Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu speranta ca marele sofer cu 4x4 negru poate viziteaza acest forum sau nu, aseara pe la ora9 - 9:30 in fata casei studentilor ... asta in caz ca nu stiai mestere se acorda prioritate celor care sunt deja in sensul giratoriu, soferul vietii.

 

2 idoti in mai putin de 20 de secunde ... iesire din parcare fara se se asigure si fara acordare de prioritate aici incluzand soferii de taxi care sunt celebrii pentru regulile ce le incalca asta ca sa nu mai vorbesc de intoarcerile in mij strazii si curba dinspre statia bucegi direct pe sararie unde bineinteles este interzis.

Editat de AdyD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i zic lui Puc ce mi-o sarit inima din piept azi cand a trecut prin Tg. Cucului cand a tasnit nervos de dupa autobuzele oprite in statie? ei, nu-i bai, io ca io, ca baba de langa mine nici n-a tresarit... O fi fost pentru ca era mai surda decat o bordura?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i zic lui Puc ce mi-o sarit inima din piept azi cand a trecut prin Tg. Cucului cand a tasnit nervos de dupa autobuzele oprite in statie? ei, nu-i bai, io ca io, ca baba de langa mine nici n-a tresarit... O fi fost pentru ca era mai surda decat o bordura?

 

Nu-i zi. Scuze. N-am tasnit dintre autobuze, eram pe banda din mijloc de cand luasem curba de pe independentei. Si in plus, fiind in frana de motor (cam tot de atunci) ar fi trebuit sa ma auzi din timp. E vina ta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:))

auzi chuky intreba de altii care scriu sub niste id-uri dubioase... mortyse e de cand umblam noi cu neprele...adica de demult :D)

 

 

Orestte, cine m-a parat? Ooof, am fost deconspirata :P

Mesaj completat

Nu-i zi. Scuze. N-am tasnit dintre autobuze, eram pe banda din mijloc de cand luasem curba de pe independentei. Si in plus, fiind in frana de motor (cam tot de atunci) ar fi trebuit sa ma auzi din timp. E vina ta!

 

 

Ei, sa stii ca vazusem motorul parcat pe Independentei cu doua trei minute inainte. Nu te-am auzit venind si nici vazut ca io tocmai coboram dintr-o namila de-aia albastra si urata. Stiu ca n-ai tasnit, am exagerat eu, de la sperietura - cred ca e si cam greu sa tasnesti cu "mititica" aia a ta. Io nu ma supar... io-s ca aia micii, ma sperii si dupa aia rad. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MORTYSE tare`s curios cand o sa faci primul pas sa`mi ceri nr de tel :D

:)

 

Era sa uit ! Buna Dimineata People !

Editat de CeZ_Ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat mai e legatura de patrunjel pe piata in zilele astea?

 

 

 

 

 

 

Waaaaaaaaaaaaaay off topic...

Pt cez, nr ei de tel e 07ADU OPA LIN CA

 

 

:) Sambata

ajung la tg neamt :D abia astept ! O bem acolo ca e un pic pic pic pic ... ajungi si tu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' cum io nu vin la Neamt, il deleg pe sorin_ush sa aiba grija de portia mea :)

 

Ne Nee !! ciu`ciuuu !! E cu foi ... stampile ... aprobari .. etc ! Deci ori tu ori eu :)) Lui ai dau doar portia lui c`apoi se imbata mai tare ca mine si iar nu`i ok ! :D Propui alt bisnis ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne Nee !! ciu`ciuuu !! E cu foi ... stampile ... aprobari .. etc ! Deci ori tu ori eu :)) Lui ai dau doar portia lui c`apoi se imbata mai tare ca mine si iar nu`i ok ! :D Propui alt bisnis ?

 

Io la Iasi n-am dat de matale, da' palinca asta a devenit legenda, asa ca, ori cu delegatie ori fara, cred ca o sa imbatati si pupaza din tei si o sa coboare si ostenii lui Stefan din cetate (iti dai seama cum ar fi fost povestea daca Sobieski ar fi avut palinca?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io la Iasi n-am dat de matale, da' palinca asta a devenit legenda, asa ca, ori cu delegatie ori fara, cred ca o sa imbatati si pupaza din tei si o sa coboare si ostenii lui Stefan din cetate (iti dai seama cum ar fi fost povestea daca Sobieski ar fi avut palinca?)

 

Am umblat tip`til pe`acolo . Care`a dat de ea o tine minte si`acum :)

Apropo legat de sobieski ori viteji gen Stefan Cel MARE pff .. sunt certat cu ei . In perioada aia invatam sa inot si nu ma puteam imparti in 2 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RRRROOOOOOOOOOOOOOOCK, MATUUUUSAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!

 

Acest slogan apartine Lupilor Albi & co. Prin urmare, va fi citat cu simt de raspundere, in situatii de entuziasm debordant, pe un ton cat se poate de raspicat, sa auza tot neamu'.

Se administreaza in doze nelimitate, fara recomandarea medicului sau farmacistului. In caz de reactii adverse, stati naibii acasa! Am zas!

Editat de MORTYSE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...