Sari la conținut

Intrebare !


sebanna
 Share

Postări Recomandate

:D

Am o intrebare : Unde gasesc angel eyes pt motocicleta mea ?

Dau si dimensiunea care ma intereseaza, numai sa-mi spuna cine vinde !!

raspuns: in rai, agent vanzari: d-zeu, 1-555-HEAVEN

il suni si te ajuta sigur!

bafta! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

Am o intrebare : Unde gasesc angel eyes pt motocicleta mea ?

Dau si dimensiunea care ma intereseaza, numai sa-mi spuna cine vinde !!

 

e posibil sa gasesti angel eyes in rai, sau mai rar, pe pamant, cand coboara ingerii din ceruri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

Am o intrebare : Unde gasesc angel eyes pt motocicleta mea ?

Dau si dimensiunea care ma intereseaza, numai sa-mi spuna cine vinde !!

 

 

vezi ca am gasit si niste "devil horns" pe un site ( http://www.satanizeyourbike.com ). ar da bine pe ghidon, iti zic eu

 

:laugh:

Am o intrebare : Unde gasesc angel eyes pt motocicleta mea ?

Dau si dimensiunea care ma intereseaza, numai sa-mi spuna cine vinde !!

 

 

si daca ai vitezana, iti recomand un kit "God Speed" pentru injectie sau carburatie (exista si pt motoarele mai vechi) si un kit "Trinity" pentru vopsirea carenelor in trei culori. pentru tobe am gasit un kit "Holy Smoke" care filtreaza emisiile de noxe si aduce mai multa putere cu 3%.

Editat de dionysos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca dzeu are indian si ingerasii baga la greu la rafinarii.. de aia li se fac ochii asa

 

:laugh:

 

si pentru ca e prima postare.. va salut si va iubesc.. cand va prind

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si da, esti gay, eu, barem, imi iubesc motoarele, ca sunt mai multe si la plural au forma de feminin :laugh:

 

 

Mda, bogat, ai mai multe. Sa le stapanesti sanatos !!!

 

Aaaa si inca un lucru, chiar daca este la plural :laugh: " motoare" este genul neutru, daca vrei feminin :love: poti spune "functie motorie'. Asa ca indiferent de cate "motoare" ai se ridica aceeasi intrebare ca cea de la avatarul meu: """Daca imi iubesc motorul inseamna ca sunt gay??? """ Iti dai seama ca totul este o gluma si sper sa o iei ca atare. Numai bine si sa vina odata caldura aia ca uite ce probleme existentiale incepem sa nastem :cheers:

 

Si mai am o intrebare, asta este auzita de la cineva dar inca mai cautam raspunsul: Unde se duc mustele iarna?????

Doamne cat am deviat de topicul initial cel cu ingerii................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, bogat, ai mai multe. Sa le stapanesti sanatos !!!

 

Aaaa si inca un lucru, chiar daca este la plural :laugh: " motoare" este genul neutru, daca vrei feminin :cheers: poti spune "functie motorie'. Asa ca indiferent de cate "motoare" ai se ridica aceeasi intrebare ca cea de la avatarul meu: """Daca imi iubesc motorul inseamna ca sunt gay??? """ Iti dai seama ca totul este o gluma si sper sa o iei ca atare. Numai bine si sa vina odata caldura aia ca uite ce probleme existentiale incepem sa nastem :laugh:

 

Si mai am o intrebare, asta este auzita de la cineva dar inca mai cautam raspunsul: Unde se duc mustele iarna?????

Doamne cat am deviat de topicul initial cel cu ingerii................

domnule "penicilina v", eu am spus doar ca forma de plural are nuanta feminina. se stie ca daca un substantiv la singular are forma masculina si la plural, forma feminina, este de gen neutru. stai calm. cand eu studiam gramatica, tu te incaltai cu fesul.

deci, da, esti gay.

te ajut, voi da niste telefoane sau un search pe google si iti voi cauta dildo pentru inchiriat. nu ma astept a-ti permite sa-ti cumperi unul.

 

 

iar mustele, iarna, tot la kakastov trag. tu unde tragi?!?

Editat de marinesku73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnule "penicilina v", eu am spus doar ca forma de plural are nuanta feminina. se stie ca daca un substantiv la singular are forma masculina si la plural, forma feminina, este de gen neutru. stai calm. cand eu studiam gramatica, tu te incaltai cu fesul.

deci, da, esti gay.

te ajut, voi da niste telefoane sau un search pe google si iti voi cauta dildo pentru inchiriat. nu ma astept a-ti permite sa-ti cumperi unul.

 

 

iar mustele, iarna, tot la kakastov trag. tu unde tragi?!?

 

 

Pai sa o luam cu inceputul. Nu cred ca in toate postarile mele ti-am adus vre o jignire, dar daca tu consideri ca asa trebuie sa vorbesti, nu ma supar din contra ma dau la o parte. Atat te duce capul, atat poti. Numai bine si inchid orice conversatie cu dumneavoastra. Multumesc mult si iti doresc numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Vizitator mariion
Ce treaba are sectiunea service cu angel-aizii?

Si la ce folosesc pana la urma?

Cum ce treaba au?!?

Nici una!

La ce folosesc?

Pai cele albastre sunt un fel optic de a spune: "Hai cu maneaua!"

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...