Sari la conținut

Inalnire Moto! 125cc


Postări Recomandate

Sper ca este buna ideea mea...vreau sa ne strangem mai multi la arc, asta intr-o sambata,duminica dupa ce sa incalzeste afara :peace: Eu am pus anuntul din timp sa stabilim o data fixa, cine vrea sa vina,si unde.

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da ma mere. Dar sper sa nu devina o intalnire a pustilor figuranti cu scutere si prea "cool" sa poarte casca, ca sa ne facem de ras. :peace: :D

 

Eu unul vin :ok: , dar daca se transforma in ce am scris mai sus am intins-o. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma mere. Dar sper sa nu devina o intalnire a pustilor figuranti cu scutere si prea "cool" sa poarte casca, ca sa ne facem de ras. :peace: :D

 

Eu unul vin :ok: , dar daca se transforma in ce am scris mai sus am intins-o. :)

:) Nu bre, ne strangem noi de pe forum si poate mai aduc si eu niste motociclisti cu motoare de 125 care nu sunt pe forum.

Deci din partea mea vin 2 1. Aprilia rs 125 2.Inca o Honda CBR 125R

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin cu cea mai mare placere. cred ca o sa fie prima mea iesire mai mare . dar cum se zicea mai sus motoare :ok: nu scutere si sa plecam grupati din ploiesti :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!! cobra...ideea e buna dar era mai buna acum vreo 2 luni, oricum mai bine mai tarziu decat niciodata....as veni si eu (ti-am explicat care e situatia mea) pana atunci mai este timp ....inceputu e la arc, urmatoru pas cine stie ori la un gratar pe la snagov cu amatori din regiune/toata tara sau o plimbarik pe transfagarasan (cand o sa am motor adevarat ) :peace:

 

noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic pe la sfarsitu lui Aprilie, inceputul lui Mai :ok: acum depinde daca vremea tine cu noi :D Acum voi ce spuneti e bine asa, nu este? :peace:

 

Apropo mai vine si cineva cu motoare mai mari? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic pe la sfarsitu lui Aprilia, inceputul lui Mai :D acum depinde daca vremea tine cu noi :) Acum voi ce spuneti e bine asa, nu este? :ok:

 

Apropo mai vine si cineva cu motoare mai mari? :)

Cam tarziu... s-ar putea sa vin si eu.. dar eu sunt limitat ca sunt mai cu pedala :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam tarziu... s-ar putea sa vin si eu.. dar eu sunt limitat ca sunt mai cu pedala :D

Tarziu nu este :) Daca o punem mai devreme zic eu ca o sa fie cam frig :peace: Acum depinde cand se incalzeste vremea :ok:

Ps:nu conteaza ce motor ai omule :) ce conteaza este sa ne simtim noi bine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

Poate imi gasesc si eu motoras pana atunci ... hmm si carnetul ar mai fi :peace:

 

 

Apropo ... stie cineva cand se pot face inscrieri la scolile moto ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...