Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Marturiile unui francmason de gradul 33

E o contradictie in termeni

Francmasonii adevarati nu "dau din casa" decat daca li se spune sa o faca, si asta tot in scopul manipularii maselor de imbecili

Oricum, eu nu cred in gogoritele astea cu si despre francmasoni (printre care si celebrul Sfantul Graal pe care nu l-a vazut nimeni, nici macar nu se stie ce e)

Toate cele sunt sfinte si/sau oculte pana in ziua in care stiinta demonstreaza contrariul

Asa e si cu masonii, li se acorda mult prea multa atentie in raport cu meritele sau realizarile lor

Nu cumva Boc si Basescu sunt masoni? (mai degraba Basoni :D )

Nu cumva masonii ne scumpesc benzina?

Cum ar zice un amic: "da-i dreacu' "

NOI sa fim sanatosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Probabil titlul nu e corect, tipul a facut parte din masonerie mai bine de 10 ani, si a ajuns la gradul 33, dar a iesit din randurile lor

2.Chiar el spune ca nu stie ca cineva sa fi facut pana acum ce face el (adica sa se retraga si sa inceapa sa divulge "probleme interne")

3.Eu cred ca masonii ne scumpesc mai ales benzina, pentru ca ei controleaza financiar lumea

4.De acord cu amicul tau, dar problema e ca chiar sunt "dati dracu", ca doar pentru el lucreaza la New World Order

5.Cu sanatatea, Doamne da sa fie cat de multa, dar cu cate otravuri ne pun in alimente, tare mi-e ca nu o sa fie sanatate prea mult timp

Negarea existentei lor sau a actiunilor pe care ei le intreprind, nu ii face sa nu existe sau sa nu isi duca planul la indeplinire, cu atat mai bine pot actiona nestingheriti. Cea mai mare provocare pentru diavol, este sa te faca sa crezi ca el nu exista...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu dau nici doi bani pe ce spune individul

Uite cum vad eu problema:

Masoneria A FOST candva ceva serios

In zilele noastre este doar o jucarie a unor plictisiti

NU masoneria conduce lumea

Masonii duc dorul vremurilor de mult apuse si prin "interviuri" de genul celui prezentat de tine incearca sa mai dreaga busuiocul

Stii cine a fost un mare mason roman? Florian Pittis, care a trecut saracu' la cele vesnice in urma cu cativa ani

Da, actorul acela putred de bogat, cu 7 vile si 15 mertanuri :cheers:

Sunt de acord cu tine intr-o singura privinta, pentru ca e constatare de bun simt: intr-adevar oamenii cu bani conduc lumea

Nici nu se poate altfel

Ca mai e cate unul care se inscrie intr-o loja masonica, da, se poate, dar o face doar pentru distractie, iar loja respectiva profita la maxim de pe urma unor asemenea membri

 

Pfuaiiii, da' ce frig poate fi

Ma duc sa beau un mason

Pardon, un bourbon :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va invit si pe voi sa fiti alaturi la protestul impotriva scumpirii combustibilului. Am postat in sectiunea generala, insa poate sunt altii care nu trec cu "ochiul pe acolo", asa ca acesta este linkul direct.

si totusi nu inteleg ce se rezolva cu protestul asta ? credeti ca daca facem noi protest ieftinesc benzina ? o sa vedeti ca nu o ieftinesc ci o sa o scumpeasca si mai mult.

 

In Romania nici daca iti dai foc tot nu rezolvi nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..cerere-oferta!..asta e principiul de scumpire!....

...daca se scumpeste, a-ti observat voi sa scada consumul?...au scazut nr de masini?...nu!

...atunci de ce sa o ieftineasca daca oricum se vinde? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pretul carburantilor e problema, ci PIBul rromanilor, care se traduce in salarii de cacao

Cam peste tot in Europa (Florian poate confirma asta) pretul benzinei e mai mare decat la noi

Dar cand ai salariu de 150-200 euro nu prea iti vine sa dai 1,15-1,2 EUR pe litru ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In atentia celor care "le plac carnea" de la "mec"

Happy Meal rezista 6 luni

 

Puii mei, nici kukoti nu mai mananca carnea aia. pescarii ar astepta mult si bine dupa kukoti de la carnea aia. Intrebare: alarma de auto se poate adapta la mobra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puii mei, nici kukoti nu mai mananca carnea aia. pescarii ar astepta mult si bine dupa kukoti de la carnea aia. Intrebare: alarma de auto se poate adapta la mobra?

 

;) kato esti baut sau ce dreq ?pai tu ne intrebi pe noi de-astea ?

Io ti-am mai zis sa te lasi de ginecologie si sa te apuci de electrice.

 

P.S.1 - Oricum, daca totusi o montezi pe motor, nu uita sa anulezi contactele de usi ca altfel o sa ai probleme cu Vasile Roaita !

P.S.2 - PE CELE MAI BUNE ACUMA : CINE ARE PE ACASA UN CD AUTO DE LA SONY-DEZAFECTAT, MA INTERESEAZA RAMA ACEEA DE PLASTIC CARE INCADREAZA FATA DETASABILA.PLATESC F BINE IN LICHID !

 

Cius !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...