Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

as zice ca ...da

"garcea" transformat in "branconier" cu timpu... stiu ca literar e "braconier" dar la vremea aia nu stiam :D

dar tu? ca nu te vad de fum :crack:

 

heheeeee ... vremuri apuse, lasa ca m`ai vedea la proxima volta - oricum nu seaman cu ce eram in tinerete ... millennium club :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ne amintim de ce o spus Kato ... Maine\azi (ca ii trecut de 12) "Dupa ora 11-12 ne sunam sa vedem de o intalnire la primarie la un ceai,pe mobre bineanteles.Daca e timp bagam undeva aproape o tura la un mic,o ciorba... " :(

Mesaj completat

 

hai mah termina cu prostiile astea ca te lasi de motociclism :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii astia ...

 

   -fara servici

 

 

   -fara rate

 

   -fara ganduri ... fara somn  :) . N-au ei nici o treaba  :crack:

nici chiar asa :( ,poate unele persoane nu au somn din cauza asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kato.... :D :( m-ai uns pe suflet...acilea prin tarile prin care sunt...

io am cinstit ziua RO cu whisiki....sper sa nu fie bai :)

sa numai zici la nimeni unde esti...in ce tara...tu cinstesti ziua RO cu whisky...incredibil!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa numai zici la nimeni unde esti...in ce tara...tu cinstesti ziua RO cu whisky...incredibil!!! :crack:

Nu stie el cu ce se cinsteste romanu adevarat, lasa-l cu wiskey-ul lui acolo, ca ne cinstim noi aici cu beri :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci.... asta seara am avut parte de cea mai mare surpriza (placuta) ce mi s-a putut face...

M-am trezit in Nerv cu CB-ul meu gata facut.. :( bord montat si crashbar facut....reparat carena.. rezervor,.. toba.. .. vopsit...

Nu-mi vine sa cred, acuma mi-am dat seama cat de mult mi-a fost dor de el... si cat de mult ma bucur ca il am acasa...

SO... MIII DE MULTUMIRI PT. DR DEJAVU,.. Zoli din Pecica,... care a fost de cel mai mare ajutor,.. :crack: si pt. toti care m-au ajutat intr-un fel sau altul.....

Editat de Hondita500
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kato.... :( :crack: m-ai uns pe suflet...acilea prin tarile prin care sunt...

io am cinstit ziua RO cu whisiki....sper sa nu fie bai :D

bah,un fum de marihuana,daca tot e legala acolo su o vizita in celebrul cartier ,,Felinarul Rosu"? Mai lasa naibii don injiner franele alea si treci la treaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci.... asta seara am avut parte de cea mai mare surpriza (placuta) ce mi s-a putut face...

M-am trezit in Nerv cu CB-ul meu gata facut.. :( bord montat si crashbar facut....reparat carena.. rezervor,.. toba.. .. vopsit...

Nu-mi vine sa cred, acuma mi-am dat seama cat de mult mi-a fost dor de el... si cat de mult ma bucur ca il am acasa...

SO... MIII DE MULTUMIRI PT. DR DEJAVU,.. Zoli din Pecica,... care a fost de cel mai mare ajutor,.. :crack: si pt. toti care m-au ajutat intr-un fel sau altul.....

 

chiar ma bucur pentru tine,ma mir ca ti-o lasat cheile chiar daca eu tot incercam in Nerv sa il conving sa nu ti le lase :) ,oricum ai grija si nu fa prostia sa conduci , macar pana iti mai revii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am trezit in Nerv cu CB-ul meu gata facut.. :D bord montat si crashbar facut....reparat carena.. rezervor,.. toba.. .. vopsit...

Nu-mi vine sa cred, acuma mi-am dat seama cat de mult mi-a fost dor de el... si cat de mult ma bucur ca il am acasa...

SO... MIII DE MULTUMIRI PT. DR DEJAVU,.. Zoli din Pecica,... care a fost de cel mai mare ajutor,.. :( si pt. toti care m-au ajutat intr-un fel sau altul...

Ei, asta DA surpriza!

Ne bucuram ca ai din nou motocicleta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...