Sari la conținut

Dulap de 750..din 1994


ispas_gsxr
 Share

Postări Recomandate

E un motor greu avand in vedere greutatea lui de 200kg,la gol,ca consum undeva la 10 pe oras si 7 in afara..se ridica mai greu pe o roata deoarece are motorul mai in fata..greu dar se ridica..la distante mai mari de 100-150km te cam dor mainele si simti nevoia de o pauza..dar e o sportiva...+ ca nici eu nu sunt f mare 171m, :friends:,ca viteza.. am mers 270km\h pe A2.Mi se pare dstul de fiabil avand in vedere varsta lui,daca il intretii..verificare lant distributie,ulei skimbat la timp,filtre,etc.Asta e GSXR meu!abia astept sa vine CALDURA!!in rest toate cele bune..

post-41077-1235579611_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A 4a personalitate !

 

Hai mai fa inca 2-3 topic-uri ! Sunt curios pana unde ajungi !

 

 

Voi cei care ati postat...chiar nu aveti ce sa faceti pe forumul asta??decat sa va luati de x,y???sunteti doar CARCOTASI?:)e din 94 motorul nu 90..si da e un motor bun!alte subiecte nu aveti??am 30 de personalitati!aveti ceva impotriva??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un motor greu avand in vedere greutatea lui de 200kg,la gol,ca consum undeva la 10 pe oras si 7 in afara..se ridica mai greu pe o roata deoarece are motorul mai in fata..greu dar se ridica..la distante mai mari de 100-150km te cam dor mainele si simti nevoia de o pauza..dar e o sportiva...+ ca nici eu nu sunt f mare 171m, :friends:,ca viteza.. am mers 270km\h pe A2.Mi se pare dstul de fiabil avand in vedere varsta lui,daca il intretii..verificare lant distributie,ulei skimbat la timp,filtre,etc.Asta e GSXR meu!abia astept sa vine CALDURA!!in rest toate cele bune..

 

interesant echipament pt. vitezana. cum e in ''adidasi'' ca aia la 270 km/h?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Omule, intelege te rog ceva.Nimeni,dar nimeni nu deschide 3-4 topic-uri in care sa spuna acelasi lucru.Asta este motivul pentru care lumea te ia peste picior pe aici si iti sare in cap.

Tu ai o pasiune si anume gsx-r 750.Foarte frumos.Ai deschis 1 topic la motocicleta mea si ai prezentat-o.Again,foarte frumos.Daca doreai puteai sa intri pe topicul posesorilor de gsx-r si sa intrebi acolo ce probleme ai.

Mai departe era suficient sa astepti raspunsuri.

Editat de andu_wasup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...