Sari la conținut

aprilia


comunistu
 Share

Postări Recomandate

sal pe cine intereseaza un motor de aprilia 50cc in stare super buna ca nou adus din italia motor cu racire pe aer ,variator curea ca noi carburator ,aprindere ,deci un motor complet ,pretul il faceti voi pe cine intereseaza desigur .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal pe cine intereseaza un motor de aprilia 50cc in stare super buna ca nou adus din italia motor cu racire pe aer ,variator curea ca noi carburator ,aprindere ,deci un motor complet ,pretul il faceti voi pe cine intereseaza desigur .

facem noi pretul? iti ofer 25lei pe el, transportul il platesc eu. daca esti de acord sa imi spui.

 

vezi ca e si un topic cu vanzari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, iti ofer 50 ron si suport transport (alba-bucuresti)..te rog sa raspunzi..stima

astia ziceau la misto...tu chiar crezi ca iti da cineva un motor pt 25...30...35...50 lei? iui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

101 lei...up

mai fratilor mai ... poi ne batem joc .cei 50 lei datimi voi motor cu 50 lei ,hmmmm numa ambreiajele ambielaju si cureaua fac cativa lei deci fara rusine asteas preturi de cacao .si aprinderea iarasi face ceva leuti dar in fine ramane valabil anuntu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma chivu...te faci de ras ce naiba :P eu am oferit 101. Daca mi-l dai pana maine iti dau si bacisi 50 de bani.

 

Pai uite eu zic asa: aprinderea o sa o folosesc la aragaz, iti dau 10 lei, cat pe o bricheta de-aia speciala...ambreiajul vrea sa-l pun pe bicicleta iti dau 15 lei pe el, ambielaju il dau lu bunica-meu sa scoata apa din put, in cilindru vrea sa faca bunica-mea ciorba de fasole :lol:. Pe-astea iti dau 55 lei. Daca ai toba, iti dau restu de bani, vreau sa afum niste muschiulet de porc :D

 

Bafta! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor mai ... poi ne batem joc .cei 50 lei datimi voi motor cu 50 lei ,hmmmm numa ambreiajele ambielaju si cureaua fac cativa lei deci fara rusine asteas preturi de cacao .si aprinderea iarasi face ceva leuti dar in fine ramane valabil anuntu .

nu poti sa vii si sa spui ca pe bucati face mai mult, ca asta e normal. dar daca il vinzi pe bucati gandestete cati ani iti trebuie sa scapi de toate piesele/

asa ca da-mil mie pe 30 de lei si ai scapat de probleme/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma chivu...te faci de ras ce naiba :P eu am oferit 101. Daca mi-l dai pana maine iti dau si bacisi 50 de bani.

 

Pai uite eu zic asa: aprinderea o sa o folosesc la aragaz, iti dau 10 lei, cat pe o bricheta de-aia speciala...ambreiajul vrea sa-l pun pe bicicleta iti dau 15 lei pe el, ambielaju il dau lu bunica-meu sa scoata apa din put, in cilindru vrea sa faca bunica-mea ciorba de fasole :lol: . Pe-astea iti dau 55 lei. Daca ai toba, iti dau restu de bani, vreau sa afum niste muschiulet de porc :P

 

Bafta! :scratch:

gospodino :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine invata tu sa scri.

 

Nu e totusi aluminiu...mai e si carton la garnituri, cauciuc, fonta, etc.

 

Daca ai fi postat la sectiunea vanzari, cu un pret STABILIT si poate negociabil iti spun eu, aveai mai multe sanse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine invata tu sa scri.

 

Nu e totusi aluminiu...mai e si carton la garnituri, cauciuc, fonta, etc.

 

Daca ai fi postat la sectiunea vanzari, cu un pret STABILIT si poate negociabil iti spun eu, aveai mai multe sanse.

lasa mai frate metaforele ca hau ca bau ,nu vreau sa ma cert cu nimeni clar ,eu am dat ceva de vanzare si gata ,ca sunt altii fara bun simt e alta treaba ,si nu ca invata tu sa scrii ca nu e chiar asa .invata tu sa vb cu oamenii prima data .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu sa vorbesc cu altii, chiar ti-am dat un sfat. Sti ce e cel mai penibil? Ca tu inca o ti pe-a ta dupa ce trei sferturi dintre utilizatorii acestui forum iti spun ca nu ai postat unde trebuie si ca anuntul tau, desi vrea sa para atragator, nu este. NU EXISTA PRET. Poate tu te astepti la 20 milioane pe motorul ala si noi ne batem capu pe-aici cu 1-2 milioane.

 

Si ca sa vezi ca stiu cum sa vorbesc te si ajut : /index.php?showforum=20 posteaza aici. Sau aici: www.bikeshop.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu sa vorbesc cu altii, chiar ti-am dat un sfat. Sti ce e cel mai penibil? Ca tu inca o ti pe-a ta dupa ce trei sferturi dintre utilizatorii acestui forum iti spun ca nu ai postat unde trebuie si ca anuntul tau, desi vrea sa para atragator, nu este. NU EXISTA PRET. Poate tu te astepti la 20 milioane pe motorul ala si noi ne batem capu pe-aici cu 1-2 milioane.

 

Si ca sa vezi ca stiu cum sa vorbesc te si ajut : /index.php?showforum=20 posteaza aici. Sau aici: www.bikeshop.ro

mai rolly daca esti asa betonat dami tu mie un motor de aprilia cu 1 milion si iti cumpar 2 motoare prima data uitete si tu la preturile motoarelor nu posta asa deam moaca si chiar ca veni vorba de pret e 4 mil .pt linistea voastra .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine lasatio moarta .pe 30 lei il duc la fier vechi ca e totusi aluminiu in el ,deci topic inchis si pt cel care a zis sa merg sa ma plimb sa mearga el ca paremi-se e palid .ceao pa

 

Deci mai intai invata :

 

Intr-un anunt de vanzare , postezi si un pret informativ asa si daca e negociabil sau eu stiu

Scrii calumea , corect , ca sa inteleaga lumea care-i treaba cu motoru ala

Si alte treburi care tu.. nu prea le-ai scris aici !

 

 

Asa ca , termina-ti plimbarea ! :scratch:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti altu de-ala de nu baga la cap? Ai probleme cu memoria, cu inelesu, nu sti romana? AM SPUS EU CA VREAU SA-TI DAU 1 MILION PE JEGUL ALA DE MOTOR? AM DE 1000 DE ORI MAI BUN. DE-AIA NU MAI POT EU DE ANUNTUL TAU. Dar de, tu nu sti ce e aia ironie si umor. Si eu am vrut sa te ajut. Pentru ca pe forumul asta toti utilizatorii sunt motorizati. Asta nu bagi la cap. Daca am un motor pe scuter, la ce sa mai vreau inca unul? Imi fac V2? Asta e chestie de reclama frate. De ce sa ma chinui sa ii vand cuiva o masina de spalat cand mai are una acasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti altu de-ala de nu baga la cap? Ai probleme cu memoria, cu inelesu, nu sti romana? AM SPUS EU CA VREAU SA-TI DAU 1 MILION PE JEGUL ALA DE MOTOR? AM DE 1000 DE ORI MAI BUN. DE-AIA NU MAI POT EU DE ANUNTUL TAU. Dar de, tu nu sti ce e aia ironie si umor. Si eu am vrut sa te ajut. Pentru ca pe forumul asta toti utilizatorii sunt motorizati. Asta nu bagi la cap. Daca am un motor pe scuter, la ce sa mai vreau inca unul? Imi fac V2? Asta e chestie de reclama frate. De ce sa ma chinui sa ii vand cuiva o masina de spalat cand mai are una acasa...

mai prietene mai bine vezi ti tu de ale tale nu te mei crede tu buricu pamantului ca ai si tu o drujba de scuter ,eu motoru asta am vrut sal dau cuiva care are intradevar nevoie de el ,tu poate esti baiat de bani gata dar nu toti sunt asa mai frate deci nu mai vb asa pe nas ca ai putea sa superi oamenii si nu ca jeg de motor ca dinasta nai avut de cand esti asa ca mai bine lasao moarta nu mai posta sa ma enervezi lasa pe cineva care e intradevar interesat de acest motor si tie nu til dau nici cu 10 mil deci nu mai posta aiurea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...