Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Io unu nu stiu de ce l-au inchis, da la mine incarca mult mai repede ca inainte.

Sau nu sunt atatia conectati ( inca ) ca si inainte?

Merge mai bine , si eu am remarcat. :laugh:

Is doua variante:

 

1: ce zici tu , ca inca nu s-a prins lumea ca merge forumu :) si e mult mai liber!

2: L-au inchis sa faca ceva la server sa mearga mai bine!

 

PS: sper sa fie varianta a doua , daca nu ... inseamna ca ii temporara treaba! (ca merge bine :( )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,... uitati, un prieten de al meu si-a deschis spalatorie si vulcanizare MOTO-auto, eu spun ca preturile sunt bune, el se pricepe, e serios si amabil, doar ii motociclist :)

E vorba de Sandu cu ningealaul de la Port Artur, unii il stiti sigur.

Cafa din partea casei... :(

 

Chiar am fost ieri prin zona si am cautat spalatoria, am trecut pe strada respectiva si nu am vazut nici o spalatorie... au inchis ?

Unde mai pot sa-mi spal motorul in Arad, ca l-am imprumutat lu' fratemio si ii cam prafuit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar am fost ieri prin zona si am cautat spalatoria, am trecut pe strada respectiva si nu am vazut nici o spalatorie... au inchis ?

Unde mai pot sa-mi spal motorul in Arad, ca l-am imprumutat lu' fratemio si ii cam prafuit...

...dar ai gasit casa respectiva? nr.183..? au si un afis mare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge mai bine , si eu am remarcat. :laugh:

Is doua variante:

 

1: ce zici tu , ca inca nu s-a prins lumea ca merge forumu :) si e mult mai liber!

2: L-au inchis sa faca ceva la server sa mearga mai bine!

 

PS: sper sa fie varianta a doua , daca nu ... inseamna ca ii temporara treaba! (ca merge bine :( )

poate ca mere bine dar saracia mea, eu tot nu primesc notificare de la topicurile setate. Pai dc bre. Dau 1...10 bei cine rezolva chestiunea. Cum am spus si in urma cu cateva pagini sunt ok pe toata linia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kato stai cuminte ca-i de la ei si daca iar incepem sa ne certam pe subiectul asta cred ca iar ne taie accesul la motociclism.ro astia :(

 

PS: nu cred ca e cineva care primeste notificarea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,Dragi motociclisti din judetul Mures,

 

vineri 16 iulie orele 16.00 sunteti invitati cu mic, cu mare, la o intalnire "de lucru " cu angajati din cadrul MAI, departamentul Politiei Rutiere Mures.

 

Nu, nu vi se vor suspenda permisele, nici nu veti fi amendati ca ati depasit viteza legala, ci doar vom avea o discutie amicala.Se va prezenta o situatie a

 

accidentelor pe 2010 in care au fost implicati motociclisti/scuteristi,iar impreuna vom incerca sa gasim solutii pt scaderea numarului

 

accidentelor/contraventiilor/evenimentelor nefaste.

 

............................................ ''

 

 

Uite Dom'le o initiativa interesanta - am citat mai sus din topicul comunitatii Mures.

Noi nu am putea sa o preluam pe plan local ?

De pierdut sunt convins ca cel putin nu va pierde nimeni nimic.

Pareri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO LOR! Ideea e sa se vada efectele acestei intalniri! Oricum cine merge ca prostu pe doua roti nu va schimba cu nimic o intalnire cu cei de la MAI. Smecheru e tot smcher din pacate si nu invata dacat dupa ce nu mai are maini sau picioare in cazul cel mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum cine merge ca prostu pe doua roti nu va schimba cu nimic o intalnire cu cei de la MAI. Smecheru e tot smcher din pacate si nu invata dacat dupa ce nu mai are maini sau picioare in cazul cel mai bun.

:D ;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Stai linistita ca nu degeaba avem fin de Basescu in Arad. daca ai urmarit sumele, alea sunt sume modice. Cum poti spune ca ai redus de exemplu pentru canalizari 4000 lei (aprox 25%)?! Aia e suma e canalizari?cu 4000 lei isi trage un cetatean canalizare la el acasa (fara autorizatii). Sumele importante tot acolo vor merge si atata timp cat finu e in primarie, Aradul va avea bani de investit, ca doar sunt firmele lor care lucreaza.

La iluminat imediat nu mai avem nevoie de curent ca vor sa puna lampi solare.

Nu tin partea astora Doamne fereste dar daca e sa se fure (ca oricum se fura pe fata fara masura) macar sa se fure pentru Arad :D ! Ce e scris in presa e praf in ochi pentru restul tarii.

Editat de tavy XT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistita ca nu degeaba avem fin de Basescu in Arad. daca ai urmarit sumele, alea sunt sume modice. Cum poti spune ca ai redus de exemplu pentru canalizari 4000 lei (aprox 25%)?! Aia e suma e canalizari?cu 4000 lei isi trage un cetatean canalizare la el acasa (fara autorizatii). Sumele importante tot acolo vor merge si atata timp cat finu e in primarie, Aradul va avea bani de investit, ca doar sunt firmele lor care lucreaza.

La iluminat imediat nu mai avem nevoie de curent ca vor sa puna lampi solare.

Nu tin partea astora Doamne fereste dar daca e sa se fure (ca oricum se fura pe fata fara masura) macar sa se fure pentru Arad :P ! Ce e scris in presa e praf in ochi pentru restul tarii.

 

 

Sa se fure pt. Arad zici,ha? :D No lasa ca scoatem Bihorul de pe harta,tat mai bine a fi! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uita ca nu am facut degeaba abtibildul pentru intalnirea BMW-istilor. Pentru ca Aradeanul nostru ALEX (Duda) a luat premiul pentru BMW MISS CAMP ! (cea mai frumoasa motocicleta dintre toate cele prezente) :(

 

DSC00271.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uita ca nu am facut degeaba abtibildul pentru intalnirea BMW-istilor. Pentru ca Aradeanul nostru ALEX (Duda) a luat premiul pentru BMW MISS CAMP ! (cea mai frumoasa motocicleta dintre toate cele prezente) :(

 

DSC00271.jpg

si CuCun ce premiu o luat? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si CuCun ce premiu o luat? :(

Nu stiu , poza asta am gasit-o printre multe altele de pe Bike-Shop!

Nu cred ca au mai fost alte locuri.. doar MISS BMW si restu au primit toti la fel un abtibild de participare :P

 

Poate ne povesteste mai multe Duda :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu , poza asta am gasit-o printre multe altele de pe Bike-Shop!

Nu cred ca au mai fost alte locuri.. doar MISS BMW si restu au primit toti la fel un abtibild de participare :)

 

Poate ne povesteste mai multe Duda :(

la Miss BMW i s-a dat 4 abtibilde,coronitza si obligatia de a da de baut :D)

cucunu' o luat un premiu de nu o mai putut sa stea prea bine pe picioare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu , poza asta am gasit-o printre multe altele de pe Bike-Shop!

Nu cred ca au mai fost alte locuri.. doar MISS BMW si restu au primit toti la fel un abtibild de participare :P

 

Poate ne povesteste mai multe Duda :D

da ce cauta acolo...o scos stanu la vanzare coronitza de campion...? :(

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce cauta acolo...o scos stanu la vanzare coronitza de campion...? :D

Scuzele mele :( Probike :)

Tot o sula`i :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Care aveti liber maine si nu aveti ce face? Vreau sa vad o mobra la Ramnicu Valcea si nu daca e ok sa vin pe ea acasa. Imi trebuie un mobrist cu mobra ok sa ma duca pana acolo. Fara vitezane ca ma omoara ca pasager 350 km. Platesc gazul dus-intors. Maine pe la ora 7 plecarea ca sa ajungem pe la 12 acolo si seara inapoi. tel: 0725. 439. 159 Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...