Sari la conținut

Petrecere Speciala


ninja_skija
 Share

Postări Recomandate

Unii deja stiti dar pentru ceilalti anunt :haha:

 

 

Vineri, in Etrusco, incepand cam cu ora 21, :D petrecere cu muzica buna, licitatii de motociclisti si motocicliste, plus cateva surprize.

 

 

Katerinca maxima, dar avem un scop:

o sa vedeti o cutie de donatii acolo, nu ezitati sa cotizati, este pentru ceea ce am inceput cu lizuka si am de gand sa duc la bun sfarsit.

 

Va astept pe toti, mai ales cei care nu au venit pana acum, sa ne cunoastem, sa sarbatorim un an de motoretism caruia unii am si supravietuit, sa ne aducem aminte de cei ce nu au fost la fel de norocosi, si in final, sa facem ceva pentru niste copilasi amarati care nu au aceeasi libertate de miscare ca si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii deja stiti dar pentru ceilalti anunt :haha:

Vineri, in Etrusco, incepand cam cu ora 21, :D petrecere cu muzica buna, licitatii de motociclisti si motocicliste, plus cateva surprize.

Katerinca maxima, dar avem un scop:

o sa vedeti o cutie de donatii acolo, nu ezitati sa cotizati, este pentru ceea ce am inceput cu lizuka si am de gand sa duc la bun sfarsit.

 

Va astept pe toti, mai ales cei care nu au venit pana acum, sa ne cunoastem, sa sarbatorim un an de motoretism caruia unii am si supravietuit, sa ne aducem aminte de cei ce nu au fost la fel de norocosi, si in final, sa facem ceva pentru niste copilasi amarati care nu au aceeasi libertate de miscare ca si noi.

 

 

Carui fapt datoram Evenimantul respectiv

 

 

:lol:

 

 

Deci sa strange bani pt copii si ne imbatam iar ca porcii ( mai explicit )

 

 

 

 

 

 

 

 

Are legatura cu asta si cu asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io voi fi acolo si, daca iau salariu pana atunci, donez si io... daca nu, oricum is si io implicat intr-un fel, asa ca tot trebe sa vin sa ma imbat... :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara mircuiala, va rog.

 

Dar eu sunt obligata sa raspund.:lol:

Vecine, cand ai nevoie de ceva vii si il iei, ca esti vecin :haha: nu sa ma tarasc eu cu ditamai cortul, sau da-mi adresa si ti-l arunc peste gard la o zi dupa ce pleci :D

 

 

Kombat, daca vine si nevasta-ta e ok primesti o motociclista. Cat mai costa un divort in ziua de azi, cred ca nu e mult?

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MA INTERESEZ SA VAD CE SCORURI SUNT LA TRIBUNAL ,DC E SCUMP MA MULTUMESC CU AMINDOUA NU FAC NAZURI :haha:

 

RAMINE CUM AM STABILIT ,BAAAAAAAAA CHITROSILOR VENITI LA ETRUSCO DATI BANI CA AVETI SCULE DE <,,JJDEMIIII EUROI GASITI UN 10 RON SI PT AMARITI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si io un raspuns, daca se poate lizu-ka la intrebarea din PM... chiar as vrea sa stiu cum se numeste centrul respectiv...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anticipat, scuze pentru offtopic.

ce surpriza analfabetule? jupoi vreun caine de viu?

 

ce-ai mai omule? ai draci si nu stii pe cine sa-i descarci? are dreptate omu ca vor fi cateva surprize...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum stiti cu totii stau super prost cu finantele ...dar pentru o cauza de genu se gaseste si de imprumut

Sa vad poate vine si sefa de trib (sa lipsesc io ?????ati inebunit)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intilnirea a fost super ,protagonistii de asemenea

Sper din toata inima sa se fi strins cit mai multi bani pentru acei copilasi

Impresionant si momentul de reculegere (la care unii nu au stiut sa se abtina)poate data viitoare

invata ca asa ceva este un omagiu adus celor dragi si trebuie sa isi tina gura.

La cit mai multe actiuni de genu acesta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care vociferau erau cei din separeu, care n-aveau nici o treaba cu noi...

super petrecere!!! rezultatele financiare o las pe Lizu-ka sa le anunte, ca in cea mai mareparte e meritul ei... Felicitari Lizu-ka si Ninja!!!!!!!!!!! Inainte de a mere sa imparti ce s-a strans copiilor, scrie si pe forum, sa venim mai multi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am bucurat sa va revad, de asemenea ca am facut noi cunostinte.

Irina, cand am plecat te-am cautat insa erai de negasit. Sper sa stam de vorba si cu alte ocazii. Ma bucur ca am facut cunostinta cu fratele meu geaman:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, pe mine m-a imbatat Ivan cu ceva alcoolic :haha: A cui era cureaua aia cu care faceam plici? :D

 

Later edit: am luat o gura de cafea... Bogdane, a ta era? :lol:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...