Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cam asa arata,poate mai mici putin...Uite cum face,o sa comand 100 buc ,o sa ne intalnim si le impartim,ok?

 

cam asa arata,poate mai mici putin...Uite cum face,o sa comand 100 buc ,o sa ne intalnim si le impartim,ok?

Am facut comanda la 100 buc,saptamana viitoare le am,v-a tin la curent...

post-23049-1225390246_thumb.jpg

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asa arata,poate mai mici putin...Uite cum face,o sa comand 100 buc ,o sa ne intalnim si le impartim,ok?

 

 

Am facut comanda la 100 buc,saptamana viitoare le am,v-a tin la curent...

 

 

Fain...sa nu le dai pe toate. Tine-mi si mie 10,de nu...mai fac o dunga alba pe babuta ta :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok,notat...cei care pana acum ati facut comanda ferma sa considere ca le au puse deoparte,restul ce ramane.Haiii la stickereeee!..gata am deschis afacerea :( Ca sa v-a spun pretul e de 35 euro la 100 bucati+costuri expeditie,pe acolo la 150 lei,deci 1,5lei bucata!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok,notat...cei care pana acum ati facut comanda ferma le au puse deoparte,restul ce ramane.Haiii la stickereeee!..gata am deschis afacerea :( :(

 

vorba aia, dai un ban da stai in fatza, asa incet incet deschizi o firma :lol:)

bafta :lol: asfalt uscat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorba aia, dai un ban da stai in fatza, asa incet incet deschizi o firma :()

bafta :( asfalt uscat..

Din pacate nu pot face fata la doua firme...eventual asta o manevrez la negru...ce,numai politicienii nostri sa faca evaziune fiscala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu pot face fata la doua firme...eventual asta o manevrez la negru...ce,numai politicienii nostri sa faca evaziune fiscala?

Sa traiti domnul Kato as vrea si eu 50 de bucati si am sa trimit bani cand ajung prin OMV ca trebuie sa-i trimit si la Alex cu transalpul de la Curtici !! Pe cand le primesti ???

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiti domnul Kato as vrea si eu 50 de bucati si am sa trimit bani cand ajung prin OMV ca trebuie sa-i trimit si la Alex cu transalpul de la Curtici !! Pe cand le primesti ???

:(

mah...gata sant deja 100...mai deschid inca o comanda?Ok,tinem legatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti las un numar de tel 0745382571 pe asta ma gasesti oricand si la orice ora ca e telefonul de servici !! inainte sa vina dami un apel si te sun eu si vedem cum facem !! mersi !! :( :lol: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti las un numar de tel 0745382571 pe asta ma gasesti oricand si la orice ora ca e telefonul de servici !! inainte sa vina dami un apel si te sun eu si vedem cum facem !! mersi !! :( :lol: :(

ok,notat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stickere fara Ca.catul ala de Asociatie a motociclistilor din romania nu sunt? adica fara sa scrie porcaria aia jos?:laugh:

daca sunt doresc si eu atunci cateva :)

mersi mult!

Astea sant,cu astea circulam...se rezolva,numai sa le primesc.Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gindeam sa lipim noaptea si pe la straini pe masini.....sa ieie aminte si sa faca publicitate....cred ca noaptea ar fii o placere sa te plimbi si sa pui cite un abtibild la unu altu pe masina.Asa impanzim orasul cu abtibilde!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...