Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Micutu

 

iti amintesti de Robi mic de la Avramutiu, fie iertat, de la service-ul moto de pe radnei? un baiat bun dar cu multe pretentii de la viata. tot timpul cauta ceva nou, ma refer la experiente. a cazut de multe ori cu motorul (o data mai grav) a avut si accidente cu masina pana cand in vara anului 2009 a mers cu prietenii cu barca. a avut un accident. doar el dintre toti a avut ghinion. acum e operat la cap, are placa in loc de frunte si vede cu un singur ochi. maine implineste 32 ani. nu cred ca are rost sa iti descriu suferinta lui sau a celor din jur. si eu am scapat dintr-un accident urat si ma gandesc uneori cum era daca ramaneam si eu cu sechele mai grave si inainte sa bravez (la mine e cronic ca nu mai sunt asa tanara) ma gandesc de 2 ori.

 

to die is the easy way...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Micutu

 

iti amintesti de Robi mic de la Avramutiu, fie iertat, de la service-ul moto de pe radnei? un baiat bun dar cu multe pretentii de la viata. tot timpul cauta ceva nou, ma refer la experiente. a cazut de multe ori cu motorul (o data mai grav) a avut si accidente cu masina pana cand in vara anului 2009 a mers cu prietenii cu barca. a avut un accident. doar el dintre toti a avut ghinion. acum e operat la cap, are placa in loc de frunte si vede cu un singur ochi. maine implineste 32 ani. nu cred ca are rost sa iti descriu suferinta lui sau a celor din jur. si eu am scapat dintr-un accident urat si ma gandesc uneori cum era daca ramaneam si eu cu sechele mai grave si inainte sa bravez (la mine e cronic ca nu mai sunt asa tanara) ma gandesc de 2 ori.

 

to die is the easy way...

pentru toate celelalte exista casca :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru toate celelalte exista casca :D

...sigur ca da! :) ...vedeate-as umblind cu casca in barca!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine cunoaste un electronist , capabil sa ma ajute la repararea unui sub woofwer de la sistemul 5.1 , rog sa-mi dea un PM .

Piesa cu pricina are in spate partea de amplificare care din cauza intreruperilor de curent (banuiesc) a cedat.

Siguranta e ok, de aceea cred ca treb. studiat mai in ,,profunzume''.

Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine cunoaste un electronist , capabil sa ma ajute la repararea unui sub woofwer de la sistemul 5.1 , rog sa-mi dea un PM .

Piesa cu pricina are in spate partea de amplificare care din cauza intreruperilor de curent (banuiesc) a cedat.

Siguranta e ok, de aceea cred ca treb. studiat mai in ,,profunzume''.

Multumesc !

incearca sa vorbesti cu baietii de pe lucian blaga (cip parca se numeste firma) ei se ocupa cu tot felul de chestii ce tin de sunet si nu numai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una cu una face doua ia nu mai comenta tu cemi va da mie viata asta e treaba mea si ..........

E si cu motoru numi va zice mie nimeni cum sa merg pina la urma sunt un motociclist nu un pocait

si deocamdata nu ma tine nimeni cu benzina si nu circul pe sanatatea lu nimeni si nici pe permisu lu nimeni

asa ca daca mi se intampla ceva stiu sami port singur de grija stai calm ca nus asa incepator cum ma crezi tu pe mine

poate am mai multi km de scos motoru din curte si de bagat inapoi cat ai tu pe sosea da hai lasam asta frate nu tio zic in

nume de rau da lasane lasane lasane cu poestile astea de adormit copii de gradi ca la mine nu tine si cu asta punct

 

Ai uitat de un mic detaliu... Tu circuli in TRAFIC...unde mai sunt si alti PARTICIPANTI, fie soferi, biciclisti sau pietoni... TE inseli amarnic, nu e vorba DOAR de tine.. daca se intalmpa ceva nu poti doar tu sa o patesti urat.. asta ma deranjeaza, crede-ma daca ai fi batman in padure singur nu as comenta, dar tu esti kamikaze pe strazi ..n-as vrea sa fiu de fata cand te imprastii iar si doamne fereste sa fie cineva prea aproape... Si tin sa te anunt, tu nu esti nici pocait nici motociclist.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p.s-nu am gasit nimic in tenisi azi dimineata

Înseamnă că nu au fost curați

Mi-a zis moÂşu' că cel din stânga a avut o pată sângerie de 2 mm2 în dreptul degetului mare :)

 

Mulțumesc tuturor pentru urări Âşi, deÂşi nu l-am cunoscut pe Nick Lombardia, sper că îÂşi sărbătoreÂşte onomastica printre îngeri

 

Totodată, sunt convins că mai esistă Âşi alți Nicolae printre motocicliÂştii arădeni

La Mulți Ani tuturor! :) :( :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai uitat de un mic detaliu... Tu circuli in TRAFIC...unde mai sunt si alti PARTICIPANTI, fie soferi, biciclisti sau pietoni... TE inseli amarnic, nu e vorba DOAR de tine.. daca se intalmpa ceva nu poti doar tu sa o patesti urat.. asta ma deranjeaza, crede-ma daca ai fi batman in padure singur nu as comenta, dar tu esti kamikaze pe strazi ..n-as vrea sa fiu de fata cand te imprastii iar si doamne fereste sa fie cineva prea aproape... Si tin sa te anunt, tu nu esti nici pocait nici motociclist.. :)

cum is kamikaze sau ne kamikaze merg cum vreau si fac ce vreau si hotaresc ce vreau

Editat de micutu moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...