Sari la conținut

DONATII PENTRU CHOPPERISTI


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 889
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut baieti. am si eu cateva donatii de facut. singura chestie e sa va platiti voi taxa de posta ca nici pe mine nu ma dau banii afara din casa :peace:

 

Cauciuc spate Bridgestone Trial Wing 140/80 r 17

Cauciuc spate Bridgestone trial wing 130/80 r 17

Cauciuc fata Avon HKM 100/80 r 16

Cauciuc spate Bridgestone Hoop 150/70 r 14

1 buc oglinda stanga rotunda cromata

2 buc semnalizatoare plastic dreptunghiulare

Janta spate Yamaha xs 400 pe 18 fara disc de frana si pinion pt cauciuc maxim 130

 

Va astept dragilor sa vi le trimit :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut mi-ar trebui mie astea dak e in regula mi le trimiti?

Cauciuc fata Avon HKM 100/80 r 16

Cauciuc spate Bridgestone Hoop 150/70 r 14

1 buc oglinda stanga rotunda cromata

:peace:

fac beri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM DE DAT O BATERIE BUNA INCA, AM AVUT-0 PE INTRUDER SI AM SCHIMBAT-O IN NECUNOSTINTA DE CAUZA. CARE O VREA SA-I DAU DIMENSIUNILE

 

O vreau eu pentru un prieten, Toni (pe care am inteles ca il cunosti); acum are un Vulcan 750.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut mi-ar trebui mie astea dak e in regula mi le trimiti?

Cauciuc fata Avon HKM 100/80 r 16

Cauciuc spate Bridgestone Hoop 150/70 r 14

1 buc oglinda stanga rotunda cromata

:peace:

fac beri

 

Ok omule. trimite-mi PM cu adresa ta si am sa ti le trimit.

Oglinda nu o mai am.

:wave: :ok:

 

Semnalizarile pleaca la targoviste si un cauciuc 130/80 r 17

la Constanta.

 

:D :P :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da vin sa o iau .... nu am mai putut sa dau semne de viata pentru ca am avut fff mult de lucru la serv... am vb cu cineva ..ca lunea viitoare sa vin sa o iau cu o masina.... Merci,.... Bafta!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da vin sa o iau .... nu am mai putut sa dau semne de viata pentru ca am avut fff mult de lucru la serv... am vb cu cineva ..ca lunea viitoare sa vin sa o iau cu o masina.... Merci,.... Bafta!!

 

dai de baut :wave: apropo.....sper sa te plictisesti repede de ea si sa mi-o donezi mie :P oricum, super gestul de a dona un motor complet...felicitari :ok: :peace:

sa o stapanesti sanatos corb alb ce esti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...frumoasa initiativa . Cu toate ca io nu am chopper citesc toate topicurile acestui forum si imi creste inima in piept cand mai vad si intelegere intre motoristi !!!!...........

 

....A.... si sa nu deviez prea mult de la subiect :bow: ..am si io de dat un rezervor original de simson ....pt cine vrea !!!.............ca am fost si io candva si simsonar !! :bow:

 

a....era sa uit : id mess Predeleanu_s@yahoo.com sau tel 0745.001.888 .... si is din Zalau ..dar il trimit oriunde in tara !!

Editat de Dext3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mam uitat si eu prin pod la sat si am si eu o gramada de piese de simson nu stiu exact dar am o cutie de viteze o chiuloasa si multe chestii cred ca si un far le dau gratis (donez). dar din pacate nu prea am timp sa umblu pe la posta si ar fi de preferat sa fie cineva din tm care le vrea ca eu nu mai am ce face cu ele :bow:

chiar nu se poate face nimic prin posta??/nu-ti poti face putin timp???nu de alta da simsonul meu are mare nevoie de organe.eu sunt din cj(campia turzii).....hai fa un efort si vei bea multe beri :bow: ....las-mi un raspuns daca se poate sau nu

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mam uitat si eu prin pod la sat si am si eu o gramada de piese de simson nu stiu exact dar am o cutie de viteze o chiuloasa si multe chestii cred ca si un far le dau gratis (donez). dar din pacate nu prea am timp sa umblu pe la posta si ar fi de preferat sa fie cineva din tm care le vrea ca eu nu mai am ce face cu ele :bow:

daca mai e valabil anuntul cu piesele...ma intereseaza. locuiesc in Timisoara. Doar lasa un nr sa te sun si :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da vin sa o iau .... nu am mai putut sa dau semne de viata pentru ca am avut fff mult de lucru la serv... am vb cu cineva ..ca lunea viitoare sa vin sa o iau cu o masina.... Merci,.... Bafta!!

 

 

Asta a postat WHITE RAVEN in data de 7 decembrie,cum astazi este 18 decembrie :bow: si nu a dat macar un telefon sa-mi zica sa mai astept sau orice altceva..... Jawasaki-ul isi cauta iar proprietar,redeschid lista,astept un semn de la bujie valah,o sa-i trimit un pm acum daca nu raspunde pana joi trecem la urmatorul din lista :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta a postat WHITE RAVEN in data de 7 decembrie,cum astazi este 18 decembrie :bow: si nu a dat macar un telefon sa-mi zica sa mai astept sau orice altceva..... Jawasaki-ul isi cauta iar proprietar,redeschid lista,astept un semn de la bujie valah,o sa-i trimit un pm acum daca nu raspunde pana joi trecem la urmatorul din lista :bow:

Eu zic ca ar trebui sa dai anuntu la topicul de vanzari si sa ceri vreo 3000 de euro pe el.Poate asa isi gaseste mai repede stapan.

Doaaamnee....doneaza un suflet mare o super motocicleta si oamenii dau teapa.Asta n-am mai auzit: sa pacalesti pe unu care il da degeaba...

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta a postat WHITE RAVEN in data de 7 decembrie,cum astazi este 18 decembrie :bow: si nu a dat macar un telefon sa-mi zica sa mai astept sau orice altceva..... Jawasaki-ul isi cauta iar proprietar,redeschid lista,astept un semn de la bujie valah,o sa-i trimit un pm acum daca nu raspunde pana joi trecem la urmatorul din lista :bow:

cum ti-am spus, daca nu o revendica nimeni, vin cu duba 100% si o iau ptr

prietena mea.poate o sa fie un cadou frumos de craciun. :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta a postat WHITE RAVEN in data de 7 decembrie,cum astazi este 18 decembrie :bow: si nu a dat macar un telefon sa-mi zica sa mai astept sau orice altceva..... Jawasaki-ul isi cauta iar proprietar,redeschid lista,astept un semn de la bujie valah,o sa-i trimit un pm acum daca nu raspunde pana joi trecem la urmatorul din lista :bow:

daca si astai treaba :bow: -maiiiiiii da cei GRATIS ii GRATIS.....daca nu o mai ia cei care au ceruto pana acum inclusiv tipul care nu a mai venit( o fi avut omul ceva probleme)dati-o mai oameni buni feti de craciun..ca si yo m-as bucura de un asemenea cadou :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...