Sari la conținut

Am Revenit La Prima Dragoste...


robog
 Share

Postări Recomandate

aseara am achitat noul meu motor Kawa VN 2000,l-am cumparat din state de pe ebay.Daca totul decurge conform planului ,de craciun al am in curte.Dupa un an de mers pe motoare de viteza ,am ajuns la concluzia ca totusi pentru mine chopperul ramane nr 1. iarna viitoare il tai bucati :haha: :D :lol: :kiss:

Abia astept sa-i aud "glasciorul" mai ales ca am observat ca are tobe goale :kiss:

Uite si o poza cu "pisicuta"

post-2000-1133518253_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata e cruiser,peste un an va fi chopper! neaparat!

o sa ma ajunga in tara pe la 8000 euro

Frumos! Sa-l calaresti sanatos!

Cochetez si eu cu ideea de a-mi lua un motor de pe ebay...Mai ales ca mi-am tot luat diverse (mai ales piese de motor de-acolo...).Te rog da-mi detalii de cum a-i facut cu transportul,inclusiv cit (in principiu stiu...).

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos! Sa-l calaresti sanatos!

Cochetez si eu cu ideea de a-mi lua un motor de pe ebay...Mai ales ca mi-am tot luat diverse (mai ales piese de motor de-acolo...).Te rog da-mi detalii de cum a-i facut cu transportul,inclusiv cit (in principiu stiu...).

Mersi!

Am cumparat motorul de la un handler din new york.Mi-a gasit el transport pe vapor pana in germania cu 800 USD

de acolo o sa-l ridice cineva si o sa-l aduca pana in Romania.cand ajunge in tara ma inbat.de cand am vazut in Germania motorul asta anul trecut a devenit o obsesie ideea sa am si eu unul

Editat de robog
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l stapanesti sanatos. :haha:

 

E clar, Roma va deveni un loc periculos :lol: Cand apari cu asta vin trupele anti-tero :D

multumesc tuturor,abia astept sa-l calaresc!

acum 10 minute am primit mail din state,motorul e in container in port si asteapta liberul de vama.

nu stiu cum o sa rezist 3 saptamani ma invart in casa fara sa-mi gasesc locul si ma tot uit la poze din juma' in juma' de ora.

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

nu stiu cum o sa rezist 3 saptamani ma invart in casa fara sa-mi gasesc locul si ma tot uit la poze din juma' in juma' de ora.

:kiss:

 

Nu minte;

Se agita prin casa si se uita la pozele alea de mai bine de o saptamana :kiss: ... :D ... :haha:

 

P.S.:Il face de un singur loc. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cum o sa rezist 3 saptamani ma invart in casa fara sa-mi gasesc locul si ma tot uit la poze din juma' in juma' de ora.

:haha:

 

 

:D :lol: ...corect. Cunoastem starea...

 

Sa-l stapanesti sanatos !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut romica....am o intrebare la pretul care lai luat presupun ca e un motor ce a avut un mic accident,ce an este, cite mile are???

 

deabea astept sa til vad....si sa vad ce tia trecut prin cap sa chopperesti la el....pt ca la un asa motor si ideiile ce ai tu sigur va iesii un al dracu chopper...... stiu sigur ca il vei modifica

astept sa vad ce ii vei face

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut romica....am o intrebare la pretul care lai luat presupun ca e un motor ce a avut un mic accident,ce an este, cite mile are???

 

deabea astept sa til vad....si sa vad ce tia trecut prin cap sa chopperesti la el....pt ca la un asa motor si ideiile ce ai tu sigur va iesii un al dracu chopper...... stiu sigur ca il vei modifica

astept sa vad ce ii vei face

Are 1300 de mile la bord si e din 2004 intr-adevar e un motor accidentat ,dar, dupa cum vezi si in poza nu are aproape nimic.Am sa-l chopparesc de-o sa-i sara fulgii fi sigur de asta. Stiu deja cum va arata in linii mari sasiul,rezervorul,etc... dar inainte de toate astea vreau sa vina o data !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitarile mele pt ca tiai dat seama ca poti lua motor eftin pe ebay si chiar foarte avantajos....la pretul asta sigur nul gaseai in europa

sper ca de craciun sal ai in curte....pe unde este acum??a plecat deja din state?

 

salut romica

L&R

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...