Sari la conținut

Suport top case


mih
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Cunoasteti sau face cineva suporti de top case la preturi rezonabile ?

 

Model moto - cbr 600 f4i

Buget alocat 150 ron

 

Merci.

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Cunoasteti sau face cineva suporti de top case la preturi rezonabile ?

 

Model moto - cbr 600 f4i

Buget alocat 150 ron

 

Merci.

 

de ce trebuie sa faci? exista suporturi universale de toate neamurile: Givi, Kappa, etc etc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ,

 

Pretul exagerat cu care se vinde (133 E @ Louis) este nejustificat in conditiile in care unui meserias nu ii ia mai mult de cateva ore sa-l faca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se gasesc si second hand o gramada,

am eu una de vanzare:

 

http://www.motoinzerce.cz/prislusenstvi/ku...lotna-givi.html

 

este de metal si merge la topca-se-uri GIVI cu sistem de prindere monokey.

 

http://www.transalp.ro/forum/cumpar-placa-...-givi-t342.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan ,

 

Eu am nevoie de suportul metalic care se prinde de ce "fundul" pe care il vinzi tu . Ala din ce stiu vine by default cu top case

 

 

Cod pe louis : 10025710

 

Ionut , te sun sa discutam;)

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ,

 

Pretul exagerat cu care se vinde (133 E @ Louis) este nejustificat in conditiile in care unui meserias nu ii ia mai mult de cateva ore sa-l faca.

 

 

dar de ce nu te apuci tu sa il faci ?? ce naiba daca unui meserias ii ia citeva ore, tie ar trb sa iti ia dublu .munca are un pret si el trebuie platit .

pe gratis nici dumnezeu nu lucreaza .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan ,

 

Eu am nevoie de suportul metalic care se prinde de ce "fundul" pe care il vinzi tu . Ala din ce stiu vine by default cu top case

 

 

Cod pe louis : 10025710

 

Ionut , te sun sa discutam;)

 

Am inteles. Tu de fapt ai nevoie de "portbagaj.".. Da, fundul vine cu topcase-ul, dar se mai si rupe. Eu am rupt unul de plastic pana acum la un buff... pe ala Givi original, cel pe care il am acum (am 2 si pe unul il vand) e copie dupa cel Givi si e de metal.

Vorbeste cu Thunderbyte, se pricepe bine si are si unde lucra.

Editat de Belbody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar de ce nu te apuci tu sa il faci ?? ce naiba daca unui meserias ii ia citeva ore, tie ar trb sa iti ia dublu .munca are un pret si el trebuie platit .

pe gratis nici dumnezeu nu lucreaza .

 

 

Nu ma apuc eu sa-l fac deoarece nu am tool-urile necesare ptr asa ceva si probabil nici skill-ul unui meserias . Eu consider ca 150 roni este pretul corect pentru ceea ce vreau (2 brate metalice).

 

 

Am vorbit cu Thunderbyte care mi-l poate face contra sumei de 70 RON+ 20 transport . Maine astept un raspuns pentru un suport original si daca nu o sa mai fie de actualitate cu siguranta voi apela la el.

 

Seara buna.

post-14862-1236631798_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut revin si eu cu o problema asemanatoare. As dori sa fac o comanda de suport topcase. Modelul as vrea sa arate cam asa:

http://www.louis.de/_2037df75acb4279e21041...;TITLE=10022222

 

Daca este cineva care confectioneaza asa ceva astept un pret aici sau pe PM. Multumesc.

Doar cadrul si sistemul de prindere fara balariile alea de semnalizari sau ce mai era pe acolo.

Modelul de moto e hornet 2001

Editat de danny_nt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar de ce nu te apuci tu sa il faci ?? ce naiba daca unui meserias ii ia citeva ore, tie ar trb sa iti ia dublu .munca are un pret si el trebuie platit .

pe gratis nici dumnezeu nu lucreaza .

 

 

 

eu zic sa-l faci mai bine singur, daca ai un pic de simt tehnic. pe alte forumuri (non-moto) vei afla oricum mai multe informatii despre tehnologie, doar da un google.

ramai cu satisfactia si poate si cu sculele la aceiasi bani si le mai poti folosi si ulterior.

chiar daca iti ia de 4 ori mai mult timp chiar duminica, cand dumnezeu nu lucreaza, e priceless, pentru ca pentru altceva exista un brand......ochiu' dracului , toti il vrem !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...