Sari la conținut

Tandarei - Bucuresti


"Fanes"
 Share

Postări Recomandate

Salutare baieti ! Am adus si eu voshodul in Bucuresti! A fost un drum lung, dar am facut mai putin decat cu autobuzul :unsure: !

Abia astept sa merg si eu la o intrunire cu motorul! Atasez si cateva poze!

post-29307-1239038250_thumb.jpg

post-29307-1239038276_thumb.jpg

post-29307-1239038292_thumb.jpg

post-29307-1239038306_thumb.jpg

Editat de "Fanes"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai pus pe el cat pe Africa Twin. :unsure:

Am recuperat si eu un Voshod,asa ca ma pot numi din nou "Voshodist".

In vara lui '95 am facut naveta cu Voshodul la 80 km;ii dam jaratec si mergea de sareau scantei.

Editat de bachus_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai pus pe el cat pe Africa Twin. :rolleyes:

Am recuperat si eu un Voshod,asa ca ma pot numi din nou "Voshodist".

In vara lui '95 am facut naveta cu Voshodul la 80 km;ii dam jaratec si mergea de sareau scantei.

 

chiar aveam ceva pe el! si mai aveam si eu in spate un rucsac mic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: ..adica lazile alea sunt voshod??? bai, nici eu n-am pus atatea pe nipra vreodata, hahaha tare...

Poti fii liber la sfarsitul lui mai sa facem o hoinareala de 2-3 zile?

 

bineteles ca pot fi liber! sper sa rezolv pana atunci problema la instalatia electrica! si sa imi primesc si piesele de la danytunky!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti ! Am adus si eu voshodul in Bucuresti! A fost un drum lung, dar am facut mai putin decat cu autobuzul :laugh: !

Abia astept sa merg si eu la o intrunire cu motorul! Atasez si cateva poze!

 

nu te-a deranjat la condus ca vad ca ai avut destul bagaj si la-i cocotat pe portbagaj :rolleyes:

.....oricum iti urez drumuri lungi si frumoase cu ''fiara''....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare Fanele...super tare...abia astept sa ma dau si eu cu al meu

VREAU SA FACEM O INTRUNIRE A VOSHODISTILOR!!!

sa stam 2-3 zile de baute si de povesti:X:X:X...

numai bine!!! :rolleyes:

 

P.S nu ma uita si pe mine cu aparatoarea aia de pinion...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bineteles ca pot fi liber! sper sa rezolv pana atunci problema la instalatia electrica! si sa imi primesc si piesele de la danytunky!

ok, atunci pe 29, 30 si 31 mai va fii prima iesire! Merge: eu(cu marele galben), costibmw(nipra cu atas), bubaq si red baron(nipre) pana acum, probabil vor mai fii si altii. Traseul nu-i inca stabilit(vorbim ulterior), va fii prin muntii macin, unde vom sta prima noapte, trecem cu bacul pe la braila, destinatia va fii mamaia unde ne intilnim cu rocknroll a doua noapte.

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica va vom vedea aici, la noi , la malul marii, la Seawolves Bikers Fest ? nu pot decat sa ma foarte bucure revederea cu voi. poate servim un rom marinaresc pe malul marii, ce ziceti? vezi...

 

 

http://www.seawolves.ro/

Editat de mendozaccc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica va vom vedea aici, la noi , la malul marii, la Seawolves Bikers Fest ? nu pot decat sa ma foarte bucure revederea cu voi. poate servim un rom marinaresc pe malul marii, ce ziceti? vezi...

 

 

http://www.seawolves.ro/

 

abia astept sa testez rom-ul marinaresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu putin ajutor si ceva noroc...poate ma alaturi si eu convoiului de "comuniste" catre placerea de a degusta un rom la malul marii:rolleyes:

numai bine!!! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu putin ajutor si ceva noroc...poate ma alaturi si eu convoiului de "comuniste" catre placerea de a degusta un rom la malul marii:rolleyes:

numai bine!!! :huh:

 

ar fi o placere sa mai am un voshodist langa mine! ca pana acum numai nipre s-au inscris!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baietyi traseul este ideal.....nu am voshod dar sunt in rennovare de comunista , dar pot venii cu choppu' meu dar numai daca ma primiti...!e poate sa va insotesc in dumul asta.?..( sa speram ca ma reabilitez si cu banii) uitati id-ul meu : cernobal1986 si mai vb . Numai bine!!

 

 

C.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baietyi traseul este ideal.....nu am voshod dar sunt in rennovare de comunista , dar pot venii cu choppu' meu dar numai daca ma primiti...!e poate sa va insotesc in dumul asta.?..( sa speram ca ma reabilitez si cu banii) uitati id-ul meu : cernobal1986 si mai vb . Numai bine!!

 

 

C.

 

sunt sigur ca nu se va supara nimeni!!! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai sa vedem cine merge si ce propune fiecare, apoi facem un compromis convenabil pt toti si gata. Eu propun un traseu prin ploiesti - mizil - buzau unde petrecem prima noapte, apoi buzau - braila, trecerea cu bacul spre macin, petrecem noaptea in muntii macinului, apoi spre mamaia la Seawolves Bikers Fest unde ne intilnim cu rocnroll, mendoza si ceilalti cu care vom sta o noapte. Ziua urmatoare facem bagajele si plecam spre bucuresti, vom face si cateva popasuri pe drum. Cam asa vad eu croaziera, drumul este bun, pesajurile nu vor lipsi, ispita va fii mare!

Nimic nu-i batut in cuie, veniti cu propuneri, am postat din timp. Astept propuneri! Se pot alatura si cei din zonele prin care trecem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bun: buzau-braila-macin-constanta-bucuresti

 

 

Bucuresti >117 km< Buzau >105 km< Braila >17 km< Macin >170 km< Constanta >234 km< Bucuresti

 

deci in jur de 643 km... eu sunt de acord cu traseul asta. Am calculat din bucuresti deoarece s-ar putea sa am motorul la bucuresti cand vom pleca! daca o sa il am acasa mi-ar fi mai usor ca atunci ar trebui sa vin la Braila direct si sunt doar 86km pana acolo! Insa eu vreau sa merg cat mai mult cu voi si sa fac cat mai multi km.

 

Daca mai are cineva propuneri le asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, atunci pe 29, 30 si 31 mai va fii prima iesire! Merge: eu(cu marele galben), costibmw(nipra cu atas), bubaq si red baron(nipre) pana acum, probabil vor mai fii si altii. Traseul nu-i inca stabilit(vorbim ulterior), va fii prin muntii macin, unde vom sta prima noapte, trecem cu bacul pe la braila, destinatia va fii mamaia unde ne intilnim cu rocknroll a doua noapte.

Cristi,daca rezolv cu biletele,ma bag si eu cu simsonul.Fara atas.Sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...