Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

E naspa sa te pui cu organu in Rusia, pare a fi un abuz nesimtit al gaborilor da' nici voinicu' nu se stie ce o fi facut inainte de asta. Eu sincer si pe strazile noastre am vazut pe vreo cativa ce ar fi meritat o "atentie" din asta.

 

http://www.ochevidets.ru/rolik/12706/

 

P.S. cel mai nasol este ca marlanii i-au luat cheile, deci daca nu le are cu mecanica are si de impins pana acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai acelasi vocabular ca p1.zdele alea de pe hi5.

 

Daca tu esti multumit de conditiile /situatia din jurul tau nu inseamna ca toti suntem atat de usor de 'multumit'/satisfacut' ca si tine.

 

Si totusi nu am inteles, n-am voie sa fiu nemultumit si sa-mi exprim nemultumirea? Sau tre sa plec neaparat in alta parte pentru ca la noi e de cacao?

 

Alte replici sterile stereotip mai ai ? in fara de astea cu complexele si cu obligatia de-a trai in Romania?

 

Parca esti ca toantele alea de la pro tv care citesc un script la stiri fara sa filtreze cu ratiunea......

Parca ai fi o muiere, toata ziua te plangi ca Romania nu e buna ca nu iti place aia ba aia...

Vrei sa evoluam... incearca sa fii tu primul care face un pas inainte... oricine stie sa arate cu degetul(ca deh... suntem in Romania, e la moda)

Exemple negative gasim la tot pasul... vrei sa evoluam, incearca sa fii un exemplu pozitiv...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca ai fi o muiere, toata ziua te plangi ca Romania nu e buna ca nu iti place aia ba aia...

Vrei sa evoluam... incearca sa fii tu primul care face un pas inainte... oricine stie sa arate cu degetul(ca deh... suntem in Romania, e la moda)

Exemple negative gasim la tot pasul... vrei sa evoluam, incearca sa fii un exemplu pozitiv...

 

Nu ma, muiere esti tu care pleci capu si te complaci de parca totul e roz.

 

Daca ma plang de drumuri,de servicii, de una de alta sunt o muiere? Daca platesc ceva si nu primesc nimic in schimb,sunt o muiere?

 

Muiere esti tu care te complaci in situatia asta.

 

Si apropos de exemple negative,nu vad nici o corelatie intre filmuletele alea si Romania,daca tot veni vorba de exemple negative.

 

E mult prea plin la noi de exemple negative ca sa ne permitem sa radem macar de exemplele negative din alta parte.....

Editat de insider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca ai fi o muiere, toata ziua te plangi ca Romania nu e buna ca nu iti place aia ba aia...

Vrei sa evoluam... incearca sa fii tu primul care face un pas inainte... oricine stie sa arate cu degetul(ca deh... suntem in Romania, e la moda)

Exemple negative gasim la tot pasul... vrei sa evoluam, incearca sa fii un exemplu pozitiv...

eu cred ca toti tre sa ne "plangem" undeva ca sa se simta cineva responsabil si nu indiferent 9starea drumurilor, sistemul legislativ)

 

purice tu ai impresia ca schimbi tara de jos sau de sus? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma, muiere esti tu care pleci capu si te complaci de parca totul e roz.

 

Daca ma plang de drumuri,de servicii, de una de alta sunt o muiere? Daca platesc ceva si nu primesc nimic in schimb,sunt o muiere?

 

Muiere esti tu care te complaci in situatia asta.

 

Si apropos de exemple negative,nu vad nici o corelatie intre filmuletele alea si Romania,daca tot veni vorba de exemple negative.

 

E mult prea plin la noi de exemple negative ca sa ne permitem sa radem macar de exemplele negative din alta parte.....

Fa ceva concret prin care sa transformi Romania intr-o tara mai buna, nu mai cotcodoci aiurea... Degeaba latri daca nu stii sa musti.

Da, Romania e o tara corupta si plina de defecte, tu ce faci in privinta asta? Te vaiti ca o muiere in loc sa faci ceva concret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dă-ne tu un exemplu despre ce Âşi cum ai muÂşcat ultima dată. Ai certat un cocalar în trafic, ai dojenit un borât negru că nu stă la coadă, niÂşte neobrăzați care înghesuie fetele pe trotuar, când ai scris ultima dată la OPC, CSA ?

Nu-mi place cum a ajuns țara asta, dar mă deranjează când vine unul ca tine Âşi spune 'nu-ți convine pleacă !'

Parcă nici nu vreau să plec eu de aici pt că am muncit în țara asta mai mult decât jumatate dintre acei parlamentari nesimțiți. De ce nu ar pleca ei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa ceva concret prin care sa transformi Romania intr-o tara mai buna, nu mai cotcodoci aiurea... Degeaba latri daca nu stii sa musti.

Da, Romania e o tara corupta si plina de defecte, tu ce faci in privinta asta? Te vaiti ca o muiere in loc sa faci ceva concret.

 

Ti-as spune eu ce am facut si ce fac in privinta asta, dar nu e locul potrivit aici:)

 

E mai bine sa latri decat sa dai vesel din coada ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La noi lumea este atat de retardata si ingusta in cat se uita ciudat la tine si daca ai o pereche de ochelari de soare,sau un outfit nu stiu cum........

 

A ajuns sa ma sictireasca privirea tâmpă a oamenilor pe strada cand merg cu aparatul foto. Se uita ca la o p**ă.

 

 

---[sters de moderator]---

 

 

PS: Ochelarii de soare ii folosesti pt ca ti-ai pus xenoane? Cand iti iei motorul de la Orestte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La noi lumea este atat de retardata si ingusta in cat se uita ciudat la tine si daca ai o pereche de ochelari de soare,sau un outfit nu stiu cum........

 

A ajuns sa ma sictireasca privirea tâmpă a oamenilor pe strada cand merg cu aparatul foto. Se uita ca la o p**ă.

 

 

Reformulez pentru moderatorul Baiazid:

Insider, la cine te referi ca arata ca o ..... ? Spânule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reformulez pentru moderatorul Baiazid:

Insider, la cine te referi ca arata ca o ..... ? Spânule!

 

 

Data viitoare fa un QUOTE cum trebuie ca sa nu caut 2 pagini in urma sa vad cine a zis in realitate.

 

Dar faptul ca ai scris si tu, ti-ai asumat consecintele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare fa un QUOTE cum trebuie ca sa nu caut 2 pagini in urma sa vad cine a zis in realitate.

 

Dar faptul ca ai scris si tu, ti-ai asumat consecintele.

 

 

 

Astept 20% warn! Insider ia la fel? Daca nu, citeste si restul posturilor acestui individ... daca tot esti moderator... inclusiv cel sters de CalinD.... Cum adica: " sa nu caut 2 pagini in urma sa vad cine a zis in realitate"... esti Moderator prin sondaj? Admin-l stie?

Baiazid... Cred ca te-ai bagat in ceva ce te depaseste... SPOR!

Mesaj completat

Data viitoare fa un QUOTE cum trebuie ca sa nu caut 2 pagini in urma sa vad cine a zis in realitate.

 

Dar faptul ca ai scris si tu, ti-ai asumat consecintele.

 

 

quote-ul era facut cum trebuie.... No excuse

Editat de doisprezece
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

quote-ul era facut cum trebuie.... No excuse

 

Eu nu ti-am dat WARN pentru ce ai scris in QUOTE, ca apartinea lui Insider.

 

Ti-am dat warn pentru TEXTUL DE SUB QUOTE, care iti apartinea 100% si acum este inlocuit cu --[ ... ]--

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ti-am dat WARN pentru ce ai scris in QUOTE, ca apartinea lui Insider.

 

Ti-am dat warn pentru TEXTUL DE SUB QUOTE, care iti apartinea 100% si acum este inlocuit cu --[ ... ]--

 

 

Asa... Si? Restul? Ce a scris Insider...? Pana ce am reprodus eu....? Am reprodus greșit? Nu am citat corect? Îmi asum ce am scris... Dar tu? De ce răspunzi asa greu la o problema simpla? Ce ești tu pe acest forum si ce iti este pentru tine Insider? Aștept BAN! Ești moderator? Dovedește!

 

 

PS:... Retrage-te.... De tot! Australia nu te avantajează.... Când ai plecat spre Cernobil nici măcar n-ai trecut prin Iasi.... Știi măcar unde e Iasul pe harta? Doar ești moderator... Impresionează-mă!!!!!!!!!!!!... STOARCE-MI O LACRIMĂ!!!!!!!!!!

Editat de doisprezece
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa... Si? Restul? Ce a scris Insider...? Pana ce am reprodus eu....? Am reprodus gre?it? Nu am citat corect? Îmi asum ce am scris... Dar tu? De ce răspunzi asa greu la o problema simpla? Ce e?ti tu pe acest forum si ce iti este pentru tine Insider? A?tept BAN! E?ti moderator? Dovede?te!

 

Nu este problema ta actiunea mea asupra dlui Insider. Mai ales ca nu trebuie sa ma justific tie. Ma justific ADMIN-ului.

 

Am sa inchei discutia aceasta inutila cu tine, ca vad ca nu am ce discuta ...

 

Poti sa scrii ce vrei. Eu reactionez numai la jigniri / injuraturi si offtopic. Asta inseamna moderare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este problema ta actiunea mea asupra dlui Insider. Mai ales ca nu trebuie sa ma justific tie. Ma justific ADMIN-ului.

 

 

Aștept! Ai luat BAN vreodată? Sper ca Adminul sa fie impartial... nu ca tine....

 

 

Insider! I-ai apărarea moderatorului Baiazid!!!! Își pune pielea la bătaie pentru tine!!!.... Poate scapi fața lor... Tu ramai cu noi!

 

 

PS: Baiazid... încetează..... Nu am nimic cu tine.... Doar fă-ți treaba și nu mai filozofa pe tema quote-ului pus greșit (toata lumea a văzut greșit... doar tu ai fost corect și pus în eroare... săracul de tine...) și a justificărilor pe care trebuie sa le dai... și cui sa le dai.... Nu acesta e rolul tău ca moderator...

Mesaj completat

Nu este problema ta actiunea mea asupra dlui Insider. Mai ales ca nu trebuie sa ma justific tie. Ma justific ADMIN-ului.

 

Am sa inchei discutia aceasta inutila cu tine, ca vad ca nu am ce discuta ...

 

Poti sa scrii ce vrei. Eu reactionez numai la jigniri / injuraturi si offtopic. Asta inseamna moderare.

 

 

Domnule Moderator.... Forumul pe care ai scris dumneata se intitulează Off-topic.... Offtopic la ce????.... Jigniri???? La adresa cui???? Apoi dacă esti asa de moderator... fii măcar pana la capăt...

Mesaj completat

RECTIFICARE către moderator!

 

 

Domnule Moderator.... Forumul pe care ai scris dumneata (ma refer la Baiazid) se intitulează Off-topic.... Offtopic la ce consideri ca am scris????.... Jigniri???? La adresa cui???? Apoi dacă esti asa de moderator... fii măcar pana la capăt...

 

 

PS: Cangurii sunt afectați de încălzirea globala? Eu cred ca ar trebui sa milităm pentru implementarea unor măsuri de reducere a gazelor cu efect de seră... Tu ce părere ai? Deschidem un nou topic? Propui Euro 5 pentru motociclete?

Editat de doisprezece
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca toti tre sa ne "plangem" undeva ca sa se simta cineva responsabil si nu indiferent 9starea drumurilor, sistemul legislativ)

 

purice tu ai impresia ca schimbi tara de jos sau de sus? ;)

O schimbi de jos...

Degeaba dai seful jos, el isi bate p... de tine pt ca stie ca are sustinere in urma, Il tai pe el si ce se intampla, vine altul din urma....

 

Incepe de jos si cand ajungi la el se trezeste singur...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

---[sters de moderator]---

 

 

PS: Ochelarii de soare ii folosesti pt ca ti-ai pus xenoane? Cand iti iei motorul de la Orestte?

si-a pus si led la pozitia fata, a facut revizia de primavara schimb ulei, filtre, antigel si chiar baterie....da o ramas colegu vostru in urma cu informatiile

 

cu mototru lu' insider ma mai plimb si eu... nu dati din prima, intrebati inainte ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Câtă suferință pentru un forum, cata dezbatere ......

 

Cangurule? totusi eu de ce am luat warn? ca am scris p**a? poate aia insemna pasa, para, etc.......

 

Daca tu ai imaginatie debordanta nu inseamna ca eu gandesc la fel......dar in fine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Câtă suferință pentru un forum, cata dezbatere ......

 

Cangurule? totusi eu de ce am luat warn? ca am scris p**a? poate aia insemna pasa, para, etc.......

 

Daca tu ai imaginatie debordanta nu inseamna ca eu gandesc la fel......dar in fine.

 

Atunci data viitoare scrie para sau pasa, sa inteleaga lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P**a -> conform unui regexp scris mai prost, poate insemna pilula, pendula, pensula, peninsula, primadona, poliflora, parasuta, pisica, policlinica, petala, pustula (ha!), prea, pila, poza, panarama, pana, placa, poanta, perna, pipa, perla, paleta, picanta, pica si asa mai departe

 

da' stim cu totii ca de fapt inseamna:

 

pĂşlă (pĂşle), s.f. – Membru viril. – Mr., megl. penis Lat. pulla, f. de la pullus „pui” (Crețu, R. pentru istorie, VI, 83; Candrea-Dens., 1455). Pentru semantism, cf. Arg. din Madrid polla „membru viril”, it. uccello „membru viril”, bg. patka „rață” și „penis”, rus. potka „pasăre” și „penis”, rus. petych „cocoș” și „penis” etc. Der. din lat. pupula (Crețu 360) este fantastică. – Der. din lat. pūbes, prin intermediul unei forme *pūbŭla (Pușcariu 1396; REW 6806; Pascu, I, 147), este improbabilă, cf. Tiktin și Graur, Bl, V, 110. – Der. penisrău, s.m. (desfrînat), pentru al cărui suf. cf. bătălău, fătălău. Este de presupus că it. pollaco

 

PĂLĂ, pĂşle, s.f. (Vulgar) Penis. (meglenorom., macedorom. pulă; < lat. pulla, fem. de la pullus (= pui); pentru semantism, cf. jargonul madrilen polla (= puică și penis), it. uccello (= pasăre și penis), bg. patka (= rață și penis), rus. potka (= pasăre și penis), rus. petuch (= cocoș și penis) etc.; derivarea din lat. pūbes, prin interm. unei forme *pūbŭla este improbabilă; derivarea din lat. pupula este fantezistă) [și DMLR]

 

sau

 

PĂLA s.f. Unitate monetară în Botswana. (din tswana (limbă bantu) (cuvant urat) = ploaie (folosit ca urare de a avea noroc)) [AHDEL]

 

puica si penis ftw!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai REGEXP am folosit si eu, si cand ** a fost inlocuit cu LA, am dat WARN.

 

E simplu.

 

deci ai dat warn pentru plaa? Eu cred ca totusi ar fi trebuit sa dai cand ** era inlocuit cu UL?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...