Sari la conținut

Un nou bar moto: La Scanteia


MihneaRatte
 Share

Postări Recomandate

La Scinteia - Bd. Ferdinand nr. 73

 

O carciuma cu muzica rock, mancare romaneasca la preturi mici, bautura ieftina, oameni buni si loc berechet pentru casti.

 

Spatiul are 74 de locuri in interior, in jur de 80 la terasa si camere de supraveghere in fata pentru siguranta motocicletelor parcate.

 

Preturile sunt mici (bere de la 3.5 RON). Cele mai bune planuri de calatorie se fac la o bere, deci avem internet wireless gratuit pentru a alege mai usor locurile pentru pelcarea de weekend. Este ventilatie in zonele de fumatori si un piros imbietor de mancare pe langa bucatarie. Nu ratati "Parizerul la ziar" pentru a va aminti de anii de mult apusi.

 

Mai multe detalii la 021 2527053

 

PS: Am postat aici pentru ca la Baruri Moto nu am optiune. Rog adminul sa mute topicul.

post-33134-1238959870_thumb.jpg

post-33134-1238959888_thumb.jpg

post-33134-1238959911_thumb.jpg

post-33134-1238959926_thumb.jpg

post-33134-1238959950_thumb.jpg

post-33134-1238960026_thumb.jpg

post-33134-1238960090_thumb.jpg

post-33134-1238960133_thumb.jpg

post-33134-1238960201_thumb.jpg

post-33134-1238960232_thumb.jpg

Editat de MihneaRatte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari.

Aveti si o harta? Bulevardul Ferdinand stiu care e, dar numarul, e nitel mai greu de ginit. De pe multe case de prin zona lipseste.

 

A. Inca ceva. Pozele alb negru de pe pereti sunt cu membri ai rezistentei anticomuniste cumva?

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari.

Aveti si o harta? Bulevardul Ferdinand stiu care e, dar numarul, e nitel mai greu de ginit. De pe multe case de prin zona lipseste.

 

A. Inca ceva. Pozele alb negru de pe pereti sunt cu membri ai rezistentei anticomuniste cumva?

Barul este aici, pe partea dreapta venind dinspre Mihai Bravu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A. Inca ceva. Pozele alb negru de pe pereti sunt cu membri ai rezistentei anticomuniste cumva?

 

I-am recunoscut pe Cornel Chiriac si pe Vaclav Havel.Oricum este o combinatie ciudata intre aceste poze si simbolurile comuniste care apar pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu pe acolo si chiar m-am simtit bine, insa nu am vazut vreo legatura cu motociclismul :rolleyes:

 

Din poze se vede ca este altceva...mult prea frumos, cu draperii si nici un poster cu motoare sau altceva. Cred ca este facut topicul doar doar sa nu dea faliment ca deh, criza asta atinge toate domeniile.

 

Bafta in continuare oricum cu barul...dar nu este pe placul meu si cred ca nici al motociclistilor...doar muzica rock sunt multe baruri de genul asta si nu se preteaza a fi baruri motocicliste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu pe acolo si chiar m-am simtit bine, insa nu am vazut vreo legatura cu motociclismul :rolleyes:

 

 

Din poze se vede ca este altceva...mult prea frumos, cu draperii si nici un poster cu motoare sau altceva. Cred ca este facut topicul doar doar sa nu dea faliment ca deh, criza asta atinge toate domeniile.

 

Bafta in continuare oricum cu barul...dar nu este pe placul meu si cred ca nici al motociclistilor...doar muzica rock sunt multe baruri de genul asta si nu se preteaza a fi baruri motocicliste.

 

fiecare cu parerea lui, nu trebuie sa ai poster cu motocicleta la masa ca sa te simti in bar de motociclisti.

Editat de MihneaRatte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, pareri si pareri! O logica infailibila - probabil trebuie sa nu poti respira de fum ca la Ursu sau sa ai bila din aia de dat cu pumnul ca la Apasu ca sa fie bar de motociclisti...motociclistii nu se simt bine daca nu e un pic nasol!

 

Sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...