Sari la conținut

Accident Timisoara


delu
 Share

Postări Recomandate

conform declaratiilor martorilor si a politistilor

vina apartine motociclistului

depasire pe partea dreapta cu viteza

soferul unui logan rosu a facut dreapta sa parcheze ... cei doi ocupanti au sarit de pe moto lovind o alta masina parcata

 

cei doi au fost dusi la spitalul de urgenta - nu sunt detalii despre starea celor doi

 

imaginile aratau un motor negru (nu am recunoscut modelul sau producatorul)

 

inmatriculat in hunedoara parca HUX (sper ca nu gresesc)

 

daca stie cineva mai multe despre starea celor doi

 

insanatosire grabnica !

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

conform declaratiilor martorilor si a politistilor

vina apartine motociclistului

depasire pe partea dreapta cu viteza

soferul unui logan rosu a facut dreapta sa parcheze ... cei doi ocupanti au sarit de pe moto lovind o alta masina parcata

 

cei doi au fost dusi la spitalul de urgenta - nu sunt detalii despre starea celor doi

 

imaginile aratau un motor negru (nu am recunoscut modelul sau producatorul)

 

inmatriculat in hunedoara parca HUX (sper ca nu gresesc)

 

daca stie cineva mai multe despre starea celor doi

 

insanatosire grabnica !

 

topicul dedicat acestui eveniment aici: /index.php?showtopic=313057 relatare si vido aici: http://www.agenda.ro/news/news/15732/motoc...ta-in-plin.html

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

conform declaratiilor martorilor si a politistilor

vina apartine motociclistului

depasire pe partea dreapta cu viteza

soferul unui logan rosu a facut dreapta sa parcheze ... cei doi ocupanti au sarit de pe moto lovind o alta masina parcata

 

cei doi au fost dusi la spitalul de urgenta - nu sunt detalii despre starea celor doi

 

imaginile aratau un motor negru (nu am recunoscut modelul sau producatorul)

 

inmatriculat in hunedoara parca HUX (sper ca nu gresesc)

 

daca stie cineva mai multe despre starea celor doi

 

insanatosire grabnica !

Ai poza cu un XX in avatar si tu nu ai recunoscut modelul sau producatorul???? Bikeru' lu' peste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Ai poza cu un XX in avatar si tu nu ai recunoscut modelul sau producatorul???? Bikeru' lu' peste!

 

ZZR, anyone?

:P

 

Brain smart man ?

:lol:

 

Balotesti, Ilfov?

:scratch:

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Ai poza cu un XX in avatar si tu nu ai recunoscut modelul sau producatorul???? Bikeru' lu' peste!

ei na ca sa vezi sa imi zici si mie daca recunosti modelul

ca tu esti un adevarat biker

dar sa imi specifici si mie ; anul de producteie a mobrei modelul exact

eventual sa imi zici si ce gume are si cat de bune sunt

Bikerule ca vad ca le stii pe toate

te rog verifica poza de mai jos ... ca eu nu mi-am dat seama din ea ce mobra e exact

post-42515-1236538085_thumb.jpg

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog verifica poza de mai jos ... ca eu nu mi-am dat seama din ea ce mobra e exact

 

 

CBR F2?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, mie nu mi se pare ca ar fi ZZR, insa sigur are compresia varza la cilindrul 3.

probabil e o Kawa nu mi-am batut capul dar am vazut ca are dereglat cuiul la carburatorul 3 deci ai dreptate si bujia e cam varza

oricum conta starea motociclistului si a pasagerei! dar trebuie sa cautam noi ceva sa il impungem pe celalat ca altfel ne plictism sa ne jucam cu ea in "tarna"

 

Metal_Heart sincer nu stiu ce mobra este exact din cate am inteles a fost deschis alt forum

 

 

accident acum x minute ... stie tot omul ca despre ala e

ce nu inteleg e de nu se da in descreierea topicului toate datele

oare de ce nu se da locul si data ca sa nu deschidem 2 topicuri despre aceeasi tema

 

Asfalt Uscat

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunt doua topicuri, cel mai recent ar trebui sters sau cel putin inchis.

 

 

 

 

Motocicleta aia e f2 sau f3, an fabricatie intre 93 si 95, dupa rezervorul de gaz de la amortizorul spate. Codita e de F2, dar aceeasi codita au avut-o si primele f3-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunt doua topicuri, cel mai recent ar trebui sters sau cel putin inchis.

 

 

 

 

Motocicleta aia e f2 sau f3, an fabricatie intre 93 si 95, dupa rezervorul de gaz de la amortizorul spate. Codita e de F2, dar aceeasi codita au avut-o si primele f3-uri.

 

Daca va preocupa asa de tare ce model de motocicleta e aia si nu aveti rabdare sa cititi topicul de Banat unde cred ca puteti afla si seria de buletin a celor accidentati, va rog sa deschideti pe "Motociclisti in timpul liber" un concurs de genul "Dau o bere la Ursu sau la prima intalnire moto unde ne intalnim la primul care cine ghiceste din poza aia exact ce tip de motocicleta a fost implicata in accident."

 

Datorita faptului ca topicul a fost prima data deschis acolo si datorita deciziei utilizatorilor de a discuta acest accident acolo, dupa cum spunea mai sus nenea kato din Arad accidentul asta de discuta aici, asa ca am terminat cu topicul asta inutil.

Editat de pmoldovan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...