Sari la conținut

Turul Tarii


Josephine
 Share

Postări Recomandate

Datorita serviciului, voi ajunge in fiecare oras din tara. Cu ocazia asta as vrea sa cunosc pe cat mai multi dintre voi, pe care nu am avut ocazia sa-i cunosc, sau (dupa caz) sa ii revad pe cai pe care ii cunosc.

 

Prima oprire va fi Craiova. Ajung acolo duminica, 8 ianuarie si voi sta la Hotel Jiul. Din Craiova o cunosc pe Otar pe care abia astept sa o revad si as vrea sa o cunosc pe Sader. Sper sa reusim sa ne vedem. Nu stiu cat de incarcat o sa fie programul dar duminica seara sigur ma pot vedea cu voi :peace:

 

Daca sunteti liberi atunci, haideti sa ne cunoastem. :ok:

Editat de Josephine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...in Severin mananci cea mai buna pizza la clubul unde lucrez eu... :peace:

 

 

...de fapt toata lumea e asteptata : Club Flame, music, fun pizza & more...Bd. Revolutiei nr 20

 

intrebi de Partizan la bar, vorbim despre motoare, bagam pe videoproiector Ghost Rider si alte nebunii...

Editat de partizan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa... si din Iasi pe cine stii ?

:peace:

U'r welcome :ok:

 

 

Normal!! ;) Prima persoana pe care o voi contacta vei fi tu! :D Ajung si acolo. Inca nu stiu exact cand. Dar cu siguranta voi veni si acolo.

 

...in Severin mananci cea mai buna pizza la clubul unde lucrez eu... :)

...de fapt toata lumea e asteptata : Club Flame, music, fun pizza & more...Bd. Revolutiei nr 20

 

intrebi de Partizan la bar, vorbim despre motoare, bagam pe videoproiector Ghost Rider si alte nebunii...

 

Severinul s-ar putea sa fie imediat dupa Ploiesti, adica saptamana viitoare. Asa ca... deja mi-e pofta de pizza. :P

 

Si daca treci prin Arad sa-mi dai un pm

 

Ajung si in Arad. Tot nu stiu exact cand dar e sigur. :)

 

Problema este ca programul e deja facut dar sunt atat de aeriana incat nu mai stiu exact pe ce date ajung in fiecare oras. M-am uitat doar la primele: Craiova si Ploiesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

(Alveola @ Jan 3 2006, 08:02 PM) *

Asa... si din Iasi pe cine stii ?

:ok:

U'r welcome :D

Normal!! biggrin.gif Prima persoana pe care o voi contacta vei fi tu! 6.gif Ajung si acolo. Inca nu stiu exact cand. Dar cu siguranta voi veni si acolo.

 

Numai sa anunti din timp, sa fiu in oras (cam cu 3-4 zile inainte)

Si te anunt de pe acum ca Leeloo va fi solo o bucata buna de timp, pana imi trec "bubele din cap" si ma apuc sa ii fac sa dubla. Single pleasure, baby :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai sa anunti din timp, sa fiu in oras (cam cu 3-4 zile inainte)

Si te anunt de pe acum ca Leeloo va fi solo o bucata buna de timp, pana imi trec "bubele din cap" si ma apuc sa ii fac sa dubla. Single pleasure, baby :peace:

 

 

Nenea, nu avem treaba cu Leeloo, o sa fiu cu serviciul, asa ca o sa am numai haine business la mine. :ok: Dar o ciocolata calda merge oricand. :D asa ca nu iti face probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce se intampla cu craiovenii? Nu sunt sau nu mai intra pe forum? :ok:

 

Poate nu vor sa te cunoasca... :peace: .Oricum daca treci prin Focsani ,te rog anunta-ma si pe mine .

 

Drumuri bune si sederi placute!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu unul dintre proiecte ajung in:

Arad

Baia Mare

Bacau

Bistrita

Brasov

Bucuresti

Cluj

Constanta

Craiova

Galati

Giurgiu

Oradea

Piatra Neamt

Ploiesti

Satu Mare

Timisoara

Tirgoviste

 

La celelalte doua inca nu stiu care sunt orasele in care trebuie sa ajung.

Oricum, cu unul dintre acestea doua voi acoperi o mare parte a Olteniei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zici ca ne vizitezi ha? In cazul asta nu ramane decat sa ajungi aici si cu siguranta vei cunoaste si restul gastii de motoristi....Nea Costica deja a zis ca o sa mergem la o pizza cand vii asa ca te asteptam... :D

 

Asa ca sa fii pregatita de distractie... :peace:

 

Iti trimit un :ok: din partea noastra si numai bine.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca va vizitez. Daca tu ai venit in Bucuresti, vin si eu la tine. :peace: Am sa stau in Craiova pana miercuri. Dar cred ca duminica o sa am cel mai liber program, pentru ca in restul serilor sunt sigura ca vor fi mese de protocol si alte nebunii si nu prea ar fi frumos sa lipsesc. Dar oricum, despre asta o sa vorbim duminica seara si stabilim cand ne mai vedem.

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in restul serilor sunt sigura ca vor fi mese de protocol si alte nebunii si nu prea ar fi frumos sa lipsesc.

 

Mocangealaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! :peace:

 

In iasi daca vii, sa mor eu daca te hranesc, numa ciocolata calda iti dau :ok:

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

In iasi daca vii, sa mor eu daca te hranesc, numa ciocolata calda iti dau :ok:

 

:D

 

Hai nenea, nu ti-e mila de mine? Dupa ce ca sunt vai mama mea... ma sufla vantul cand bate putin mai tare... tu ma tii pe ciocolata calda? :peace: Hai ca in cateva minute se stabileste programul pentru toata luna. Vedem cand ajung prin Ieshi. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata!! M-am intors din Craiova. M-am simtit foarte bine. Am cunoscut niste oameni foarte de treaba. Am facut si poze :P

 

Otar, multumesc pentru primire, ati fost niste dulci toti. Dar vreau sa-mi cer scuze inca o data pentru plecarea brusca dar venisera deja oamenii aia acolo si trebuia sa fac act de prezenta. :)

Ii multumesc si lui Nea Costica pentru ciocolata calda si pentru caldura cu care m-a primit.

 

:ok: Ne vedem din nou saptamana viitoare. Sper :peace:

 

P.S. Sader, mi-a facut mare placere sa te cunosc. :) :D

 

P.S.2 : Irascibil, stai linistit, am pupat-o si pentru tine. ;))

Editat de Josephine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata!! M-am intors din Craiova. M-am simtit foarte bine. Am cunoscut niste oameni foarte de treaba. Am facut si poze :lol:

 

Otar, multumesc pentru primire, ati fost niste dulci toti. Dar vreau sa-mi cer scuze inca o data pentru plecarea brusca dar venisera deja oamenii aia acolo si trebuia sa fac act de prezenta. :)

Ii multumesc si lui Nea Costica pentru ciocolata calda si pentru caldura cu care m-a primit.

 

:welcome: Ne vedem din nou saptamana viitoare. Sper :ok:

 

P.S. Sader, mi-a facut mare placere sa te cunosc. :ok: :moto:

 

P.S.2 : Irascibil, stai linistit, am pupat-o si pentru tine. :lol:)

 

 

Mie imi pare rau ca nu am apucat sa vorbim si noi despre ce ne pasioneaza de fapt, nu?

Daca mai vii da un tel. inainte si poate iti mai aratam si ceva frumos de pe aici, inclusiv motoarele, nu doar barurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, se pare ca saptamana asta nu mai plec nicaieri din cauza mutarii sediului nostru :moto:

 

Asa ca ni s-a dat peste cap tot programul.

 

Sader, bineinteles ca te sun cand ajung in Craiova. Ori pe tine, ori pe Otar, ori pe Nea Costica. :) Abia astept sa va revad. :ok:

 

Raducu, in Petrosani, din pacate nu ajung cu nici unul dintre proiectele astea. Dar nu se stie ce altceva va mai aparea pe parcurs, ce alte firme cu filiale prin tara. Oricum, multumesc tuturor pentru urari si gandurile frumoase. :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana viitoare sunt in Ploiesti si Targoviste. Partea proasta e ca sunt foarte aproape de Bucuresti si nu o sa raman peste noapte :ok: asa ca nu ma pot intalni cu oamenii de acolo. Sper totusi sa ma insel si sa se puna auditul la o ora foarte devreme ca sa fie nevoie sa vin cu o zi inainte si sa dorm la hotel :welcome:

 

 

 

 

@Stege: Cheltuielile pentru a ajunge in zona Tei sunt exagerate... nu renteaza :) Totusi, putem negocia. :moto: M-am specializat in asta.

Editat de Josephine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...