Sari la conținut

Visez enduristi care ma saluta


Postări Recomandate

Aseara am visat iar ca ma "dau" cu motoru pe-o roata, e deja a 2-a oara cand se intampla. In visul de aseara veneau spre mine o gasca de vreo 6-7 enduristi cu KTM 450 EXC, si dupa ce-am trecut de ei, m-am ridicat intr-o roata iar, eram la 12 o'clock. Visez foarte des ca imi calaresc motocicleta in cele mai hard locuri :D . Voi visati chestii de genu' ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta inseamna ca te framanta ceva

 

ori ca nu ai ktm ori ca nu poti merge pe o roata la 12 o`clock, ori ca nu poti merge in cele mai hard locuri :)

N-am KTM, nu pot merge intr-o roata la 12 o'clock, dar pot merge in cele mai hard locuri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot merge intr-o roata, dar nu la 12 o'clock, pentru ca e prea "tarziu" :D

 

De obicei visez motociclete dupa o zi de hard enduro, cum a fost ieri, m-am dat vreo 4-5 ore pe coclauri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... io' am o mobra.. da' tot visez ca ajung inaintea lui.... si imi face cu mana sa-l astept,ca sa-mi arate cum merge p'o roata juma' de metru..... i-am zis sa vina mai repede ca n-am timp de dr-u' lui :) .. trebuie sa-i ajung pe aia cu ktm-urile... :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... io' am o mobra.. da' tot visez ca ajung inaintea lui.... si imi face cu mana sa-l astept,ca sa-mi arate cum merge p'o roata juma' de metru..... i-am zis sa vina mai repede ca n-am timp de dr-u' lui :) .. trebuie sa-i ajung pe aia cu ktm-urile... :D :laugh:

La tine e deja cosmar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-are cum!!!!!! poi io' alaltaseara am visat.. si era sarbatoare ..mos nicolae :) .. si dracu nu umbla cand ii sarbatoare ... o' zis nicolae ca-mi da o capra din aia exotica sa-i dau mobra si aialalta t'o da tie sa io' dai si tu pa'a ta[dc ai ktm exc 450] ca de dr-u ala nu-i curios :D ....o zis ca trancote din alea imparte el la copiii cuminti :laugh: .. ii trebe ceva pt el :P ... mai nervos .. ceva de vo'50 de capre putere... [anu asta n-a mai adus dr-uri la copii... -vezi criza nationala a ajuns pan' la dumniezo-. .. numa piese o'adus... chiuluasa,culbutorii si axa cu came ca asta-i boala lor] numa' bine... 12 o'clock :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-are cum!!!!!! poi io' alaltaseara am visat.. si era sarbatoare ..mos nicolae :) .. si dracu nu umbla cand ii sarbatoare ... o' zis nicolae ca-mi da o capra din aia exotica sa-i dau mobra si aialalta t'o da tie sa io' dai si tu pa'a ta[dc ai ktm exc 450] ca de dr-u ala nu-i curios :D ....o zis ca trancote din alea imparte el la copiii cuminti :laugh: .. ii trebe ceva pt el :P ... mai nervos .. ceva de vo'50 de capre putere... [anu asta n-a mai adus dr-uri la copii... -vezi criza nationala a ajuns pan' la dumniezo-. .. numa piese o'adus... chiuluasa,culbutorii si axa cu came ca asta-i boala lor] numa' bine... 12 o'clock

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fine , motoristu66, daca u zici ca la suzuki dr se termina chiuloasa, ax cu came ,culbutori si yo mai stiu ce :laugh: , inseamna ca totii ar trebui sa ne cumparam odata la 6 luni chiuloasa,culbutori,ax cu came, si atuncia pt reputatia proasta pe care o au suzuki ar trebui sa dee faliment , ma gandesc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati luat-o rau razna...daca visez ceva de genu e din cauza voastra.. :laugh:

Mie mi-ar face MARE placere sa ma "bantuie" in vis, o noapte intreaga prietena mea pe-un 450 EXC :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-ar face MARE placere sa ma "bantuie" in vis, o noapte intreaga prietena mea pe-un 450 EXC :laugh:

da bah narko da nu ai spus cum..pe un forestier accidentat si ea sa fie cu spatele pe ghidon si tu sa pilotezi..mai tragi gazul/il mai lasi/mai tragi gazul..etc..rau e ca ne trezim si e dimineata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...