Sari la conținut

Kali
 Share

Postări Recomandate

Mai lasa la pret si stam de vorba .

 

 

Ps. toba nu ai luato noua .

Tu ai scris ca ai luato aproape noua si acum vrei sa o vinzi de noua ?

 

 

toba am luat-o de noua, am vandut-o si apoi am rascumparat-o....la pret nu mai las mult deoarece modificarea pe care am facut-o la intrare m-a costat 2 mil vechi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut! Eu am un GSX 650F K8 si chiar ma intrebam daca mai este cineva cu asa ceva... L-am luat la inceputul lui Iunie de la Premier Moto din Targu Mures (super echipa!).

Personal sunt f. incantat de motor, nu mi-as dori nimic altceva...probleme inca nu am avut, insa abia zilele astea o sa merg sa fac prima revizie la 1000 km (din pacate, nu prea am timp de plimbare...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Eu am un GSX 650F K8 si chiar ma intrebam daca mai este cineva cu asa ceva... L-am luat la inceputul lui Iunie de la Premier Moto din Targu Mures (super echipa!).

Personal sunt f. incantat de motor, nu mi-as dori nimic altceva...probleme inca nu am avut, insa abia zilele astea o sa merg sa fac prima revizie la 1000 km (din pacate, nu prea am timp de plimbare...)

 

Sa o stapnesti sanatos. Poate faci un drum la bucresti sau poate venim noi latine odata. cine stie, Pana atunci take care si tine-ne la curent cum evolueaza relatia voastra :grinbandit: :D :) .

 

Deja suntem 3 si mai stiu pe cineva care nu a postat :blink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt sanse sa ne intilnim si noi anul asta ?

Alegeti voi o locatie si o data poate reusim sa ne cunoastem .

Daca nu va e frica de frig ne intalnim in weekend la Titan....poate vineri....sa dea d-zeu sa nu ploua si mergem si la o plimbare de 50-70 km....bem o berika si ne intoarcem(sau suc) :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma ajuta prea mult de la louis,eu vreau urgent,un magazin in Bucuresti,ca de la louis.... stau o luna sa astept comanda.

Paula bikers shop poate are pe stoc...

Mai bine sa ne vedem in timpul saptamani pt ca in wd poate plecam pe undeva....Mai bine la unirii ca e mai aproape de toti.....Sau la Izvor la metrou sa avem si unde sa parcam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am gandit si eu sa fac un topic ca asta da , chiar nu mai vazusem nici unu prin bucuresti in afara de duke si am zis ca pentru 2 nu se merita .

dar uite ca incet , incet mai rasare cate unu , acum ca ne-am inmultit trebuie sa ne mai si intalnim pana nu da zapada :grinbandit:

 

am vazut multe gsx f-uri de 600 in bucuresti , unu galben chiar in crangasi aproape de mine (arata super) , poate intra si proprietarul pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all nu am mai postat de mult pe aici...

(job infect) cu timpul stau cam prost ...dar cred ca toti suntem de acord sa ne intalnim ...cel mai bine zic sa ne vedem in weekend duminica cand suntem toti liberi ....iar daca se pune problema sa fie in timpul sapt....ne putem vedea vineri seara pe la 9-10 ....suntem toti liberi presupun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa iesim atunci. Da mai pe vineri - sambata daca e frumos ca tre sa ma duc cu ea azi la reparat carena ( am dat cu ea pe jos din blondism, a se citi am uitat sa scot antifurtu de la discu de frana si s-a petrecut inevitabilul) si nu pot sa merg fara o parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu o sa fiu in weekend ca ma duc la ziua unui prieten. din pacate cu masina. insa saptamana viitoare sunt prezent. sper sa fie vreme buna.

Trec si astazi pe la arc daca sunteti amatori de o plimbarica scurta de seara. O sa fiu pe acolo pe la 6.30 :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate am citit pe topicul asta s-au mai pus si chiar 180 ...dar nu stiu cat de bine sta...daca nu trebuie sa faci prea curand rarul cu ea ....si daca e stabila cu un cauciuc mai lat decat janta...parerea mea e ca merita de mers eu zic ca merge ..

vreau si eu un cauciuc spate sh in stare buna

eventual 160 ...are careva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lacroyx dupa cum vad in semnatura ta si tu dabia astepti sa dea zapada pe la munte . poate la iarna ne vedem pe partie :goodposting:

 

Si eu ma dau cu placa de vreo 4 ani ... pana la motor era fun no.1 ... oricum o sa ramana no.1 pe timp de iarna asa ca sigur ne vedem pe partie. daca va intereseaza mers pe afara la snow poate ne vorbim ca trebuie sa ne organizam mai din vreme. noi suntem cativa care mergem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca ne-am nimerit , este chiar tare aceleasi motoare , toti ne dam cu placa

eu planuiam pentru iarna asta o bulgaria ( bansko ) am auzit numai de bine despre ei si ca preturi si ca amenajari , dar totul depinde de buget

da pana la bulgari ne vedem si pe partiile noastre pana la urma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai reperat azi pe inca unu si tot de la bs motors de unde mi-am luat si io, asa ca,,,,,,, care te simti ia sa te prezinti. Iar cu placa vedem poate facem o combinata alpina!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa stiu daca aceasta motocicleta este buna pt.incepatori?

ma c-am ingrijoreaza alea 200 de kg la gol...la plin o fi 220 :)

e grea?

E foarte buna si pentru incepatori, in primele 2 zile o sa fie grea dupa aia te obisnuiesti. In mers e superba si perfect controlabila, acceleratia nu te smuceste sau te surprinde! Daca vrei o motocicleta de inceput asta e perfecta, desi nu e numai pentru incepatori! Cred ca toti care avem d-asta suntem indragostiti de motocicleta asta! Da sa nu uiti sa iei crash pad-uri la ea! iar la plin cred io ca are mai mult de 220, daca are 216 la gol!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...