba nu e o necesitate, o vreau doar ca sa incerc sa ii fac o modificare si nu vreau sa stric esapamentul de pe scuter in caz ca nu imi iese treaba.

Uitati-va aici, de accidentare stupida(de aia nu-mi place sa merg pe ploaie puternica pe drum necunoscut sau prost; orice balta care pare mica, te poate inghitzi cu scuter cu tot la orice viteza):

/index.php?/topic/666721-accident-stupid-intre-braila-si-slobozia/

Intrebare:E vreo Excursie maine?...propune cineva?..sa stiu cum imi fac programul.Ca e pacat de vremea frumoasa de afara.

Are cineva de vanzare o toba de esapament care vine montata din fabrica de K3/400? Toba nu e o necesitate, o vreau doar ca sa incerc sa ii fac o modificare si nu vreau sa stric esapamentul de pe scuter in caz ca nu imi iese treaba.

are Soimu` !

io merg pana la Caciulati - Moara Vlasiei , cu bicicleta insa , putina miscare nu strica ! astept provincia !

1)Toba ce o am este de K8 si este numai partea groasa, fara cea cu senzor...deci numai jumate si fara flanse, deci se poate munta numai prin sudura.

2)Nu e de vanzare, e pastrata in caz de ...nevoie...

3)Week-end placut tuturor! :cheers:

Plimbare Turul orasului Bucuresti!..plecarea la ora 16 de la Spring Time Floreasca...placinta cu mere contra bere rece fara alcool :cheers:

Eu am ratat :)

Am depus actele de inmatriculare vineri seara si imi dau numerele marti :D

Ma odihnesc!

Eu am ratat :)

Am depus actele de inmatriculare vineri seara si imi dau numerele marti :D

Ma odihnesc!

..se mai intampla!...saptamana asta a fost cu mere placinta!...data viitoare...spune cu ce preferi?...cu branza dulce si stafide?, cu ciuperci?...cu varza?...cu carne?...toate ies excelent!

Pun la batae un porbagaj de bere fara alcool si nu numai azi la ora 19:30 pe aleea matelotilor / cartier baneasa :friends: Prezenta obligatorie, subiect de discutie urmatoarea iesire, si oblogatoriu calare pe BURGMAN. :friends:

Nimeni nu vrea bere :scratch:

Nobody...

Doar eu, burg si berea

...

post-49549-0-77185000-1313320765_thumb.png

post-49549-0-00911700-1313341202_thumb.jpg

post-49549-0-34917300-1313342420_thumb.jpg

Tati, la 19.15 te-am sunat ca intarzii un pic ...dar tu erai deja acolo plictisit si vroiai sa pleci ...asa ca ...mentioneaza si asta ......

Pun la batae un porbagaj de bere fara alcool si nu numai azi la ora 19:30 pe aleea matelotilor / cartier baneasa :friends: Prezenta obligatorie, subiect de discutie urmatoarea iesire, si oblogatoriu calare pe BURGMAN. :friends:

Nimeni nu vrea bere :scratch:

Nobody...

Doar eu, burg si berea

...

Bucsa e cu siguranta, am patit-o si eu ....daca poti da roata jos o rezolvi si tu :rolleyes:.

Se poate sa fie de la bucsa aia magnetica, altceva nu prea vad ce sa crape.

Edited by Bogdan_30

Am dat roata jos si bucsa era de vina, partea din plastic era desprinsa de bucsa magnetica. Am degresat ambele piese cu acetona, le-am lipit zdravan cu picatura, am uns bine zona cu vaselina si problema a fost rezolvata.

Multumesc pentru ajutor domnilor. :moto: