Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Minelli il stiu, ieri era inchis cand am trecut pe acolo.

 

Am nevoie de un releu din asta, erau prin magazinele cu ATV-uri la un pret gen 40 de ron.

Sau alt releu cu 3 faze asemanator ca si dimensiune. Daca il gasesc in Iasi, il cumpar de aici, daca nu am sa comand de pe net.

 

post-49786-0-32415200-1337512871_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde mai gasesc Biciclete SH in Iasi?

Am fost deja in Pacurari la Simetria.

Caut o biciclera Single Speed. Cadru mare, pneuri inguste, de sosea, preferabil ghidon drept.

eu mi-am luat Kildemoes-ul SH de pe un forum al biciclistilor ieseni. cred ca asta e: http://forum.iasibike.org/

nu mai stiu sigur, ca n-am intrat de cind am luat-o.

am cerut niste recomandari si m-a contactat un baiat. bicla merge de rupe. nu e single speed ci cu viteze in butuc (8), Shimano Alfine. e vis in oras, schimbi si-n sarcina, cind vrei tu, si sistemul e f rapid. in rest, e fix cum vrei tu, fara amortizoare, roti subtiri, ghidon drept. recomand.

post-24366-0-66224300-1337631136_thumb.jpg

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva sa-mi imprumute un combinezon de ploaie pana Luni? (ceva ieftin,cat de cat sa nu ma ploua ,care se poate lua peste ecihpamentul normal).

Ma intereseaza moca, sau la schimb,prestez un serviciu foto ceva....

zicea cineva ca se gasesc pe la dedeman sau practiker niste pelerine ieftine si bune :).de-o ploaia poate or fi ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zicea cineva ca se gasesc pe la dedeman sau practiker niste pelerine ieftine si bune :).de-o ploaia poate or fi ok

rizi tu, rizi, da' cind omu' n-are de ales... Brasov 2009. ia uite ce bine ne sta :D

post-24366-0-08483400-1337776246_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le-am luat din Dedeman, nu mai stiu cit erau. sint salopete de gradinarit, foarte water proof, cauciucate, da' la o ploaie serioasa iti intra apa orice-ai face pe la git etc.

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit azi una in service si am zis ca merita pusa pe forum

 

- Cum se deosebesc "motociclistii" de motociclistii adevarati in fundatie?

- Cu magnetul.

nu stiu daca merge, titanul nu e feromagnetic :D

da' care-s adevaratii, aia care se lipesc sau restul? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce insinuezi?

 

Că te scoate la O.B.R.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu exista, pina nu bei din banii mei nu e-n ordine.

De asta am zis pe seara/noapte asta ... defept credeam ca bei si tu, dar se pare ca-s singurul pe care il apuca chefu de o bere la ore tarzii ...

 

P.S. Stii ala cu VFR-ul de 400 care iti supara vecinii? isi cauta toba ca si pe el cica il doare capu. Zi-le vecinilor sa puna mana de la mana sa ii ia omului o toba mai domestica :wink:

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De asta am zis pe seara/noapte asta ... defept credeam ca bei si tu, dar se pare ca-s singurul pe care il apuca chefu de o bere la ore tarzii ...

 

P.S. Stii ala cu VFR-ul de 400 care iti supara vecinii? isi cauta toba ca si pe el cica il doare capu. Zi-le vecinilor sa puna mana de la mana sa ii ia omului o toba mai domestica :wink:

da wai, mi-ai zis. sau si tu te-ai apucat de baut si cam uiti? :P omu' e lejereanu in ultima vreme, nu mai da limitare la ora 22.

 

nush ce mi-am amintit, da' ma-ntreb... oare cui i-a trebuit husa mea de pe motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da wai, mi-ai zis. sau si tu te-ai apucat de baut si cam uiti? :P omu' e lejereanu in ultima vreme, nu mai da limitare la ora 22.

 

nush ce mi-am amintit, da' ma-ntreb... oare cui i-a trebuit husa mea de pe motor?

 

Vezi poate mai erai dator cu o bere cuiva și s-a omenit singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...