Sari la conținut

cine are jante cromate de 19


Raptoru_alb
 Share

Postări Recomandate

au la magazin, Uralmoto, sau buchanan, sau special wheel company, sau altii.... asta ca sa nu cada cromul de pe ele in prima zi, asa cum se va intampla daca le faci tu.

 

spor.

 

 

 

a, da, nu sunt pe gratis

Cat face una?

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are cine, trebuie sa le cromezi tu, gaseste undeva si fa cromare dura.

 

 

Aleco tu zici bine sa le cromez dur dar cine cromeaza cu sirguinta toti le fac la numar fara interes din partea lor banu sa iasa si in rest sa mai vina pe la ei..ok!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleco tu zici bine sa le cromez dur dar cine cromeaza cu sirguinta toti le fac la numar fara interes din partea lor banu sa iasa si in rest sa mai vina pe la ei..ok!!

Cromarea dura nu e luciasa. La fel, poate chiar mai bine arata zincat.

Mi ai cumva perechea aia de urechi de far pt Simson?

Editat de Mikulaish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu le-am vopsit cu vopseaua care se utilizeaza la jentile auto, vopsea specifica, cu rezistenta mare si creata pt aceast scop. Astazi, dupa un an de zile arata la fel ca la inceput. Am o roata de nipra pe 18, daca te intereseaza, pot sa ti-o dau la scimb cu una pe 19. Jenti de 19 gasesti la dany, cromate si fara sudura aia urata.

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, as putea sa-ti dau eu doua roti de Nipru dar trebuiesc recromate s-au sablate si vopsite. Cum in ultimul timp se poarta vopsea pe jenti ar fi o idee. Toate bune.

 

NU este rea idea ta ,am sa incerc si varianta asta dar la montatul anvelopei nu sare vopseaua,?da-mi un pret la ele si un nr de tel sa vb,ok..!!

 

Eu le-am vopsit cu vopseaua care se utilizeaza la jentile auto, vopsea specifica, cu rezistenta mare si creata pt aceast scop. Astazi, dupa un an de zile arata la fel ca la inceput. Am o roata de nipra pe 18, daca te intereseaza, pot sa ti-o dau la scimb cu una pe 19. Jenti de 19 gasesti la dany, cromate si fara sudura aia urata.

 

 

Va salut DL Augustinnu am roata de 19 ,am si eu de 18 ramase dela simson ms ptr informatie...!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...