Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Am primit 4 mass-message cu textul asta. Spune-mi cum procedezi cand depistezi o masina a politiei cu unul din nr de mai sus ? Cum te poate scapa de radar faptul ca tu stii numerele de la masini ?

 

 

:nono:))) buna intrebare uni nu au ce face...un raspuns ar fi cumperi un binoclu si te uiti de la distanta sa vezi ce numar are masina :crack: :laugh: :haha:)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:nono:))) buna intrebare uni nu au ce face...un raspuns ar fi cumperi un binoclu si te uiti de la distanta sa vezi ce numar are masina :crack: :laugh: :haha:)))))

Cu binoclul nu faci nimic, dar daca iti montezi pe ghidon o parte dintr-un trepied poti sa-ti pui un telescop de genul asta sa vezi la mai mult de 1km cu un ochi si cu celalalt ochi sa-ti vezi de condus. Ma rog, asta e o teorie de-a mea, astep sa ne dea cineva ghidul practic dupa implementare si teste :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dorel vroia sa infiinteze o noua moda, ca nu mai existau subiecte de mass message.. si s-a scos chestia asta...

 

gen:

 

Incearca si tu, trimite mai departe, nu rupe lantul!!! Da-te de 15 ori cu capul de monitor, Da-ti cu tastatura in gura de 20 de ori, Arunca-te pe geam si daca apuci, inchide ochii … Si ai sa retii numerele de inmatriculare. Trimite acest mesaj la x la puterea n prieteni din lista ta de messenger, facem si o petitie online si poate ii fortam sa le scoata din circulatie...

 

:laugh: :nono:

 

P.S. NOU!!! Super Promotie!!! Razuieste vopseaua de pe 3 BMW-uri si poti castiga:....1000 de injuraturi de mama, 100 de amenintari cu bataia si 10 ani de parnaie sau marele premiu, excursie de 5 stele la reanimare !!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trimite acest mesaj la x la puterea n prieteni din lista ta de messenger, facem si o petitie online si poate ii fortam sa le scoata din circulatie...

Daca nu trimiti acest mass la toti din lista ta, o sa te ia radarul. E ADEVARAT!!!!!!!!!!! DA MAI DEPARTE!!!!!! SCZ DE MASS, ASA AM PRIMIT SI EU :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

diseara ora 19 concert jazz OPIS BAND IASI la casa de cultura a studentilor (in fundatie)

Mesaj completat

Concert de "ZIUA FEMEII"

cu OPIS BAND

Joi, 04 martie 2010

la Casa de Cultura a Studentilor

 

Concert de "ZIUA FEMEII", un spectacol de muzica si dans cu OPIS BAND, in Sala Gaudeamus a CCS Iasi, joi 4 martie incepand cu ora 19. Spectacolul este inregistrat si difuzat ulterior pe TVR Iasi.

 

Intrare 10 ron.

www.opisband.ro

post-669-1267687738_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:haha:))) buna intrebare uni nu au ce face...un raspuns ar fi cumperi un binoclu si te uiti de la distanta sa vezi ce numar are masina :crack: :laugh: :hug:)))))

am eu o varianta, dar rog cunoscatorii sa verifice daca se poate realiza(pentru auto): se monteaza pe autovehicul o camera video performanta care se conecteaza la un klculator ,in calculator se instaleaza un program de recunoastere pentru respectivele numere de inmatriculare. In momentul in care este recunoscut unul dintre numere sa fii atentionat de catre calculator(PC)... :nono:

se poate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu o varianta, dar rog cunoscatorii sa verifice daca se poate realiza(pentru auto): se monteaza pe autovehicul o camera video performanta care se conecteaza la un klculator ,in calculator se instaleaza un program de recunoastere pentru respectivele numere de inmatriculare. In momentul in care este recunoscut unul dintre numere sa fii atentionat de catre calculator(PC)... :crack:

se poate?

 

si ... cand ziceai ca apare filmu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plm acum "ziua femeii" e si pe 4 martie ? Un concert de calitate for sure, dar strategia asta de marketing... e data dreac' :laugh:

 

E cam ca la Elvis de Romania( Stefan Jr) cu concertul de Craciun, de pe 20 decembrie pana pe 30, zilnic...

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. nu exista in comert nici o camera video care sa faca focus la o distanta asa mare, mai mare decat cea a radarului.

2. chiar daca ar fi, timpul pana ce informatia este trimisa la un PC, procesarea acesteia, trimiterea raspunsului, interpretarea raspunsului de catre tine, franare (eventual) ... dureaza o vesnicie, ai facut deja 500-1000m

 

 

Filme science fiction...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFICIAL NU MAI FAC STICKERE PENTRU COMUNITATEA MOTO IASI PENTRU CE SE AUD VORBE URATE DESPRE MINE SI PREFER SA NU MA MAI IMPLIC.

 

 

Corect frate... sa nu mai faci stichiri la dusmani. Ne-oficial cum sta treaba, depinde de client, este?!

Editat de dot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFICIAL NU MAI FAC STICKERE PENTRU COMUNITATEA MOTO IASI PENTRU CE SE AUD VORBE URATE DESPRE MINE SI PREFER SA NU MA MAI IMPLIC.

stai linistit despre toata lumea se aude cate ceva

apropo chiar crezi ca dupa ce ai scris cu litere mari nu o sa poata dormi cineva la noapte din cauza asta?

daca aveti ceva cu mertan ziceti in fata domle nu pe la spate ca nu e frumos

lasati ca fiecare sa-si rezolve problemele personal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alta e sa faci bascalie despre preferintele lui muzicale, iar alta e sa mananci omu de cacao despre munca lui. Daca cineva e nemultumit de serviciile lui Mertan (hondafan) sa posteze acilea, desi...

Editat de dot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alta e sa faci bascalie preferintele lui muzicale, iar alta e sa mananci omu de cacao despre munca lui. Daca cineva e nemultumit de serviciile lui Mertan (hondafan) sa posteze acilea, desi...

daca au de spalat rufe sa le faca acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot s-a deschis subiectul asta ma bag si eu putin in seama ca am o nedumerire. As vrea sa il rog pe hondafan sa imi spuna de ce a fost neserios. Acum vreo 2-3 luni dupa ce am luat rimstripe-urile de la el, l-am intrebat daca imi poate face un alt sticker pt moto si mi-a zis ca da. Dupa vreo sapt l-am sunat de vreo 2 ori sa il intreb de sticker si i-am trimis si vreo 2 pm-uri si nu mi-a mai dat nici un semn. Putea sa imi spuna macar "ba pr0stule nu ma mai stresa ca nu vreau sa iti mai fac nici un sticker". Nu il cunosc personal, n-am nici o treaba cu el, deci nu inteleg care ar fi fost motivul. Sau eu am fost doar o victima pentru ca altii vb urat despre el? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot s-a deschis subiectul asta ma bag si eu putin in seama ca am o nedumerire. As vrea sa il rog pe hondafan sa imi spuna de ce a fost neserios. Acum vreo 2-3 luni dupa ce am luat rimstripe-urile de la el, l-am intrebat daca imi poate face un alt sticker pt moto si mi-a zis ca da. Dupa vreo sapt l-am sunat de vreo 2 ori sa il intreb de sticker si i-am trimis si vreo 2 pm-uri si nu mi-a mai dat nici un semn. Putea sa imi spuna macar "ba pr0stule nu ma mai stresa ca nu vreau sa iti mai fac nici un sticker". Nu il cunosc personal, n-am nici o treaba cu el, deci nu inteleg care ar fi fost motivul. Sau eu am fost doar o victima pentru ca altii vb urat despre el? :crack:

 

 

nu mai vreau sa mai fac la f1 f2 f3 stickere. de orice natura. nu ma mai complic. am vzut pm-urile tale. sunt multi din iasi care le-am facut stickerele degeaba. si apoi sa zica ca sunt neserios? parca le-am luat banii dinainte. nu am sa mai complic la modele grele. nu ca nu le pot face. ci pur si simplu ca muncesti mult si nu iti iese nimic din toata combinatia.

 

am sa raman un neserios in fata la multi. pe unii cu ce am putut sa ii ajut, i-am ajutat cu placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai vreau sa mai fac la f1 f2 f3 stickere. de orice natura. nu ma mai complic. am vzut pm-urile tale. sunt multi din iasi care le-am facut stickerele degeaba. si apoi sa zica ca sunt neserios? parca le-am luat banii dinainte. nu am sa mai complic la modele grele. nu ca nu le pot face. ci pur si simplu ca muncesti mult si nu iti iese nimic din toata combinatia.

 

am sa raman un neserios in fata la multi. pe unii cu ce am putut sa ii ajut, i-am ajutat cu placere.

Si nu puteai sa imi spui asta? mi-ai zis prima data "ok se rezolva, am facut multe din astea". Ai fi putut sa imi spui frate e munca multa tre sa platesti atat. M-am chinuit si am facut inca si un desen al sticker-ului pe un A2 si l-am scanat. Am zis sa te ajute il faci mai usor, da de unde...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noua bancnota:

 

post-2973-1267892820_thumb.jpg

 

Apare in exact 26 de zile :crack:

Mesaj completat

Mesaj completat

Mesaj completat

.

.

.

.

.

Statusurile manelistilor pe Yahoo Messenger:

 

- Pe turbosistem (available)

- Numar bani (busy)

- la Miss Piranda (stepped out)

- Intorc caseta si vin (be right back)

- Imi astept dedicatia pe Taraf (not at my desk)

- Ascult muzica la telefon (on the phone)

- Dusmanii pandeste (invisible to everyone)

- Blestem si plang (offline)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...