Sari la conținut

1 Mai 2009 - Vama Veche


ambidextru
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 262
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cum The Duck e de prin cartier, adica obor-colentina, si amic de-al meu am stabilit sa ne sunam maine dimineata si sa stabilim unde ne intalnim. s-a schimbat ora si pe la 10 iesim pe autostrada, ori prin catelu ori de la Molul la intrare pe autostrada.

daca vrei sa fii trezit maine dimineata lasa pe PM nr de telefon si te anunt ce decidem.

nu sarim mai mut de 140 pe autostrada, ca sa stii...cbrul tau poate mai mult :D

 

Multam mult dar eu m-am si intors din Vama!

M-am oprit la ora 10 la Mol dar nu era nimeni.

Poate cu alta ocazie.Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu maine dimineata sunt la ultima benzinarie cum intri pe A2...ora 10:00 - mai sunt cu inca 2 motoare - viteza de croaziera daca nu ploua si nu este asa de aglomerat 130-150 poate si mai mult in functie de radare...daca ploua mai incet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu maine dimineata sunt la ultima benzinarie cum intri pe A2...ora 10:00 - mai sunt cu inca 2 motoare - viteza de croaziera daca nu ploua si nu este asa de aglomerat 130-150 poate si mai mult in functie de radare...daca ploua mai incet.

 

bravo,numai motociclistii de duminica se sperie de ploaie!

Editat de otto.tun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a vorbit cineva cu cei care sunt deja pe acolo? cum e vremea... ca pe aici nu sunt semne bune :D

 

Azi mi-a zis cineva ca era soare in Vama ,vremea arata ca maine inorat,dar nu se stie daca ploua ,poate avem noroc :D.Oricum,luati-va haine groase ,cine a mai fost in Vama ,stie ca noapte crapi d frig ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi mi-a zis cineva ca era soare in Vama ,vremea arata ca maine inorat,dar nu se stie daca ploua ,poate avem noroc :D.Oricum,luati-va haine groase ,cine a mai fost in Vama ,stie ca noapte crapi d frig ...

 

 

thx!

m-am interesat si eu... cica in costinesti e senin acum desi s-a lasat frig. Doamne ajuta sa fie si maine dimineata ok, sa nu ploua, caci n-as vrea sa ajung in Vama ca o muratura.

Editat de foxy03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

thx!

m-am interesat si eu... cica in costinesti e senin acum desi s-a lasat frig. Doamne ajuta sa fie si maine dimineata ok, sa nu ploua, caci n-as vrea sa ajung in Vama ca o muratura.

 

Lasa ca anu trecut asa am ajuns eu - la ce ploaie am prins si a ploua la intrunirea Seawolfes - nu ma mai sperie nimic. M-am calit :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca anu trecut asa am ajuns eu - la ce ploaie am prins si a ploua la intrunirea Seawolfes - nu ma mai sperie nimic. M-am calit :D

 

 

da, stiu cum e insa nu mi-as mai dori un drum asa lung pe ploaie, mai ales ca seara ne intoarcem in Bucuresti.

Poate plecam impreuna maine. Noi vrem sa plecam pe la vreo 8-9 din Buc, o sa zabovim un pic la benzinaria de la inceput de autostrada sa vedem cine se mai aduna sa mearga catre mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...