Sari la conținut

Casca


mihaiand
 Share

Postări Recomandate

Baieti , as vrea sa imi cumpar o casca noua si poate ma ajutati sa ma orientez spre ceva ...

Bugetu e in jur de 300 de ron ... mai mult nu am si nici nu vreau sa dau 400-500 lei pe o casca ...

 

Pana acum in magazine am vazut doar NITRO la bani astia(pe bikeshop vindea unu' noi cu 2 mil ... ) , UVEX deja depaseste ... cel putin asa aveau aia preturile. :laugh:

Imi place mult SHARK , sau una gen STREETFIGHTER , etc ...

 

Sa ma incumet sa iau de pe louis? mi-e ca nu nimeresc marimea ...

Pentru cei din pitesti sau valcea ... daca puteti sa imi recomandati niste magazine cu preturi ok ...

 

Astept sfaturi !!!

[am facut topic nou pt. ca daca postam la discutii intre noi se trecea repede peste.multumesc pt. intelegere]

 

:( :o

Editat de mihaiand
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da`mi un buzz pe mess ca iti arat de unde sa`ti iei ori noua ori sh in stare buna , eu mi`am luat shoei xr800 acuma 1 an jumate cu 250 ron si noua era 300 de euro , si vreau sa zic ca sunt foarte multumit :o post-33590-1230735471_thumb.jpgpost-33590-1230735489_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi`o cumparat taicamiu in italia un AGV.

nu`i grea...nu vajaie deloc pana la 40km/h(cat am mers pe zapada).Peste 40km/h nu stiu.Am sa verific cand se mai topeste zapada. :o

Editat de ionel_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Raport pret/calitate as recomanda-o pe asta - http://www.paulas-bikershop.com/catalog/pr...roducts_id=8737 . Am avut ocazia sa o probez, e usurica si confortabila, destul de bine aerisita, constructie solida si de calitate.

 

Mai sunt si aici pe forum la bursa cateva oferte tentante la preturi bune (am vazut un Craft Rxx3 pe la 110euro care imi face cu ochiul), dar depinde ce marime porti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raport pret/calitate as recomanda-o pe asta - http://www.paulas-bikershop.com/catalog/pr...roducts_id=8737 . Am avut ocazia sa o probez, e usurica si confortabila, destul de bine aerisita, constructie solida si de calitate.

 

Mai sunt si aici pe forum la bursa cateva oferte tentante la preturi bune (am vazut un Craft Rxx3 pe la 110euro care imi face cu ochiul), dar depinde ce marime porti.

Foarte frumoasa cea de sus ... sper sa isi merite banutzii si la capitolul siguranta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raport pret/calitate as recomanda-o pe asta - http://www.paulas-bikershop.com/catalog/pr...roducts_id=8737 . Am avut ocazia sa o probez, e usurica si confortabila, destul de bine aerisita, constructie solida si de calitate.

 

Mai sunt si aici pe forum la bursa cateva oferte tentante la preturi bune (am vazut un Craft Rxx3 pe la 110euro care imi face cu ochiul), dar depinde ce marime porti.

AGV GP-1 am avut si recomand :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa mergi si pe amurg, seara sau noaptea ia-ti ceva clear, in nici un caz cu geam fumuriu sau oglinda. eu am nolan cu geam fumuriu si seara tre sa ii ridic vizoru k nu mai vad mare lucru.

Am luat pozele de pe net ... castile vin cu viziera clear

 

Astept pareri in continuare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am uvex ps 430. am dat pe ea vreo 550lei vara trecuta. e destul de buna, e aserisita, se abureste doar cand stau peste un minut la semafor si afara e frig, incepe sa fluiere de pe la 90km/h in sus si reduce destul de bine zgomotul motorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...