Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Unde gasesc in Iasi lampi UV precum cele de aici: http://www.articoleuv.ro/index.php?/Shop/L...l-products.html ?

Nu ma intereseaza ceva uber high-tech, ceva normal la un pret si mai normal :angry:

 

Salut!

Nu sunt sigur dar poti incerca la magazinul Phillips din Podul de Fier...sau cel putin iti pot spune cei de acolo unde ai putea gasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mesaj completat

Caut electrozi supertit mai mici de 2,5mm, v-as ruga daca stiti unde pot gasi, eu fiind in Iasi de putin timp nu stiu toate magazinele, mai ales pe cele de profil.

 

Apropo am iesit azi de dimineatza la o tura cu VFR-ul colegului, vreau sa zic ca a fost :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am cautat in cateva magazine insa fara succes, unde gasesc un tub de vopsea spray verde (nu vreau verde oliv sau verde de padurar, ci un verde cat mai aprins, verde Kawasaki like :angry:). Apoi daca intentionez sa vopsesc o suprafata de plastic neagra, este recomandat sa folosesc mai intai un grund alb pentru "vitalitatea" culorii ce va urma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am cautat in cateva magazine insa fara succes, unde gasesc un tub de vopsea spray verde (nu vreau verde oliv sau verde de padurar, ci un verde cat mai aprins, verde Kawasaki like :angry:). Apoi daca intentionez sa vopsesc o suprafata de plastic neagra, este recomandat sa folosesc mai intai un grund alb pentru "vitalitatea" culorii ce va urma?

te duci la standox sau palinal si iti explica ei

de acolo iti poti alege si nuanta dintr-o paleta de culori

daca vrei sa vopsesti plastic....tre sa folosesti multe chestii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau baga-n vena...Tu ai vazut cu ce viteza veneau?

da la concurs ai impresia ca se merge cu 30-50km/h? ;) iar vazut live ai impresia ca o "jucarie" din asta de 200kg are greutatea cat un tank cu o viteaza de peste 200km/h, e ceva deosebit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

how about these sissies ? :)

 

 

Q: "this is some flies ownage type of race or what?"

 

A: "yep...the guy with the most dead flies on the windshield at the end wins!"

 

;)

 

http://www.cmagics.com/beta/piano/

 

http://www.cracked.com/forums/topic/58872/...irtual-piano/40 ^ pentru al' de mai sus. hev fan.

Editat de grin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu creca astia fumeaza ceva inainte de cursa
Sau baga-n vena...

Eu sunt convins ca nu. Uite ce inseamna sa-ti pierzi concentrarea o fractiune de secunda (hint: 00:21):

 

 

Si in aceeasi ordine de ide, filmele HD slo-mo sunt perfecte daca vrei sa vezi intradevar tehnica pura:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor !

Stie cineva ceva de Silviu (shosetutzz de pe forum ) ?

Stiu ca a plecat cu bicicleta din Iasi spre Arad acum o satamana. ;) Luni 8 februarie a trecut prin tg neamt. De atunci nu am mai auzit nimic de la el. Are cosmote si s-ar parea ca telefonul e inchis sau nu are semnal.

Daca stiti ceva dati un semn va rog ! Eventual alt numar de telefon .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

We don't need no education.... ;)

 

We don't need education de la un specimen de felul asta. Bravo lu nenea politianul pt ca i'a raspuns cu aceeasi moneda.

 

Cine poate sa imi zica un loc din Iasi de unde pot cumpara caucioace second hand pt motocicleta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai pe Bucium, dupa Onyx pe stanga, insa mormanul ala de caucioace moto sta in soare/ploaie/zapada de cativa ani buni. Vor/vroiau 70 lei orice alegi insa la banii astia gasesti pe forum chestii mai decente.

 

ps. ti-ar mai recomanda cineva ebay insa momentan nu poate scrie, stie sa scrie, scrie bine, ar vrea sa zica ceva, dar nu poate ;)

Editat de mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai pe Bucium, dupa Onyx pe stanga, insa mormanul ala de caucioace moto sta in soare/ploaie/zapada de cativa ani buni. Vor/vroiau 70 lei orice alegi insa la banii astia gasesti pe forum chestii mai decente.

 

ps. ti-ar mai recomanda cineva ebay insa momentan nu poate scrie, stie sa scrie, scrie bine, ar vrea sa zica ceva, dar nu poate ;)

 

Multumesc mult de recomandare. Am inteles la cine te referi, la cel plecat dintre noi (forumistic). Am sa'l agat pe messenger la o vorba doua trei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat de acolo de cateva ori, intradevar multe sunt varza, dar daca stai sa le cauti dupa an ai sansa sa gasesti ceva bun, iar daca cumperi 2-3 negiciezi pretul. Mie mi se pare mai avantajos asa, decat sa stau sa astept de prin alte parti, unde mai pui ca nu stii in ce stare il iei, negociezi ceva si te trezesti cu altceva acasa ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce veniti cu tot felul de filmulete cretine de pe youtube cand este cat se poate de clar ca noi, ca tara (RROMANIA) suntem ani in urma fata de majoritatea tarilor. Ca civilizatie,ca mentalitate, ca ORICE.

 

La noi lumea este atat de retardata si ingusta in cat se uita ciudat la tine si daca ai o pereche de ochelari de soare,sau un outfit nu stiu cum........

 

A ajuns sa ma sictireasca privirea tâmpă a oamenilor pe strada cand merg cu aparatul foto. --[sTERS DE MODERATOR]--

 

deci eu personal m-am saturat de Rromania si de comparatii cu alte tari...........suntem in urma si-atat. Acceptati asta.

 

De la servicii, gandire/mentalitate,conditii.....tot ce vrei.

 

Asa ca nu mai postati tot felul de idiotenii, ca ratatii aia din clipurile alea nu dau 'tonul', nu sunt ETALONUL.

Editat de Baiazid
contine injuratura
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat de acolo de cateva ori, intradevar multe sunt varza, dar daca stai sa le cauti dupa an ai sansa sa gasesti ceva bun, iar daca cumperi 2-3 negiciezi pretul. Mie mi se pare mai avantajos asa, decat sa stau sa astept de prin alte parti, unde mai pui ca nu stii in ce stare il iei, negociezi ceva si te trezesti cu altceva acasa ...

eu cam de prin decembrie tot am asteptat sa apara un pont bun de cauciucuri second dar cat de cat ok si am gasit abia acum cateva zile. pirelli diablo uzat 5% deci aproape nou, DOT bun, cu 150 lei, l-am primit ieri si e grozav ;) desi aveam mari dubii in privinta pretului raportat la starea lui.

apropos din ce am mai vazut pe bikeshop 90% din anunturile cu ''cauciucuri second 70-100 lei'' sunt penale rau. eu nu stiu ce se mai obosesc unii degeaba

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce veniti cu tot felul de filmulete cretine de pe youtube cand este cat se poate de clar ca noi, ca tara (RROMANIA) suntem ani in urma fata de majoritatea tarilor. Ca civilizatie,ca mentalitate, ca ORICE.

 

La noi lumea este atat de retardata si ingusta in cat se uita ciudat la tine si daca ai o pereche de ochelari de soare,sau un outfit nu stiu cum........

 

A ajuns sa ma sictireasca privirea tâmpă a oamenilor pe strada cand merg cu aparatul foto. Se uita ca la o p**ă.

 

deci eu personal m-am saturat de Rromania si de comparatii cu alte tari...........suntem in urma si-atat. Acceptati asta.

 

De la servicii, gandire/mentalitate,conditii.....tot ce vrei.

 

Asa ca nu mai postati tot felul de idiotenii, ca ratatii aia din clipurile alea nu dau 'tonul', nu sunt ETALONUL.

esti complexat de faptul ca esti roman retardat ?

cand faci astfel de afirmatii vorbeste pentru tine... nu iti convine... nu te obliga nimeni sa traiesti in Romania... feel free to do better

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti complexat de faptul ca esti roman retardat ?

cand faci astfel de afirmatii vorbeste pentru tine... nu iti convine... nu te obliga nimeni sa traiesti in Romania... feel free to do better

 

------- STERS DE MODERATOR -----

 

Daca tu esti multumit de conditiile /situatia din jurul tau nu inseamna ca toti suntem atat de usor de 'multumit'/satisfacut' ca si tine.

 

Si totusi nu am inteles, n-am voie sa fiu nemultumit si sa-mi exprim nemultumirea? Sau tre sa plec neaparat in alta parte pentru ca la noi e de cacao?

 

Alte replici sterile stereotip mai ai ? in fara de astea cu complexele si cu obligatia de-a trai in Romania?

 

Parca esti ca toantele alea de la pro tv care citesc un script la stiri fara sa filtreze cu ratiunea......

Editat de Baiazid
injuratura
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...