Sari la conținut

Veniti In Galati Sambata 22 Oct


pastiluta
 Share

Postări Recomandate

ce e cu voi nu va place un galati? o sa fie super doar a fost anuntat evenimentul asta pe forum.....haideti cu toti in gl ...se anunta :lol: petrecere si :crack: :finger: o safie :lol:

 

deci sa va mai zic....o sa fie vreme super ok .....de cazare nu o sa fie o problema...e o vila pe faleza cu preturi avantajoase.....pt mai multe detalii in legatura cu cazarea ..asta ca sa vedeti si voi vila intrati pe site-ul www.vilabelvedere.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna :crack: eu cred ca este cam departe de noi pana ajungem ne trezim ca trebuie sa si plecam ;) dar eu ma bag ca sunt in concediu daca mi se mai alatura cineva minim 2 motociclete :finger: eu vin, dar trebuie sa avem parte si de fete frumoase :lol: asa ca cazarea e rezolvata da cu fetele cum ramane!!! :lol:

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna :crack: eu cred ca este cam departe de noi pana ajungem ne trezim ca trebuie sa si plecam ;) dar eu ma bag ca sunt in concediu daca mi se mai alatura cineva minim 2 motociclete :finger: eu vin, dar trebuie sa avem parte si de fete frumoase :lol: asa ca cazarea e rezolvata da cu fetele cum ramane!!! :lol:

ei sunt fete destule in gl si frumoase....ce nu te poti distra si fara ele? o sa fie ok :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns in gl....e ok momentan...e foaret multa lume si se inghesuie sa vada evenimentul..a veni pepe din ungaria un mare biker din cate am inteles si i-a dat gata pe cei de aici....e super tipul...v-a fi si concert la 19 cu vita de vie....super distractie....au fost si unii din buc dar nu ii cunosc.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana:

 

Intr-adevar un eveniment super .. a fost ceva deosebit pentru galateni ...

 

DMW-ule tata de ce nu ai fost ? .. chiar tu ne-ai lasat ? ... sau ai fost :P ... nu cred :crack:

 

Am sa incerc sa pun si niste poze ..

 

 

post-6081-1130068803_thumb.jpg post-6081-1130068843_thumb.jpg post-6081-1130068883_thumb.jpg

 

post-6081-1130068917_thumb.jpg post-6081-1130068949_thumb.jpg post-6081-1130068974_thumb.jpg

 

post-6081-1130069004_thumb.jpg post-6081-1130069054_thumb.jpg post-6081-1130069081_thumb.jpg

 

post-6081-1130069123_thumb.jpg post-6081-1130069156_thumb.jpg post-6081-1130069184_thumb.jpg

 

:banana:

 

Si uite dom'le si forumisti .. :blink: ....

 

 

post-6081-1130069373_thumb.jpg

 

 

PS: imi cer scuze pentru calitatea precara a imaginilor dar asta e tot ce am putut face ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu pe acolo.Organizatorii s-au prea straduit sa tina gloata in friu.Cu greu au reusit pt ca ba fost nebunie.Parerea ea ca locul nu a fost tocmai bine ales.Era mai bine pe faleza,dar cred ca au fost alte motive de nu s-a tinut acolo.Superb PEPE si TIM-TIM.Liniutzele au fost ca pe fuga pt motoare.La fel a fost si noi care a trebuit sa ne intoarcem acasa pin la lasarea intunericului.Drumul a fost superb.Am alergat cu un prieten cu un rr1000 si am facut slalom printre carutze.Multzumesc oricum celui care mi-a tras o zgirietura cu cheia pe carena si i-a indoit nr de leasing al lui Vali.M-am amuzat de pilotzii care erau pe 4 roti si se uitau cu jind la motoare.Sa nu mai vorbesc de multzi gura casca.Eu ma bucur ca nu a fost nici un alt incident neplacut.FELICITARI ORGANIZATORILOR SI VA ASTEPTAM CU O INTALNIRE IN PROGRAMUL DE ANUL VIITOR SI UN ASTFEL DE SHOW NUMAI CU MOTOARE.Putini bucuresteni au participat la acest show din pacate.Am retinut zx10r 2005 verde cu nr rosu si colegul lui cu care ne-am intalnit si la peco MOL in SLOBOZIA.A fost o iesire pe cinste.TOATE BUNE. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

pe faleza sunt limitatoare de viteza (naspa, stiu) si nici drumul nu e drept si nici excelent, de asta au ales ei locu' ala in tiglina!

 

p.s. tin-tin :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe faleza sunt limitatoare de viteza (naspa, stiu) si nici drumul nu e drept si nici excelent, de asta au ales ei locu' ala in tiglina!

 

p.s. tin-tin :P

 

limitatoare sunt doar la elice si la pastila iar intre elice si restaurantul pescarul este loc suficient pentru liniute, drumul e drept, asfaltul e super, sunt 4 benzi nu doar 3 cum sunt pe brailei si pe partea dinspre oras drumul este in rambleu adica terenul de pe marginea drumului e mai inalt decat drumul si spectatorii pot sta ca intr-o tribuna cu vizibilitate buna din orice pozitie fara pericolul de a fi accidentati si nu in ultimul rand avantajul ca blocand faleza nu blochezi tot orasul cum s-a intamplat cu brailei. Incontestabil faleza e mult mai buna pentru astfel de activitati dar sponsorii platesc mai bine daca activitatea e pe o artera principala unde chipurile vad mai multi oameni bannerele lor. Deci alegerea s-a facut dupa principii comerciale si nu dupa principii de siguranta publicului si a concurentilor iar despre gradul de vizibilitate al spectatorilor nici nu s-a pus problema ca doar evenimentul nu a fost facut pentru spectatori ci pentru bani...sau voi credeati altceva, ca e un basm frumos facut pentru galateni... sa fim seriosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana:

salutare.

de ce oare trebuie sa dam cu batul in balta tocmai acum,cand s-a terminat totul si lumea a fost multumita de cele intamplate acolo.

e normal sa te gandesti si la castiguri banesti insa nu cred ca merita acum sa facem afirmatii de genu

"evenimentul nu a fost facut pentru spectatori ci pentru bani...sau voi credeati altceva, ca e un basm frumos facut pentru galateni... sa fim seriosi."PAREREA MEA.

nu fiti rautaciosi si mai degraba Dati Cezarului Ce-i al Cezarului.FELICITARI TIN-TIN

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

salutare.

de ce oare trebuie sa dam cu batul in balta tocmai acum,cand s-a terminat totul si lumea a fost multumita de cele intamplate acolo.

Care toata lumea, frate?

Poate "TOATA lumea ta" se refera doar la cei ce au concurat, la organizatori shi la cei cativa norocoshi ce au reushit sa se urce intr-un copac, sa stea calare pe gurile de aerisire de la canalizare.

Apropo de spectatorii norocoshi, (remarca asta e adresata Stresatului) au fost unii care au urcat pe blocuri sa vada ceva din liniutze!!!

Shi eu sunt de parere ca era mai bine pe faleza!!!

Pentru ca cei ce erau interesati sa vada ceva din liniutze... vorba lui Toni, aveau shanse de un milion mai mari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...