Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asa, vad ca s-a spart gheata :laugh:

Intre timp, pana mai scrie careva cum a fost sau a pacalit la randul lui, uitati-va la un filmulet mai mult decat educativ pentru noile generatii:

 

Editat de Alveola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa vreau si eu sa il fac, cel din poze are codita de kawa 636 si e negru, al meu va fi alb :blink: ... in poze e un prieten italian din swotgang www.swotgang.com

 

swotgang_15.jpg

swotgang_29.jpg

2114257.jpg

swotgang_178.jpg

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa vreau si eu sa il fac, cel din poze are codita de kawa 636 si e negru, al meu va fi alb :huh: ... in poze e un prieten italian din swotgang www.swotgang.com

 

swotgang_15.jpg

swotgang_29.jpg

2114257.jpg

swotgang_178.jpg

in poza a 2-a e frumos cum merge el,dar toata lumea se uita in partea opusa :blink:)

 

HELLO,sunt aici mah

Editat de maryan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Niprist,

eu te dau pe mana taticilor in ale motociclismului..Bogdan Gorincioiu 0749125622. Pe langa faptul ca te va invata sa mergi pe moto..te poate si ajuta cu service-ul la mobra. Apeleaza cu incredere la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Niprist,

eu te dau pe mana taticilor in ale motociclismului..Bogdan Gorincioiu 0749125622. Pe langa faptul ca te va invata sa mergi pe moto..te poate si ajuta cu service-ul la mobra. Apeleaza cu incredere la el.

 

 

cu respect multumesc lui Calin si lui Mihai pentru raspunsuri. eu aproape am teminat de reconditionat un nipru (de unde si numele pe forum) . sper sa il inscriu in circulatie cat mai rapid, dar sa fac si scoala intre surubareala si servici. acum am fost la 2 scoli dar la ambele am fost intampinat cu sictir cand am intrebat de categorie si asa am zis sa intreb pe forum.

multumesc si am sa contactez cat mai curand ambele persoane

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ...ma lovit un prost ... ok ne intelegem noi imi da asigurarea, omu are asigurare de la CArpatica :| de aici se complica tb, ma duc la asigurare la aia ma i au aia la misto, ca cica cum sa dea ala peste tine ca tu defapt faceai liniutza cu el si nush ce (WTF!) in fine il conving eu cum s a intamplat ii spune si ala care a dat peste moto.Apoi imi face poze la moto si ramane sa ma sune dupa ce face dosaru.Au trecut 2 zile a sunat si cica mai mult de 1 mil jumatate ei nu pot oferi X(X(... si eu am crapata carena fatza, laterala stanga , coditza si cadrul de bord. stie cineva vreo solutie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ...ma lovit un prost ... ok ne intelegem noi imi da asigurarea, omu are asigurare de la CArpatica :| de aici se complica tb, ma duc la asigurare la aia ma i au aia la misto, ca cica cum sa dea ala peste tine ca tu defapt faceai liniutza cu el si nush ce (WTF!) in fine il conving eu cum s a intamplat ii spune si ala care a dat peste moto.Apoi imi face poze la moto si ramane sa ma sune dupa ce face dosaru.Au trecut 2 zile a sunat si cica mai mult de 1 mil jumatate ei nu pot oferi X(X(... si eu am crapata carena fatza, laterala stanga , coditza si cadrul de bord. stie cineva vreo solutie?

Vorbeste cu orestte ca te indruma el cel mai bine. Am avut si eu mult show cu muistii aia de la Carpatica dupa ce o vaca asigurata prin RCA la ei mi-a facut masina dauna totala.

Daca nu rezolvi insa si vrei "razbunare" cumpara o masina veche si ieftina (tabla sa fie buna), fa'i o asigurare la Carpatica si fa'i dauna totala masina prostului care a intrat initial in tine (nu pentru accident ci mai degraba ca si-a facut RCA la Carpatica) apoi in functie de starea masinii poti sa'i mai faci o dauna totala si vreunui director Carpatica Iasi, sa vedem lui cat ii da despagubiri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...