Sari la conținut

Ultima Sansa De Revelion in Afara Bucurestiului.


myando
 Share

Postări Recomandate

deci

 

12 locuri pt ninja

10 ........pt silverpistons

2 eu si tro5

1 joe

 

 

total pana acum 25 locuri...mai sunt cateva ....grabiti-va hai,hai ca e super oferta :haha:

Editat de myando79
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 181
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

deci

 

12 locuri pt ninja

10 ........pt silverpistons

2 eu si tro5

1 joe

total pana acum 25 locuri...mai sunt cateva ....grabiti-va hai,hai ca e super oferta :D

 

 

Cred ca aia 12 la care se referea irina sunt:eu+ea si cele 10 pistoane :haha:

Deci tot 15 suntem :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa facem un rezumat ( pt DMWu' :haha: ) :

 

33 de locuri - 4 nopti si 4 ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiileeeeeeee - 1000 euro noi

 

Cine stie aritmetica sa calculeze cat vine de cap ,parerea mea ca e ieftin.

Living mare,apa rece + calda...Va asteptam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar atat?

 

:lol:

 

 

 

Cat despre datele de sosire si plecare ; eu zic sosirea sa fie pe 30 .12 si plecarea pe 2 dimineatza (adik noptile 30,31 si 1).

 

 

 

 

daca este asa cum spui tu ...dupa un calcul simplu...plecarea este pe 29. :D

 

si ca sa fie si mai exacta treaba.....se specifica undeva ca a 4 a noapte este bonus...asa ca plecare din Bukales pe 29 si intoarcere pe 3...

:haha:

 

 

 

 

recapituland:

 

aprox 1.500.000 de caciula pentru 4 nopti cu 5 zile...cu apa calda daca ne strangem 33 de pers...

 

asadar ...ce dreaqu bai frate este moca...pentru 4 nopti in maramures la o vila costa 5 mil de caciula....

Ganditzi-va ...(repede)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Dl Ungurian- daca ne hotaram repede si ne adunam 30 ma ocup eu de restul.

Se plateste avans 50 % ca sa rezervam- mi-a zis ca nu suntem singurul grup interesat si cred ca nu e vrajeala.

Azi o sa primesc o o ferta clara- 3 zile iar a 4 a e gratis.

Normal ca suntem cu Silver cu tot! :haha:

Restul o sa vedem care cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, sper sa nu se intample ca data trecuta .Mie mi se pare foarte ieftin aici ( 30 euro de persoana pe 4 nopti)....nu cred ca mai gasim asa oferta.

 

Haideti,inca 15 persoane

Editat de myando79
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma chinui si eu sa conving lumea, poate venim noi vreo 10. Credeti ca ne incadram in 2.5 mil?

 

Suntem baieti si fete de gasca, motociclisti satanisti la fel ca voi :haha:

 

 

 

Sa va incadrati la ce?Cazarea e aprox 35 euro.Mai ramane drumul,bautura,mancarea si prezervativele(care folositi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma chinui si eu sa conving lumea, poate venim noi vreo 10. Credeti ca ne incadram in 2.5 mil?

 

Suntem baieti si fete de gasca, motociclisti satanisti la fel ca voi :haha:

Va incadrati destul de bine cu 2.5 mil de persoana cred eu.Mai ales ca acum nu dati decat jumatate (adik vreo 15-17 euro).

 

Deci pana acum 17 persoane

Editat de myando79
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, sper sa nu se intample ca data trecuta .Mie mi se pare foarte ieftin aici ( 30 euro de persoana pe 4 nopti)....nu cred ca mai gasim asa oferta.

 

Haideti,inca 15 persoane

 

 

myando, eu zic sa mai suni o data sa intrebi cat se poate de precis. Nu prea suna in regula "30 de euro de persoana pe 4 nopti". Suna mai degraba a "daca stati 4 nopti va iau numai 30 de euro de persoana PE FIECARE noapte". Sa nu iasa vreo complicatie din vreo neintelegere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mai primit in mail o oferta "

"Stimate Androne Ortansa!

 

Am primit o oferta de last minut.

De revelion Ferma din Atid ( judetul Hargita) ofera cazare pt un grup

de 25-30 persoane.

Se poate rezerva pt min. 3 nopti.

Proprietarul ofera un cadou: a 4-a noapte este gratis.

Cazarea 35.000.000 Lei/3nopti/pensiune.

 

Oferta detaliata gasiti la :

 

http://www.cazaretransilvania.ro/Atid168a.html

 

Daca va intereseaza am rugamintea de a ne contacta imediat."

 

Cu stima si respect,

 

 

 

Gal Tibor

 

Manager de dezvoltare regionala si turism

 

Cazare Transilvania

 

www.cazaretransilvania.ro

 

Tel/Fax: 004-0266-219456

 

Mobil: 004-0723-877570

 

Intr-adevar este cam departe dar sincer eu cred ca la munte nu mai gasim decat la niste preturi monstruoase...aici ne va costa cam 30 euro de persoana (fara mancare).

Daca va place nu ramane decat sa ne organizam insa va spun ca eu nu am timp sa ma ocup de asta ca am de dat niste examene .Cine vrea si poate sa se ocupe poate sa sune la numarul de fix din oferta si sa vorbeasca cu secretara de acolo si sa ceara mai multe informatii.

 

Cred ca e destul de clar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, e clar cu pretul, sorry, nu am citit atent oferta originala.

Dar totusi, ramane in suspensie principala problema si principalul risc - anume ajungerea acolo.

Nu ar fi o problema ca e departe (cam 50-70km in plus fata de valea prahovei - brasov din cate vad), dar accesibilitatea drumului in conditii de iarna. De mers cu motocicletele nu stiu cat e de realist (sunt multe de carat la o operatiune de genul asta), drumul pe harta pare destul de departe de o artera principala. Daca lasi masina la 5 km de destinatie mai merge, dar la 10 - 15... Cel mai bine trebuie cercetat la fata locului, mers cu banii de avans in mana cu o masina pana acolo, vazut ce sanse sunt ca drumul sa fie practicabil si pe timp de iarna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, e clar cu pretul, sorry, nu am citit atent oferta originala.

Dar totusi, ramane in suspensie principala problema si principalul risc - anume ajungerea acolo.

Nu ar fi o problema ca e departe (cam 50-70km in plus fata de valea prahovei - brasov din cate vad), dar accesibilitatea drumului in conditii de iarna. De mers cu motocicletele nu stiu cat e de realist (sunt multe de carat la o operatiune de genul asta), drumul pe harta pare destul de departe de o artera principala. Daca lasi masina la 5 km de destinatie mai merge, dar la 10 - 15... Cel mai bine trebuie cercetat la fata locului, mers cu banii de avans in mana cu o masina pana acolo, vazut ce sanse sunt ca drumul sa fie practicabil si pe timp de iarna...

 

 

Daca te uiti atent,era pe aici un link,apare si o poza in care se vad masini linga cabana.

Nu cred ca oamenii ar inchiria'o de revelion stiind ca nu ai cum ajunge acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...