Sari la conținut

cauciuc


radu101
 Share

Postări Recomandate

salutare.Am in cauciucul spate mai multe intepaturi(cauciucul fiind bun, dpdv al uzurii),ce ziceti sa-i pun camera(nu-i peiculos in caz de explozie)?.Cauciucul este de 140-17 ,in cazul in care i-as schimba caucuicul ,as putea sa-i pun un cauciuc mai lat:EX:160-17.Va multumesc anticipat. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.Am in cauciucul spate mai multe intepaturi(cauciucul fiind bun, dpdv al uzurii),ce ziceti sa-i pun camera(nu-i peiculos in caz de explozie)?.Cauciucul este de 140-17 ,in cazul in care i-as schimba caucuicul ,as putea sa-i pun un cauciuc mai lat:EX:160-17.Va multumesc anticipat. :)

 

 

Camera, cred ca poti sa o montezi linistit, daca nu mergi cu viteze astronomice ( exista posibilitatea sa nu mai fie echilibrata roata dupa montarea camerei ) . Eu nu mi-as pune alta dimensiune de cauciuc ( producatorul stie mai bine ce si cum ). La ITP, sigur o sa aiba de ce sa se lege.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce motor?

 

Luandu-ma dupa ce motor ai pus tu ca ai...NU! Acel cauciuc este tubeless...nu are nevoie de camera...si tare as vrea sa te vad pe unde bagi aerul in caz ca chiar o faci.

Mi-ai luat vorba din gura.

Schimba frate cauciucu ca nu-i ca la conserve, la noi de un pneu poate depinde viata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cum o iei speedy :D Pe mine inmatricularea,schimbul de filtre si ulei si chestii minuscule m-au lasat falit.Asa ca,cei 115 cai vor trebui sa mearga la galop o vreme,ca "potcoavele" sunt foarte tocite.

 

Get a new job? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cum o iei speedy :D Pe mine inmatricularea,schimbul de filtre si ulei si chestii minuscule m-au lasat falit.Asa ca,cei 115 cai vor trebui sa mearga la galop o vreme,ca "potcoavele" sunt foarte tocite.

 

Schimba macar fata, ia un SH de la curse ceva, daca nu ai bani. Daca pierzi fata...pierzi tot :)

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...