Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vezi sa nu fie de vapor sa te tina si asta 10.000

 

nu exista vremea rea... doar echipament neadecvat!!!!

 

Bwei frate mertane, hai sa ti-o spun pe aia dreapta, mai lasa-ne dreac' cu atitudinea asta a ta, de bigboss (adica ala care le stie pe toate) in ale motociclismului, ca de ficare data faci cate o gafa si dai cu batul in balta. De atat bun motociclist ce esti ti-ai futut motorul si vii aici pe forum sa-ti arati insignele. Ai putea sa te limitezi la sfaturi din experientele tale proprii si ATAT. Vezi ca toata lumea te ia la impins vagoane, dar tu tot cu pieptul inainte esti. Ia si te ascunde o perioada de timp, poate o sa uite lumea sa faca misto de tine... esti penibil la fiecare coment pe care il dai aici pe forum. Ti-am mai zis si pe mess, revizuieste-ti atitudinea, de putine ori esti obiectiv.

 

Cat despre vreme rea si echipamentul adecvat, ia si intreaba oamenii care au fost la predeal (cu echipament ADECVAT) ce au patit, si daca vor sa mai traiasca aceeasi experienta la o asa diferenta de timp scurta.

 

P.S. Cat despre subiectul "mertan e manelist" nu cred ca cineva a mai adus vorba in ultima luna, asa ca mai lasa besinile astea de victima. Pur si simplu uneori cobori nivelul manelistului, ti-ai format un nou titlu, de "MERTZAN". Deja comenturile tale (atacurile la adresa lui Calin) nu mai sunt funny, sunt obositoare.

Editat de dot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre vreme rea si echipamentul adecvat, ia si intreaba oamenii care au fost la predeal (cu echipament ADECVAT) ce au patit, si daca vor sa mai traiasca aceeasi experienta la o asa diferenta de timp scurta.

 

cum wai noi nu am avut echipament adecvat la predeal? :bounce: am mers safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum wai noi nu am avut echipament adecvat la predeal? :bounce: am mers safe

 

wai noi am mers protejati :rock:) dar nu ne putem numi MOTOCICLISTI, dupa standardele pe care le tot arunca mertan pe masa. Las ca s-au chinuit altii cu frigul + apa si pentru noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wai noi am mers protejati :lol:) dar nu ne putem numi MOTOCICLISTI, dupa standardele pe care le tot arunca mertan pe masa. Las ca s-au chinuit altii cu frigul + apa si pentru noi.

bine ca nu facem parte din categoria aia a lu "mercedes" :rock:

 

offtopic: mertane cand imi faci si mie stikere pt datoria aia :bounce: sau a i facut treba moka la sprint :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca nu facem parte din categoria aia a lu "mercedes" :rock:

 

offtopic: mertane cand imi faci si mie stikere pt datoria aia :bounce: sau a i facut treba moka la sprint :moto:

 

 

vorbim pe mess...

 

de acum inainte nu am sa mai scriu pe forum. ma voi referi strict la comenzile mele. nu mai are rost sa dau sfaturi despre ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbim pe mess...

 

de acum inainte nu am sa mai scriu pe forum. ma voi referi strict la comenzile mele. nu mai are rost sa dau sfaturi despre ce si cum.

 

stii ce-ar fi frumos si inteligent ? sa-ti dai seama cand nu ai dreptate, sa intelegi si sa accepti unele chestii venite din partea celorlalti, nu sa o tii doar pe a ta si sa iei o atitudine din asta gen ' gata nu mai scriu pe forum, ma bag in carapacea mea si... termin borcanul de maioneza ' . scrie in continuare, dar analizeaza de doua ori inainte sa apesi 'enter'. hai sanatate! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Galagie (NT 90 BAX - "Trezirea, Iasuuuuuu"), bautura, gratare, bautura, motoare, bautura, bancuri, bautura, plimbare, bautura etc. :lol:

E, am auzit eu si altele pe ici, pe colo.

 

Asa... ma iesenilor, ne-am strins noi cam 5 oameni sa ne comandam Loobman (http://www.chainoiler.co.uk/) - ungator automat de lant la cam. 90 RON, daca se mai gaseste unul avem 2 gratuite. Asadar?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Galagie (NT 90 BAX - "Trezirea, Iasuuuuuu"), bautura, gratare, bautura, motoare, bautura, bancuri, bautura, plimbare, bautura etc. :D

 

:lol:) Stiam ca bautura se bea, da' uite ca se poate folosi si ca semn de punctuatie! Hm..se preda si in scoala ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D) Stiam ca bautura se bea, da' uite ca se poate folosi si ca semn de punctuatie! Hm..se preda si in scoala ?

Aia e ordinea fireasca a evenimentelor... dupa tot ce facem merge o bere.

 

Vorba unui mare clasic in viata- "abia astept sa-mi moara p..a sa ma dedic in totalitate bauturii." :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia e ordinea fireasca a evenimentelor... dupa tot ce facem merge o bere.

Merge si inainte, depinde de punctul de vedere :)

:D) Stiam ca bautura se bea, da' uite ca se poate folosi si ca semn de punctuatie! Hm..se preda si in scoala ?

Nu stiu, n-am fost :lol:

Editat de Alveola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am luat Nipru! Cu atas.

Sa-ti traiasca!

:lol:

Primul lucru pe care trebuie sa-l faci este sa-i cumperi o cheie fixa 10 cu 11. Sau doua :D

Mesaj completat

Impresionant... Astept salariul si trimit si eu cativa banuti.

Robert

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...