Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Bine-ati venit, fetelor! :peace:

 

@andreea01, pregateste-te sa primesti muuuuulte complimente de la colegii motoristi! :cheers: Si pe buna dreptate, esti foarte draguta! :D Ce motocicleta ti-a furat inima? :(

hehehe ai dreptate BooBoo , te-ai gandit ca urmeaza sa postez eu :bounce:

 

@andreea01 , WELCOMEEEE :moto: , restu ce-a zis BooBoo e valabil si de la mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare!!!

Sunt din Bucuresti si de anul trecut m-a molipsit si pe mine boala asta cu motoarele.Am facut scoala in toamna,dar la examen nu mai m-au primit,venea iarna :cheers:

Asa ca tineti-mi pumnii,saptamna aceasta le mai fac o vizita.Am permis categ B si consider ca a fost totusi un atu in formare mea,micuta, ca viitore motorita. :D

Sunt incantata ca am aflat de acest forum de la un prieten de pe aci.Si sunt sigura ca voi avea multe de invatat de la voi.Si poate candva sa pot da si eu sfaturi. :D

sal corinaaaaaaaaa.......... :bounce: :peace: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presimti aiurea, am intervenit doar ca pt mi se pare aiurea sa comenteze 2 tipe fara carnet si motor.

Eram pe mess, dar cu alta motociclista :cheers:

 

Frumosule, cu carnet si motor :bounce: :peace: :moto: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ironia si canalizeaza'ti energia constructiv, mai ai maxim 3 saptamani, eu iti urez succes in realizarea visului!

 

e, da, asta da incurajare :bounce: , merci frumos (hai ca nu esti atat de ..."irascibil" precum vrei sa pari :peace: . poate semnezi maine condica la kaya :cheers: )

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e, da, asta da incurajare :bounce: , merci frumos (hai ca nu esti atat de ..."irascibil" precum vrei sa pari :peace: . poate semnezi maine condica la kaya :cheers: )

 

:D

 

 

Doar daca promiti ca faci o poza a la fata de la pag 5 pe motorul meu si o postezi aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presimti aiurea, am intervenit doar ca pt mi se pare aiurea sa comenteze 2 tipe fara carnet si motor.

Eram pe mess, dar cu alta motociclista :bounce:

Uhhhhh... That hurt! :peace: Am fost cat am putut de pacifista. Daca esti incantat de farmecul domnisoarei, go for it! :moto: Descoper-o asa cum nu am reusit noi! :cheers: :D

Iar faza cu "fara carnet"... Don't. Ok?

 

 

 

 

 

PS: scuzele de rigoare pentru OT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uhhhhh... That hurt! :( Am fost cat am putut de pacifista. Daca esti incantat de farmecul domnisoarei, go for it! :( Descoper-o asa cum nu am reusit noi! :D :bounce:

Iar faza cu "fara carnet"... Don't. Ok?

PS: scuzele de rigoare pentru OT.

 

 

Stiu, adevarul e dureros :peace:

Incercam sa va ambitionez :lol:

 

 

Lasati rautatile, sunteti atat de putine, e loc pt toate :D

 

deci nu ne vedem maine ... :cheers:

 

Ok, mutam vrajeala pe mess ca se supara Thomas :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pst,Irascibile, eu m-am dezis de rubrica Fetelor de ceva vreme. Nu mai faceam fatza presiunilor si ma certam cu nevasta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt Marilena, dar toata lumea ma stie de Mar...poate pt ca ochii mei seamana cu marea...nu stiu...

 

Sau poate pt. ca numele tau e MARilena :D ( :bounce: ) :peace:

Scz daca sunt rautacios :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hi,

 

Am si eu o intrebare. Tot am vazut o fata in zona Berceni, pe un Ducati Monster. O stiti cumva?

Am vazut ca baga mana in acceleratie un pic. Se tine super bine pe motorul ala, chiar daca este un pic mai mica de inaltime. Toate laudele

Editat de tilik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut o data la o spalatorie in Drumu Taberei o fata pe un Moster gri - probabil e aceeasi. Oricum - multi/multe nu nici-o treaba sau nici macar habar de forumul asta si au motor acum - asa ca nu te astepta prea tare la un raspuns. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 20 de ani, permis de A de un an dar din pacate inca nu am motor...in vara asta sansele sunt cam de 80% sa-mi iau motor.Vara trecuta m-am mai plimbat cu motoarele prietenilor, am si o cazatura la activ(asta vara, nimik grav, doar julituri) bineinteles din lipsa de experienta. :blink:

ciao

de unde esti?

pt ca am vazut in timisoara o bikeritza pe un motor rosu. nu erai u?

 

 

ce mai frate,baieti astia pe motoare sunt BETON.sincera sa fiu mai mult imi place sa privesc baieteii pe motoare pe la romana decat sa calaresc un astfel de calut. :crack: apropo aveti grija nenicilor ca au loc din ce in ce mai multe accidente,pacat de voi!poate sunteti curiosi numele meu este cristina,bucuresti :crack:

ciao

multu pt griji

 

:cheers: Salutare!!Sunt Stelu din TM am 20ani si sper ca in curand sa ma alatur voua!!!Astept "Un sfat........" pe 'Incepatori"........Cam asa arata motorul pe care mi l-as dori........ :wink:Si aia-s eu.

ciao

din oradea

 

mersi frumos....stiu sunt doua frumuseti :ok: ...si mai am inca doi :lol: :ok:

ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: Buna!In sfarsit mi-am facut si eu un cont, ca de anu trecut tot vizitez site-ul.pai sa ma prezint nu?fata,2 picioare,2 maini,un singur cap cu ceva par...restul las la imaginatia voastra.aaa...vreti mai multe detalii?in primul rand puteti sa-mi ziceti Corina si in al doilea rand puteti sa nu-mi ziceti nimic. sunt infectata cu microbul comun de curand sa zicem, ca pana in anu trecut nu prea a dat simptome. ce sa va mai spun...dati-mi idei.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit! Am observat ca esti nascuta in aceeasi zi cu mine! Drept ca eu am fost mai grabit cu cativa anisori :-)

ms :cheers: . pana akm nu am cunoscut pe nimeni care sa fie nascut in aceeasi zi cu mine :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...