Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Eu ma gindeam sa lipim noaptea si pe la straini pe masini.....sa ieie aminte si sa faca publicitate....cred ca noaptea ar fii o placere sa te plimbi si sa pui cite un abtibild la unu altu pe masina.Asa impanzim orasul cu abtibilde!!!

Cred ca glumesti baiete,nu?Tie nu am sa-ti dau decat 1(una) bucata actibild si acela cu pretul de 50 lei si cu autograful meu,intodeauna cand il vezi sa-ti aduci aminte ca este unul care te trage de urechi cand vorbesti fara tine....daca ma gandesc bine tu ai pus si actibildele alea inainte de alegeri pe semne de circulatie,cutii de gaz,semafoare,vitrine ca nu se sterg decat decupate cu flexu....

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu se face asa ceva...ii "proprietate privata" sa zic asa...tie ti-ar conveni sa vina o grupa de manelisti sa iti puna un sticker cu "I love manele" sau "I love Gutza" sau stiu eu ce...nu cred...daca tot vrei sa faci ceva,cand o sa se scoata stickerele,cumperi si tu vreo 10 si mergi in trafic,la semafor si vorbesti politicos cu omu si poate o sa accepte sa lipeasca pe masina,de bunavoie...kato,daca o sa iti ramana macar unu,sa imi dai si mie sa imi lipesc pe coaja mea pe 4 rotzi...numa bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respectul impune respect, iar agresiunea duce la agresiune

Vad ca unora le este foarte usor sa-si bata joc de proprietatea altuia

Jenant...

Jenant esti tu mai Dallas new york....nu jigni lumea ce nu o cunosti..si nu te baga in seama asa sa postezi si tu un pic pe net sa ai activitate...topicul e clar"meaje vorbe,discutii si nu numai.....asa ce ce am postat eu era mult mai mult decit o gluma...numa ca unii sunt prea ingusti la mintea prea frustrati incit sa o guste...asteapta un mesaj cu cea mai mica gresala in el si sar ca hienele cu critici asupra lor...catati de treaba prietene si raspunde numai la ce ti se adreseaza direct..(parerea mea) in rest numa bine si asfalt curat cind o sa ai si frine ca am obs ca sunt in prag de sistemare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jenant esti tu mai Dallas new york....nu jigni lumea ce nu o cunosti..si nu te baga in seama asa sa postezi si tu un pic pe net sa ai activitate...topicul e clar"meaje vorbe,discutii si nu numai.....asa ce ce am postat eu era mult mai mult decit o gluma...numa ca unii sunt prea ingusti la mintea prea frustrati incit sa o guste...asteapta un mesaj cu cea mai mica gresala in el si sar ca hienele cu critici asupra lor...catati de treaba prietene si raspunde numai la ce ti se adreseaza direct..(parerea mea) in rest numa bine si asfalt curat cind o sa ai si frine ca am obs ca sunt in prag de sistemare

 

 

De ce sari asa ca ars? Nu cred ca te-a jignit cu ceva! Si el ca si tine si-a spus parerea...si cam are dreptate. Nici tie nu tiar conveni sa vina unu sa iti lipeasca pe masina cinestie ce actibild... In momentu in care ai postat...chiar pareai a fi nserios :rolleyes: De ce naiba tre sa va certati de la orce...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jenant esti tu mai Dallas new york....nu jigni lumea ce nu o cunosti..si nu te baga in seama asa sa postezi si tu un pic pe net sa ai activitate...topicul e clar"meaje vorbe,discutii si nu numai.....asa ce ce am postat eu era mult mai mult decit o gluma...numa ca unii sunt prea ingusti la mintea prea frustrati incit sa o guste...asteapta un mesaj cu cea mai mica gresala in el si sar ca hienele cu critici asupra lor...catati de treaba prietene si raspunde numai la ce ti se adreseaza direct..(parerea mea) in rest numa bine si asfalt curat cind o sa ai si frine ca am obs ca sunt in prag de sistemare

Pentru sectiunea ,,glume,, cum zici tu este topic separat,asa ca daca vrei sa-ti pui ,,glumele,, de prost gust fa-o acolo.In orice caz cred ca ai ras de unul singur la ,,gluma,, asta a ta,parerea mea ca ai reusit sa starnesti antipatii fata de persoana ta cu gandirea asta .Spune-mi ca gresesc....spune-ne ca ai gresit si poate te iertam.Si venind vorba de ,,ingustimea,, mintii hai sa vedem care pe care.Acuzi aci fara temei un om pe care nici nu-l cunosti,care e cu mult deasupra ta mai baiete.Omul nu a spus nimic la adresa ta ci doar a facut o afirmatie pertinenta vizavi de ,,glumele,, tale.Vezi,citeste bine printre randuri,incearca sa analizezi ce vrea sa zica cel care scrie si GANDESTE...

 

De ce sari asa ca ars? Nu cred ca te-a jignit cu ceva! Si el ca si tine si-a spus parerea...si cam are dreptate. Nici tie nu tiar conveni sa vina unu sa iti lipeasca pe masina cinestie ce actibild... In momentu in care ai postat...chiar pareai a fi nserios :rolleyes: De ce naiba tre sa va certati de la orce...

Noi nu ne certam,incercam sa aducem un om pe calea ce buna....Eu oricum sant IRECUPERABIL....poate pentru baiatul asta mai este o sansa...

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam draga Kato ca tu esti maharajacul media infintatorul acestu forum si protectorul lui!!!Imi cer mii de scuze ca am avut tupeul de a posta pe acest site pe acest forum ce fara indoiala iti apartine tie!!!Ma gindesc ca este deasupra mea din moment ce are aproape 50 de ani nici nu se pune indoiala!!! Sau acest site este destinat numai celor cu multi bani sau celor de +40? restu nu ai dreptul la replica?hmmmmmmmmmmm si cica e democratie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce cacao...n-ati terminat inca? o inteles mesaju'..."NU E BINE SA LIPESTI KKTURI LA ALTI PE MASINI!"...

 

 

pot sa bag mana in foc ca, daca gluma era facuta de o persoana mai in varsta, era considerata o gluma intradevar si nu se aducea nici o acuzatie, si nu mai era nimic "jenant"..

 

bafta si asfalt uscat.. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam draga Kato ca tu esti maharajacul media infintatorul acestu forum si protectorul lui!!!Imi cer mii de scuze ca am avut tupeul de a posta pe acest site pe acest forum ce fara indoiala iti apartine tie!!!Ma gindesc ca este deasupra mea din moment ce are aproape 50 de ani nici nu se pune indoiala!!! Sau acest site este destinat numai celor cu multi bani sau celor de +40? restu nu ai dreptul la replica?hmmmmmmmmmmm si cica e democratie....

Ca ai postat nu-i problema,depinde doar ce postezi,mie nu-mi apartine nimic de aici asta ca sa lamurim problema care te framanta,topicul e deschis tuturor,iar daca te uiti pe istoria lui nimeni nu se cearta aici ci doar se fac niste obervatii in caz de nevoie.Ca la unul sau la altul ii puie mintea ceva si posteaza aici aberatii sant dator sa fac observatie daca nu-mi convine.Ai tot dreptul la replica ,consider ca nu ai personal cu nimeni nimic,doar discutam si ne spunem parerile.Dar daca sari calul vezi ce se intampla.Nu mai iti fa ganduri cui apartine acest site.Si diferenta de ani.Chiar ca am spre 50 ,mai am pana acolo dar am si multa intelepciune....Cred ca stiu sa fac diferenta intre bine si rau stiu sa rad la o gluma buna stiu sa port o conversatie decenta.Sa auzim de bine si consider subiectul incheiat. Off topic: Care e dispus maine la o tura la Felix?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor cu numele de Mihail si Gavril sanatate si fericire tuturora sa auzim de bine si poate ne vedem si la o bere intr-o buna zii.

Dar fara alcohol...daca santem cu mobrele!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost pina la Timi cu mobra asa intr-o plimbare singurel :rolleyes: dar acum ma pregatesc sa imi sarbatoresc :ziua de nastere,ziua de nume,logodna....le-am comprimat pe toate si le voi sarbatorii toate astazi aaaaa(si numele prietenei mele...era sa uit) asa ca voi lua taxiul ...si voi consuma o cantitate modesta de alcool nu prea mult ca maine plec in cursa!!! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceai ca vi cu noi duminica trecuta la un pic de endureala...cum de nu ai mai venit?

 

 

am avut un contact cu planeta.. si nu era indicat sa parcurc nici 20 de km..:|

si acu abia stau pe poponeata..dar nah trece odata si odata.. :rolleyes:

as fi venit ca mor dupa o iesire, dar nu s`a putut

altadata cand imi mai revin si eu, si voi avea bani, ca acu ma lasat capra fara bani odata cu cazatura..

 

bafta si asfalt uscat :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost pina la Timi cu mobra asa intr-o plimbare singurel :rolleyes: dar acum ma pregatesc sa imi sarbatoresc :ziua de nastere,ziua de nume,logodna....le-am comprimat pe toate si le voi sarbatorii toate astazi aaaaa(si numele prietenei mele...era sa uit) asa ca voi lua taxiul ...si voi consuma o cantitate modesta de alcool nu prea mult ca maine plec in cursa!!! :nono:

 

 

la multi ani si casa de piatra !! :lool:

 

Care vrea stickere din astea sa-mi spuna ca sa fac comanda,nu stiu cat v-a fi bucata dar pe acolo la 1-1,5 lei!

 

 

si eu vreau 10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost pina la Timi cu mobra asa intr-o plimbare singurel :rolleyes: dar acum ma pregatesc sa imi sarbatoresc :ziua de nastere,ziua de nume,logodna....le-am comprimat pe toate si le voi sarbatorii toate astazi aaaaa(si numele prietenei mele...era sa uit) asa ca voi lua taxiul ...si voi consuma o cantitate modesta de alcool nu prea mult ca maine plec in cursa!!! :nono:

La multi ani impreuna :lool:

Inca nu te-ai obisnuit cu noua titulatura de logodnica ;)

casa de piatra, motoare necazute si asfalt uscat

Editat de higheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...