Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Kato,ce fumezi mai nou?!? :lol:

 

Peace,bro!

 

Prietene, incerc sa le las. Pentru Stanalexo nu bag mana in foc, A iesit sa ia o gura de aer curat si s-a trezit apoi postand replici fara intelsuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prietene, incerc sa le las. Pentru Stanalexo nu bag mana in foc, A iesit sa ia o gura de aer curat si s-a trezit apoi postand replici fara intelsuri.

 

Apropo's - io de la 01 Ian am trecut la tigara electronica

Si pe bune ca are efect, nu-i deloc vrajeala...

Recomand oricum, sa nu cumparati ,,ocazii'' si ieftineli

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo's - io de la 01 Ian am trecut la tigara electronica

Si pe bune ca are efect, nu-i deloc vrajeala...

Recomand oricum, sa nu cumparati ,,ocazii'' si ieftineli

Concret, da detalii. Am auzit ca dai aburi pe gura si beculetu ala arde ca girofarul de la pompieri. Nu mai ceri : da-mi un foc te rog ci ai o priza libera sa-mi incarc acumulatoru de la tigare. Una peste alta: Iarba se poate fuma cu tigarea aia au ba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concret, da detalii. Am auzit ca dai aburi pe gura si beculetu ala arde ca girofarul de la pompieri. Nu mai ceri : da-mi un foc te rog ci ai o priza libera sa-mi incarc acumulatoru de la tigare. Una peste alta: Iarba se poate fuma cu tigarea aia au ba?

numa buruiana...!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concret, da detalii. Am auzit ca dai aburi pe gura si beculetu ala arde ca girofarul de la pompieri. Nu mai ceri : da-mi un foc te rog ci ai o priza libera sa-mi incarc acumulatoru de la tigare. Una peste alta: Iarba se poate fuma cu tigarea aia au ba?

 

 

Cel mai concret : azi suntem in 25, si de la 01 Ian pana acum am fumat vreo 3 pachete de tigari normale / inainte topeam cel putin 1 poc pe zi

Si mai concret : o sticluta de solutie de aburi ma costa 35 de ron si ma tine mai bine de O LUNA ( PESTE 30 ZILE )

 

Asa este, dai doar aburi pe gura

Beculetul in schimb are dublu rol : iti indica momentul de functionareal atomizorului(piesa care face aburii si o comanzi tu cu un intrerupator), si starea acumulatorului

,,Foc'' si mai ales tigari mai mult am dat decat am cerut, modelul meu de tigare se poate incarca si de la calculator prin cablu USB mic (am si incarcator de priza-220V)

La partea cu iarba nu am ajuns inca :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai concret : azi suntem in 25, si de la 01 Ian pana acum am fumat vreo 3 pachete de tigari normale / inainte topeam cel putin 1 poc pe zi

Si mai concret : o sticluta de solutie de aburi ma costa 35 de ron si ma tine mai bine de O LUNA ( PESTE 30 ZILE )

 

Asa este, dai doar aburi pe gura

Beculetul in schimb are dublu rol : iti indica momentul de functionareal atomizorului(piesa care face aburii si o comanzi tu cu un intrerupator), si starea acumulatorului

,,Foc'' si mai ales tigari mai mult am dat decat am cerut, modelul meu de tigare se poate incarca si de la calculator prin cablu USB mic (am si incarcator de priza-220V)

La partea cu iarba nu am ajuns inca :lol:

fain. Adevarul ca am vazut si pe net chestia asta. Eu zic ca e mai greu cu ticul ala , sa tii tigarea in mana si sa o duci la gura. In rest nicotina se elimina treptat din organism cu putina vointa. Mai rar le trag si eu, nici macar 3 pachete cum zici tu de dupa anul nou. Vezi cu cablurile alea sa nu te incurci, poate-ti bagi 220 in tigarea aia si pui de un scurt circuit :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fain. Adevarul ca am vazut si pe net chestia asta. Eu zic ca e mai greu cu ticul ala , sa tii tigarea in mana si sa o duci la gura. In rest nicotina se elimina treptat din organism cu putina vointa. Mai rar le trag si eu, nici macar 3 pachete cum zici tu de dupa anul nou. Vezi cu cablurile alea sa nu te incurci, poate-ti bagi 220 in tigarea aia si pui de un scurt circuit :) .

 

Cu ticul nu e greu; mai greu e sa nu uiti sa apesi pe buton cand tragi, ca altfel ,,nexam'' aburi :)Si ceea mai tampita e ca nu poti conduce cu tigarea in ,,mufa''-are cam 40 de grame si fara sa apesi butonul nu da fum :lol:)

Nicotina exista in solutie - e singurul element din cele multe nocive pe care le contine fumul de tigara normala.

Scapi de gudronul care in mod normal colmateaza plamanii, de monoxidul de carbon plus f multe etc. toxice

 

.....pentru cei curiosi / pe google /,,tigara electronica nr 1 ''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei cu stomacul mare am pregatit un miniconcurs in 14.02.2011. Se ofera un meniu gratuit prin tragere la sorti dintre toti utilizatorii care au cont pe www.poftabunaarad.ro. In 14 FEBRUARIE 2011 se afiseaza pe site castigatorul meniului sponsorizat de Fast-Food KM 0. Din 2 in 2 saptamani se vor acorda premii atat in meniuri, pizza, ciorbe cat si baxuri de bere, sticle de vin, etc. Va astept, BUCATARUL SEF:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei cu stomacul mare am pregatit un miniconcurs in 14.02.2011. Se ofera un meniu gratuit prin tragere la sorti dintre toti utilizatorii care au cont pe www.poftabunaarad.ro. In 14 FEBRUARIE 2011 se afiseaza pe site castigatorul meniului sponsorizat de Fast-Food KM 0. Din 2 in 2 saptamani se vor acorda premii atat in meniuri, pizza, ciorbe cat si baxuri de bere, sticle de vin, etc. Va astept, BUCATARUL SEF:))

Editat de Picasso_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ticul nu e greu; mai greu e sa nu uiti sa apesi pe buton cand tragi, ca altfel ,,nexam'' aburi :)Si ceea mai tampita e ca nu poti conduce cu tigarea in ,,mufa''-are cam 40 de grame si fara sa apesi butonul nu da fum :lol:)

Nicotina exista in solutie - e singurul element din cele multe nocive pe care le contine fumul de tigara normala.

Scapi de gudronul care in mod normal colmateaza plamanii, de monoxidul de carbon plus f multe etc. toxice

 

.....pentru cei curiosi / pe google /,,tigara electronica nr 1 ''

eu am vazut si fara buton. dar ca trebuia sa traji mult din ea. adica mult timp nu cu o forta prea mare ca sa nu iti intre chilotzeii in poponet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so umflat orezu in voi ha ?

 

Sefu, ne plictisim. Mai animam atmosfera pe aic in cazul de fata, becurile de la tigara. ma intreb, daca tragi mai tare din tigara nu se ard? :) . Am vazut ca se aprinde din ce in ce mai tare, in functie cum tragi din bat. Papi, ai cuvantul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sefu, ne plictisim. Mai animam atmosfera pe aic in cazul de fata, becurile de la tigara. ma intreb, daca tragi mai tare din tigara nu se ard? :) . Am vazut ca se aprinde din ce in ce mai tare, in functie cum tragi din bat. Papi, ai cuvantul!

 

 

Vino la o cafea si iti explica , prietena ta Crina , ce si cum . Sia cumparat si ea o dracie dinasta ... (fara buton ) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare atentie la apelurile pe care le primiti de la diferite persoane care se recomanda a fi de la un operator de telefonie (orange, vodafone, cosmote, etc.) si va spun ca este o eroare in sistemul de facturare si s-a gresit factura dumneavoastra, si va spun sa tastati diferite "coduri" de pe telefon...

Sunt toti tepari, inchideti-le telefonul sa nu luati teapa !!! (mama a luat azi teapa de 144 de euro)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sefu, ne plictisim. Mai animam atmosfera pe aic in cazul de fata, becurile de la tigara. ma intreb, daca tragi mai tare din tigara nu se ard? :) . Am vazut ca se aprinde din ce in ce mai tare, in functie cum tragi din bat. Papi, ai cuvantul!

 

Deci, din electronica se trage mai usor si mai lung in timp decat ceea normala

Asta pentru a da timp aparatului sa vaporizeze.

Principiul e simplu : bateria se leaga prin intrerupator la o rezistenta electrica care prin incalzire vaporizeaza lichidul din mustiuc( partea cu vata imbibata in solutie ). Se ard intr-adevar produsele ieftine gen 50 de ron , dar si asta nu neaparat din cauza fortei cu care tragi. Mai repede este o problema de ,, material'' la rezistenta electrica, adica se ard ca orice filament de bec ieftin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da cu mirosul cum sta? Daca fumezi in casa se simte miros de fum de tigara sau doar cresti umiditatea in interior? E ciudat oare or fi substante pentru arome de diferite marci de tigari? :)

:) Da, banuiesc ca nu mai miros hainele a bagau. Nu mai zic de nevasta, mai ales cand te apropii de ea cu alte intentii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Da, banuiesc ca nu mai miros hainele a bagau. Nu mai zic de nevasta, mai ales cand te apropii de ea cu alte intentii....

 

Lasa ca e bine cand nevasta baga si ea :) ..Apropo,cat draq costa o jucarie de asta?nu am urmarit discutia de la inceput

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca e bine cand nevasta baga si ea :) ..Apropo,cat draq costa o jucarie de asta?nu am urmarit discutia de la inceput

Ca bine zici. Hai papi, baga niste linkuri, preturi la tigara, rezerve, arome, ce simti dupa...O recenzie, sa zic asa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...