Sari la conținut

1 Mai 2009 - Vama Veche


ambidextru
 Share

Postări Recomandate

Serbane, ca tot ma intrebai daca anunt si anul asta din timp... ei bine, iata ca pentru al 3-lea an consecutiv propun plecarea la Vama Veche de 1 Mai!

Care te bagi, mah?

 

Era sa uit: facem impartirea pe categorii : vitezane, choppers/cruiser mai rapide, choppers/cruiser mai lente, etc. Eu ma bag la grupa de viteza de 110 km/h viteza de croaziera, adica la choppers/cruiser mai lente.

 

Hai, va astept cu posturile, inclusiv cu alea offtopic, cum faceti in fiecare an.... Dar e mai funny asa... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 262
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Era sa uit: facem impartirea pe categorii : vitezane, choppers/cruiser mai rapide, choppers/cruiser mai lente, etc. Eu ma bag la grupa de viteza de 110 km/h viteza de croaziera, adica la choppers/cruiser mai lente.

 

Se poate o categorie si pt mine? chopper/cruiser foarte-foarte lente?

pp ca voi fi doar eu in categoria mea, hihi. Deci n-o sa incurc pe nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu JJ si Ravenitza mergem sigur...in aceiasi echipa si cu aceiasi viteza ca anu' trecut :( S-ar putea sa ni s-e mai alature 1-2 prieteni...da' cam atat,grupurile mari sunt obositoare... :o

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, pica misto 1 mai anul asta. Nu stiu daca o sa aleg drumul vechi, am mers odata si nu mi-a placut de nici o culoare. Oricum, mai e pana atunci, o sa urmaresc topicul sa vedem ce o sa iasa. Sper sa nu ploua ca anul trecut.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru toti si toate cele ce se vor a fi de 1 mai in vama ;nu mi scapa dar frumos ar fi sa stim; din buc se pleaca la h ? si sa va ganditi si ptr cei di provincie nu putem pleca cu noaptea n cap adik 5 , 6 dim ca ne ingheata limba n gura ,faceti un calcul cat timp se pierde de la buc la vama si apoi propuneti SAU GANDITI VA LA O GAZDUIRE PTR O NOAPTE IN BUC SI DIM PLECAM CU TOTII IN VAMAAAAAAAA :o :(

post-38289-1231523890_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cu JJ si Ravenitza mergem sigur...in aceiasi echipa si cu aceiasi viteza ca anu' trecut :blbl: S-ar putea sa ni s-e mai alature 1-2 prieteni...da' cam atat,grupurile mari sunt obositoare... :D

:) Sorry dar inafara de Dya eu nu mai am chef de altcineva in echipa... Ai vazut si tu de ce, de atatea ori! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, pica misto 1 mai anul asta. Nu stiu daca o sa aleg drumul vechi, am mers odata si nu mi-a placut de nici o culoare. Oricum, mai e pana atunci, o sa urmaresc topicul sa vedem ce o sa iasa. Sper sa nu ploua ca anul trecut.

 

dar mai ai si variantele:

 

1. buc - oltenita - ostrov - mangalia - vv

2. rousse - ostrov - mangalia - vv

3. rouse - varna - vv

 

plus variante combinate cu drumuri judetene ... asa ca alternative la autostrada sunt destule :) vointa sa fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar ce aveti toti cu anul trecut? A fost chiar palpitant mersul pe ploaia aia pe autostrada, hop si cate o grindina :) in casca, in picior, in degete..

Oricum nu prea le am/avem cu mersul in grup tocmai pentru ca nu prea stie lumea sa mearga in grup. Asa ca mai bine in doi si gata, safer this way.

Anul trecut la plecare pe banda de urgenta dupa vreo 10-15 km de autostrada erau "parcate" vreo 20 de motoare. Nu stiu care ce patise, dar nu a fost deloc un lucru placut la vedere. Ma gandeam doar daca venea un tir si ii spulbera pe toti gramada?

La noi mai e mult pana cei cu masini se invata cu noi, dar si pana noi ne invatam unii cu altii.

Deci in concluzie: drum bun celor care vor sa mearga in grup sau nu si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

FRATILOR, O SA AVEM ASFALT PE PLAJA!!!!

 

http://www.feeder.ro/2009/01/21/asfalt-in-vama-veche/

PS: acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare!

PS1: din pacate link-ul din acest post este cat se poate de real!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FRATILOR, O SA AVEM ASFALT PE PLAJA!!!!

 

http://www.feeder.ro/2009/01/21/asfalt-in-vama-veche/

PS: acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare!

PS1: din pacate link-ul din acest post este cat se poate de real!

 

 

Da, cica se vrea a fi pista de bicilisti, sa lege 2 mai de nu stiu ce statiune din Bulgaria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt instalarea corturilor pe malul marii

NU UITATI ACASA PIKAMERE SI ROTOPERCUTOARE CU CONEXPANDURI DE BETON

 

iar din 20 in 20 de m vor fi instalate pichete PSI pt stingerea PROSTIEI DIN ROMANIA

 

 

DECAT 350 KM PANA IN VAMA VECHE MAI BINE 540 KM PANA IN ALEXANDROPOLI

 

DA NU O SA FIE AGLOMERAT DIN PACATE.............................. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FRATILOR, O SA AVEM ASFALT PE PLAJA!!!!

 

http://www.feeder.ro/2009/01/21/asfalt-in-vama-veche/

PS: acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare!

PS1: din pacate link-ul din acest post este cat se poate de real!

 

DRAGI COLEGI SI VECINI DE CORT ... AM RUGAMINTEA CATRE DUMNEAVOSTRA CU PRIMA OKAZIE CAND AJUNGETI IN Vama sa plece fiecare in cburi sau portbagaj cu o bucata din asfaltul lor sau cu cate o bordura ! Va multumesc.

 

imi va fi dor de drumul prafuit si incalzit pe care mergeam descult odinioara.

 

succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...