Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Cine poate sa imi spuna adresa magazinulu Arici supermoto?

:cheers:

...linga pizza 5 colturi din vlaicu!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut! :cheers:

stie cineva ceva despre accidentul de ieri...? o fo accidentat cineva cu un cbr argintiu...asa am auzit k pe la confectii.

ce a patit si cum se simte motociclistul?....si ce s-a intamplat?

ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey,there! Hop si eu ca musca-n lapte! N-am motor,dar le iubesc la nebunie,m-am plimbat si eu cate un pic,cand am dat peste un amic binevoitor. :(

As vrea sa va intreb ceva: exista pe forum careva din gasca veche de motociclisti aradeni,de acum 8 ani? (Cristi-alias "fatman",Ionica....) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey,there! Hop si eu ca musca-n lapte! N-am motor,dar le iubesc la nebunie,m-am plimbat si eu cate un pic,cand am dat peste un amic binevoitor. :(

As vrea sa va intreb ceva: exista pe forum careva din gasca veche de motociclisti aradeni,de acum 8 ani? (Cristi-alias "fatman",Ionica....) :P

 

 

hy Adeline... :rose:

Bine ai venit!!!!!!! :P

din pacate nu ii cunosc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cine are ducati, daca daca vrei iti fac pisi cadou

1+ 3 gratis

 

Multumesc frumos! :scratch: Din pacate noi stam la etaj dar nu asta e problema,am mai avut pisic,dar am un bebe mic si tebuie sa mai astept sa aibe macar 2 anisori (acum are 1 an fara 1 luna).

Intrebam de Ducatti pt ca am copilarit in Sinicolau,la bunici si eram curioasa care s-a pus la rand,tot vad motorul dar nu stiu al cui e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos! :) Din pacate noi stam la etaj dar nu asta e problema,am mai avut pisic,dar am un bebe mic si tebuie sa mai astept sa aibe macar 2 anisori (acum are 1 an fara 1 luna).

Intrebam de Ducatti pt ca am copilarit in Sinicolau,la bunici si eram curioasa care s-a pus la rand,tot vad motorul dar nu stiu al cui e.

 

 

:scratch:

post-18965-1181575201_thumb.jpg

post-18965-1181575372_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos! :) Din pacate noi stam la etaj dar nu asta e problema,am mai avut pisic,dar am un bebe mic si tebuie sa mai astept sa aibe macar 2 anisori (acum are 1 an fara 1 luna).

Intrebam de Ducatti pt ca am copilarit in Sinicolau,la bunici si eram curioasa care s-a pus la rand,tot vad motorul dar nu stiu al cui e.

 

nu stiu cum il cheama pe tip, dar pot sa iti spun unde sta.... cum intri in Sannicolau, dupa viaduct, dupa prima intersectie prima casa pe stanga... cam atat stiu... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cum il cheama pe tip, dar pot sa iti spun unde sta.... cum intri in Sannicolau, dupa viaduct, dupa prima intersectie prima casa pe stanga... cam atat stiu... :lol:

 

Ok,mersi !

 

Oare un nou campionat de Supermoto in Arad,pe cand va mai fi?

 

 

Mey,de pustii Ilisie, Ruja mai stie cineva ceva? Au mai evoluat de la motorasul din liceu? Ca eu am fost plecata cativa ani din Arad si cand m-am intors parca au intrat in pamant...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Mey,de pustii Ilisie, Ruja mai stie cineva ceva? Au mai evoluat de la motorasul din liceu? Ca eu am fost plecata cativa ani din Arad si cand m-am intors parca au intrat in pamant...

 

...vino si tu pe centru la terase unde ne vezi opriti cu motoarele si atunci ai sanse mai mari sa aflii una alta despre cei pe care-i cauti!... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HELP ME!!!am nevoie de un petic textil de goretex de cam 50cm lungime si 20cm latime,pentru maneca la jeaca...sau care cunoaste un croitor...ajutati-ma,ca nu gasesc pe nimeni care sa ma ajute...multzam fain!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...