Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

@branconier - Multumesc mult! Da, ar fi nemaipomenit daca cineva a vazut sau vede mobra zilele astea, sa imi dea un feedback... Dau o bere, pe bune si pe serioaselea! Nu de alta, dar am colegi de munca la Arad si cu totii lucram in industria berii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, ar fi nemaipomenit daca cineva a vazut sau vede mobra zilele astea, sa imi dea un feedback... Dau o bere, pe bune si pe serioaselea! Nu de alta, dar am colegi de munca la Arad si cu totii lucram in industria berii :laugh:

Dau o fuga pana acolo dupa masa daca nu ploua... cel tarziu maine. Am fost anul trecut, dar oricum am vrut sa ma opresc la el sa vad ce mai are in curte..:D

Am 2 prieteni care au cumparat motor de la Viktor, si nu au avut niciun fel de problema.

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare pentru cunoscatori. Mie nu-mi mai apare nicio notificare de la topicurile la care sunt inscris de pe forum. Sunt logat normal, apar pe forum dar intru la topicurile unde sunt logat doar ,,manual" cum se zice, desi au fost postate cateva repely-uri de alti membrii mie nu-mi apare niciun mesaj in inbox.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MY CONTROLS (dreapta-sus, scris ingrosat) >>> Subscriptions >>> View topics

daca nu iti apar topicurile la care zici ca esti "abonat" da-i un "FASTREPLY" (dreapta-jos) si bifezi "Enable email notification of replies"

Dupa aceea verifica daca te-ai "abonat" la acel topic cu "ghidul" de mai sus :laugh:

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MY CONTROLS (dreapta-sus, scris ingrosat) >>> Subscriptions >>> View topics

daca nu iti apar topicurile la care zici ca esti "abonat" da-i un "FASTREPLY" (dreapta-jos) si bifezi "Enable email notification of replies"

Dupa aceea verifica daca te-ai "abonat" la acel topic cu "ghidul" de mai sus :laugh:

Bafta

Asa le am pe toate, peste 40 topicuri. Cu tot tacamul. In rest pauza. O sa cer explicatii unui moderator de pe forum. mersi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa le am pe toate, peste 40 topicuri. Cu tot tacamul. In rest pauza. O sa cer explicatii unui moderator de pe forum. mersi

Din moment ce scrie "Enable email notification of replies" inseamna ca trebuie sa iti scrii o adresa de e-mail

Mesajele le vei primi la acea adresa, de exemplu pulaverde@yahoo.com :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de exemplu pulaverde@yahoo.com ;)

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am multe topicuri la care sunt inscris, si nu mai primesc notificari de la niciunul. de cateva zile

Si ce legatura are cu asta? :laugh:

;)
"pics" = "pictures"

 

Adevarul e ca iti trebuie extrem de multa rabdare sa strabati tot ansamblul de setari, multi termeni sunt destul de specifici tehnologiei web, asa ca cine mai stie ce si cum e (nu fac bascalie)

Eu mi-am dezactivat de mult optiunea asta, dar o sa o reactivez sa vad daca functioneaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce legatura are cu asta? :laugh: "pics" = "pictures"

 

Adevarul e ca iti trebuie extrem de multa rabdare sa strabati tot ansamblul de setari, multi termeni sunt destul de specifici tehnologiei web, asa ca cine mai stie ce si cum e (nu fac bascalie)

Eu mi-am dezactivat de mult optiunea asta, dar o sa o reactivez sa vad daca functioneaza

la mie e activata , dar nu mai primesc notificari de cateva zile la nici un reply din nici un topic. la fel si la Kato si cred ca si la alte persoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am observat treaba asta dar se pare ca nici eu nu mai primesc notificarile de ceva zile :(

asta e... sa speram ca se va rezolva in viitorul apropiat problema

 

PS: Speranta moare ultima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am observat treaba asta dar se pare ca nici eu nu mai primesc notificarile de ceva zile :)

asta e... sa speram ca se va rezolva in viitorul apropiat problema

 

PS: Speranta moare ultima

pai eu asta incercam sa spun :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja e prea de tot.Nu am facut si nu s-au facut modificari in ,,My Controls" de pe paginea mea. Pana acum 1 saptamana primeam notoficari normal. Toate setarile sunt ok. In spam imi intra si alte mesaje dar nu de pe motociclism.ro. Atasez cateva poze sa va lamuriti. Puii mei de treaba...

post-23049-1278587013_thumb.jpg

post-23049-1278587060_thumb.jpg

post-23049-1278587113_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja e prea de tot.Nu am facut si nu s-au facut modificari in ,,My Controls" de pe paginea mea. Pana acum 1 saptamana primeam notoficari normal. Toate setarile sunt ok. In spam imi intra si alte mesaje dar nu de pe motociclism.ro. Atasez cateva poze sa va lamuriti. Puii mei de treaba...

nu te mai agita ca faci riduri, nu intelegi ca e de la ei buba? :(

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te mai agita ca faci riduri, nu intelegi ca e de la ei buba? :)

Cum sa fie de la ei cand altii primesc notificarile? Ce, au facut triere cine sa primeasca si cine nu? Puii mei, iar :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa fie de la ei cand altii primesc notificarile? Ce, au facut triere cine sa primeasca si cine nu? Puii mei, iar :(

care primeste notificarile sa ridice mana :laugh: (sa faca un post aici)

nu cred ca mai primeste cineva notificari... sau o fii avand careva boala pe noi, astia care nu mai primim :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care primeste notificarile sa ridice mana :laugh: (sa faca un post aici)

nu cred ca mai primeste cineva notificari... sau o fii avand careva boala pe noi, astia care nu mai primim :)

parca daca nu primesi notificari e sf lumii :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O trebuit sa inchida forumu 3 zile sa schimbe TVA-ul ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...