Sari la conținut

Accident Urat Scuterul 2 Morti,dubita


pinnutz_789
 Share

Postări Recomandate

Yamaha T-max la 500 cc se pare că ajunge la 102 mhp, deci aproape 170 km/h. Poate nu aveau chiar 160 fiind doi pe ea, dar 140-150 puteau prinde. Oricum ar fi, tot e de vreo 3 ori cât era cazul. La 50 km/h aveau ceva Âşanse să evite Âşi o pereche de căÂşti poate îi ținea departe de rubrica asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avea 160 pt ca acul s-a oprit la 127 si avea si frana de 17 m pe sosea si pe fata si pe spate...si am mers si eu cu scuterul ala cu 160 dar in afara si cu casca si echipament...au rezistat fara casca cu ochii deskisi pt ca aveau geam in fata la scuter...makr noi sa invatam din greselile altora... unul avea 25 ani si o fetitza de 1 luna si unul 21 ani la facultate.. Murgoci Luci si Ghiocel... Dumnezeu sa-i odihneasca !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa zicem nu 160, ci 100- inseamna 30 metri pe secunda!!!! Te asiguri, scotzi fundu' conservei juma' de metru, ala apare brusc shi se'nfige in tine k glontzul!

Mie mi s-a intamplat shi cu mashina shi cu motorul sa-mi iasa brusc dintre mashinile parcate CARUTZ CU COPIL!!!!!!!!!!!! :D :) :) Noroc ca n-aveam viteza.... in ambele cazuri am balacarit "mamica" ca la usha cortului shi i-am explicat ca daca vrea sa zica "Pa!" vietzii macar sa lase carutzu' pe trotuar :peace:

Cu 160 daca ai bulam mergi moaptea pe Magheru pe mijloc, nu pe o strada pe margine :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...