Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

pina una alta poti sa-ti pui un vitezometru Sigma de bicla, sint in decathlon si merg pina la 300 km/h. sau sa cauti gen Trailtech cum am eu, se mai gasesc SH la preturi f bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

din cite stiu SV-ul are senzor pt. nivelui benzinei. Banditul n-are, cred ca e clar de ce eu n-as merge fara vitezometru.

dai o gaura in el si pui hublou :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dai o gaura in el si pui hublou :crack:

chiar am aflat zilele astea ca unii dau gaura-n rezervor si scot un furtun transparent pe-acolo. asta se cheama ca ai facut o romanie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar am aflat zilele astea ca unii dau gaura-n rezervor si scot un furtun transparent pe-acolo. asta se cheama ca ai facut o romanie :)

pai nu una ci 2 gauri, si tragi furtunul de sus pana jos. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,aveti ideee unde gasesc prin Iasi leduri w5w parca (de pozitie) rosii.

De fapt imi trebuie pentru bord dar au acelasi "soclu".

Prin bazar am gasit doar albe, la fel si la AutoCenter.

treaba romaneasca, poti sa le dai cu oja ros :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

treaba romaneasca, poti sa le dai cu oja ros :crack:

spunea Calin mai sus:

. asta se cheama ca ai facut o romanie :)

 

:friends:

super. am fugit la bormasina.

eu cred ca mai bine e sa dai gaurele mici, cu burghiu de 0,5mm si dai asa multe de jos pana sus. apoi te uiti pe unde pisa, si stii cat mai ai. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o alta sursa de zgomot in furca poate fi izbirea arcurilor de peretii tuburilor, mai ales daca ai arcuri aftermarket, care sint considerabil mai lungi decit cele OEM. eu am patit asta dupa ce le-am schimbat.

 

din cite stiu, SV-ul are etrieri flotanti ca la Banditul meu si partea culisanta poate avea joc pe tija.

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ai vazut pe forum romanesc asa ceva: http://www.svrider.com/forum/showthread.php?t=135430

lasa frate, merge si-asa :crack:

cind o sa vad in Romania oameni care se baga in motoare in stilul in care se baga in vest, inseamna ca n-o sa mai fiu in Romania. la noi daca indrazneste vreunu' sa faca ceva, vin rapid aia maturi si cinici cu "las-o losere, ca nu-ti iese oricum" :)

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E Offtopic aici si am mai vazut anunturi similare asa ca il voi posta si eu pe al meu.

 

Am fost sa imi spal masina la RVR si cat am asteptat pentru interior am vazut un Rottwailer amarat care se plimba pe acolo. E o fetita, nu pare foarte batrana, are nevoie de ceva atentie ca sa fie iarasi la inaltime si cred ca merita un stapan adevart [nu o pitipoanca sau un cocalar care au dat bani buni pe un pui din aceasta rasa si acuma e pe strazi intentionat sau din neglijenta]. Dupa jumate de covrig nu m-a pierdut din vedere cat am mai stat acolo, venea langa mine si statea jos, cersind atentie si cel mai probabil ceva de mancare.

 

Daca este cineva interesat am si vreo doua poza cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa dau comanda de ceva de pe site-ul asta , mai vrea cineva ceva, pretule mi se pare ok, oamenii sunt seriosi iar produsele sh sunt in stare foarte buna. Eu am mai comandat odata o geaca dar fiind cumva intre masuri M-ul comandat imi e mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in noaptea dinspre 16/17 iun 2012 s-a furat din zona Alexandru Aprilia RS 50 culoare negru/ros numar MIROSLAVA 170 IS

 

 

 

 

05-rs50.jpg

 

poza generica

 

 

motoreta a fost gasita cateva blocuri distanta in boscheti

Editat de orestte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au luat-o doar sa se plimbe. bine ca a fost gasita, ca de obicei astea mici nu le mai gasesti, decat inmatriculate pe primarie printrun sat indepartat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...