Sari la conținut

125 StreetFighter


Postări Recomandate

dinc ate stiu eu motoreta streetfighter inseamna asta: motocicleta stradala (preferabil sportiva) ce are bot naked (cum e cel din poza de mai sus) si ghidon de cross..cel putin astea sunt minimele! intrati la sectiunea de poze de la intruniri si la topicul despre intrunirea de la breaza vezi gasi un streetfighter adevarat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta merge? :D

asta se numeste vitezana cu carene bulite :P

 

e cineva pe aici cu un 125 modificat?facut streetfighter? cei care au proiecte terminate/in desfasurare, sa posteze.

 

ceva asemanator vreau sa fac cu tdru meu.:huh: :laugh:

 

 

poza:

pai ala numai a streetfighter nu arata,mai degraba e super-moto cu jante de aluminiu,nu stiu cate stret-fightere ai vazut tu cu hand-guarduri si cursa lunga la furca, cred ca tu cam confunzi termenii

Editat de seby_mf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta se numeste vitezana cu carene bulite :laugh:

 

 

pai ala numai a streetfighter nu arata,mai degraba e super-moto cu jante de aluminiu,nu stiu cate stret-fightere ai vazut tu cu hand-guarduri si cursa lunga la furca, cred ca tu cam confunzi termenii

adica asa?

post-29418-1227801876_thumb.jpg

post-29418-1227801889_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In romania mai greu cu streetfighter`ul , mai ales la 125 cmc ( cand zici streetfighter te gandesti totusi la ceva motocicleta puternica nu la 30 cp - asta in cazurile fericite ) si costa sa faci un streetfighter ca la carte ( nu numai aspect ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...