Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

stiti ce ma gindeam, dragi tovarasi si pretini? cum ar fi sa sterg topicul off-topic? sa ramina sectiunea Iasi curata si neprihanita de aiureli, exact cum s-a stabilit la al XV-lea congres al PCR ca trebuie sa fie? how about that? ;:lol:

 

 

Daca l-ai inchide ar fi pacat ... macar asa e un sigur topic unde se poate vorbi la misto si face cam orice, daca il inchizi s-ar putea sa se descarce fiecare pe unde apuca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

offtopic: imi place cum acu doua zile, (vineri parca) in amiaza mare astia 'plombau' asfaltul pe la blocuri pacurari,unde abia ai cum sa te strecori cu o bicicleta pe strada....

 

Asta pentru mine a fost gestul suprem de imbecilitate din partea a tot ce tine de conducerea orasului/municipiului iasi......din momentul asta chiar nu pot avea nici o pretentie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din momentul asta chiar nu pot avea nici o pretentie :lol:

tu nu ..dar ei da taxe, impozite locale

 

stiai ca orice firma din iasi plateste o taxa de sport de 200ron? care se duce...unde crezi? la balba!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic: imi place cum acu doua zile [...] gestul suprem de imbecilitate

 

Cu sincera parere de rau trebuie sa te contrazic: dovada suprema de imbecilitate am vazut-o pe 25 ianuarie 2010, la ora 22 (-25 de grade), cand gagiii asfaltau in Pacurari strada principala. Si nu vreau sa se inteleaga ca muncitorii erau imbecili, pentru ca saracii n-au nici o vina; sefii lor, pe de alta parte, ar trebui batuti cu urzici radioactive la curu gol.

 

Dovada:

 

post-2973-1264960722_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

PS: nimeni cu suportul ala de detector? :lol:

Mesaj completat

reclama tare la KTM

Deci din cauza voastra apar craterele in asfalt, va pisati acid :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep sa iau cate ceva din ce ii trebuie motocicletei pentru sezonul care vine. Primul e cauciucul de pe spate. Va rog sa imi spuneti si mie care stie cum sunt Kenda? Pretul e bun, pe site arata bine, cica se fac pt moto si atv, sunt americane, dar asta e tot ce am gasit. Daca a avut careva experienta cu ele astept o parere. Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-a pus alveola acolo mie unu nu mi se pare asfaltare... in cel mai bun caz sunt lucrarile pregatitoare, cum de altfel se fac mai prin tot iasi-ul. Si sa dai cu tarnacopul intr-o groapa s-o nivelezi nu cred ca nu poti la -25 de grade.

Nu ca tin cu ursu, oricum si cand toarna asfalt tot de k.k.t iese, dar daca zici ceva macar sa fii sigur de ce zici.

Bine ca incepe sa se incalzeasca. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep sa iau cate ceva din ce ii trebuie motocicletei pentru sezonul care vine. Primul e cauciucul de pe spate. Va rog sa imi spuneti si mie care stie cum sunt Kenda? Pretul e bun, pe site arata bine, cica se fac pt moto si atv, sunt americane, dar asta e tot ce am gasit. Daca a avut careva experienta cu ele astept o parere. Va multumesc.

kenda sunt favute in taiwan pt sua suntem dealeru pe iasi la kenda daca ai intrebari suntem aici pe PM

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-a pus alveola acolo mie unu nu mi se pare asfaltare

 

daca zici ceva macar sa fii sigur de ce zici.

Ce-mi place mie cand esti Gica Contra, dar e de inteles: de cand ai Tenere, esti probabil mai obisnuit cu pamantul decat cu asfaltul si ai uitat cum arata cel din urma :disappointed: Am avut timp in cele 10-15 minute cat am incalzit motorul de la masina sa vad ce faceau muncitorii, deci da, sunt sigur de ceea ce zic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place mie cand esti Gica Contra, dar e de inteles: de cand ai Tenere, esti probabil mai obisnuit cu pamantul decat cu asfaltul si ai uitat cum arata cel din urma :lol: Am avut timp in cele 10-15 minute cat am incalzit motorul de la masina sa vad ce faceau muncitorii, deci da, sunt sigur de ceea ce zic.

 

Ok, greseala mea, dar ma asteptam ca in poza sa apara un butoi cu smoala, un compactor... chestii de asfaltat.

 

Iar cat despre GicaContra, (super)Tenere si pamant..... aici ai mare dreptate. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare pt dot: imi zici te rog ce model e combinezonul tau Alpine Stars?

 

E combinezon 2PC: geaca RC-1 si track pants tall sizes (modelul asta l-au retras din productie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un butoi cu smoala, un compactor... chestii de asfaltat.

Erau si alea, dar chiar in fata masinii si prin parbrizul inghetat nu se vedea nimic. Dupa 10-15 minute, cand s-a dezghetat un pic parbrizul cat sa vad,nu am mai stat la poze ca eram inghetat bomba si am plecat :lol:

:disappointed:

 

 

LE: sunt primul care observa ca dom'moderator a pus topicul de off-topic la locul lui, adica la "Important topics" ?

Editat de Alveola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii regula aia a reclamei, care zice ca sansele sa fii remarcat scad daca scrii cu litere de-o schioapa? o regula inrudita a aplicat si tov. moderator cind a pus topicul acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ai gasit un suport de detector fara ventuze, la pret normal? :disappointed:

 

41SVylYSB9L.jpg

nu...nu m-am interesat:d

 

mai vede cineva cine se "uita" pe un topic sau pe vre-o sectiune jos in bara nu mai apar userii

 

sau e o prb de la je?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu...nu m-am interesat:d

 

mai vede cineva cine se "uita" pe un topic sau pe vre-o sectiune jos in bara nu mai apar userii

 

sau e o prb de la je?

nasol ca nu te-ai interesat :lol:

 

Si eu am observat aia, dar ca si tine am crezut ca e ceva c browserul meu. De fapt, Calin e de vina, ne-a sters la toti conturile pt off-topic si de asta nu mai aparem :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...