Sari la conținut

Lista


kombat
 Share

Postări Recomandate

MA VAD NEVOIT SA FAC AL DOILEA TOPIC UNDE VA SCRIETI PUR SI SMPLU NUMELE,COMENTARI PE CELALALT TOPIC VREU SA STIU PE CINE MA POT BAZA SI CE POT SAU MAI BINE ZIS PUTEM VORBI CU VIOREL DACA SUNTEM 10 INSI NU ARE ROST , DECI NUME SI CITE PERSOANE

 

IRASCIBILE CUMINTE :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa postez...... :P :crack: :baldy: ce bine

ok sa revenim la subiect dupa cum a scris si alveola noi n ebagam....

tre s afgacem acest revelion impreuna asa ca .....tre sa reusim intr-un fel sau altul sa ne adunam si sa hotaram ceva in seara asta in etrusco....discutam acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La dracu (nevastamea lucreaza si de rev) da bagatima pe lista ca ma duc si o i-au de la munca

deci APASU + SEFA DE TRIB :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti... si fete :baldy: ! Nu ma injuratzi prea tare, dar am tot vazut pe forum vorbindu-se de Etrusco... UNDE este barul??? Sau este restaurant... (ca io nu stiu)!!!

 

Multumesc anticipat si daca cineva s-a simtit lezat de a mea intrebare :crack: ... imi cer scuze!!!

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Bai fratilor io vin ca nevastamea munceste in noaptea de rev ..da mi se pare un pic cam exagerat 120 ron de pers.Ca doar nu mincam icre de manciuria si nu bem vin din pantofi BIGOTI ....Asta e parerea mea

As fi de acord cu o suma pentru mincare si local sau ce mai trebuie si restul sa cumpere fiecare ce vrea sa bea .Poate io vreau GAZ

Nu stiu ce parere sa imi fac mai ales ca dimineata as merge sa iau si Sefa de Trib de la munca si sa vina si ia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 120 de roni de caciula mi se pare foooooooooooooooaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrte mare pretul!!!

:friends: . Poate daca ne zica si ce includ in banii astia... mai merge. (eu sincer, daca as avea 30 de roni, as petrece "regeste" o seara acolo).

 

Sorry- trebuia sa postez dincolo, stiu, dar voiam sa ma "inscriu". Acuma nu mai stiu.... :friends:

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum vi se pare foaaaarte scump?

Este revelionul. Nu va ashteptatzi sa fie aceleash pretzuri. Nu este o zi obijnuita sa vi sa mananci o pizza shi sa bei o bere. Parca traitzi pe marte. :friends:

 

Daca pretzul include masa shi bautura este un pretz super bun.

 

@ locotenente, tu vrei de revelion sa mananci 2 pizza shi sa bei trei beri de 300,000 pai ce patron de restaurant ar prefera sa-shi deschida coshmelia pentru toata noaptea sa serveasca pentru un profit de 100,000 de caciula in loc petreaca shi el revelionul shi sa fie el servit la restaurant?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor eu la nunta am avut tacimu la 100 ron cu 3 feluri de mincare si desert bautura cit cuprinde si iti dai seama ca patronul ala a cistigat ceva bani la nunta mea nu ???

Nu ca e exagerat de mare pretul dar e mare pentru majoritatea dintre noi asa ca ar trebui sa stim ce contine si daca merita.Ca nu de distractie imi fac eu grija sau de mincare si de baut cu 50-60 ron beau de imi i-au si acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor eu la nunta am avut tacimu la 100 ron cu 3 feluri de mincare si desert bautura cit cuprinde si iti dai seama ca patronul ala a cistigat ceva bani la nunta mea nu ???

Nu ca e exagerat de mare pretul dar e mare pentru majoritatea dintre noi asa ca ar trebui sa stim ce contine si daca merita.Ca nu de distractie imi fac eu grija sau de mincare si de baut cu 50-60 ron beau de imi i-au si acasa

 

 

Apasule,ai avut 30 de persoane la nunta?!?!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU..............am avut 70 dar tot e mult frate

Ce dreacu se servesc homari si vin babesc de la minastire

Ziceti pina la urma daca ramine 120 ron si ce contin aia si vin oricum ca de lipsit nu pot

Chiar tu ai zis in prima ca e mult

 

/index.php?...pic=30747&st=40

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am zis ca tre' sa coste 23de mii lei vechi revelionul acolo, Placebo, e normal ca tre sa iasa si omului un profit. Dar la banii astia... ar trebui sa fie destule incluse in "pachet". Exemplul pe care l-am dat eu e doar un termen de comparatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...