Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

De ce nu,vrem nu vrem face parte din viata noastra.deci maine seara dupa ora 20 in nerv sa despicam votca in 8

 

Nu pot veni din păcate, dar mulțumesc mult pentru invitație. Trebuie să merg la inaugurarea unui apartament nou cumpărat. M-a invitat cu o săptămână în urmă Âşi nu acceptă un refuz. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fac pe dracu/4 si vin si io cu 50 ron donatie la actiune :scratch: .

Chit ca nu prea stiu exact care-i nervu da va gasesc io

E in fostul Devis. pe partea cu McDonalds treci deo banca si este o farmacie.Imediat acolo intr-un gang.Scrie Nerv.

Editat de Black Wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai exact vis-a-vis de fostul Ciao-Ciao actualul " Milionare " sau cum se cheama :scratch:

 

Okk

OKK

M-am edificat total .De cand cu criza beau acasa si nu mai am coordonatele cu locatiile ,,de duh''

Korben, o mai tii minte pe aia mica?

Vezi ca a facut progrese..daca o intrebi cum il cheama pe fratiorul ei (NU ARE)raspunde :SUZUKI !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Okk

OKK

M-am edificat total .De cand cu criza beau acasa si nu mai am coordonatele cu locatiile ,,de duh''

Korben, o mai tii minte pe aia mica?

Vezi ca a facut progrese..daca o intrebi cum il cheama pe fratiorul ei (NU ARE)raspunde :SUZUKI !!!

 

inseamna ca stie ce vrea cand o sa creasca :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu is de parere ca doar tu ai fost "ON" la ora 3:33 pe forum :laugh:

Stiu atuncea am ajuns acasa.Eu cu makaveli am fost ultimii :). Si da Paul poti sa sti ca am fost foarte "ON" noaptea asta. :huh: :laugh: ;)

Editat de Black Wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Firar d-un kil de hoti . Nu avea cum sa fie si in regula si asa ieftin ... nu se prea imbina calitatea cu economia (ta bineinteles) , pe langa ca e defecta s-ar putea sa fie si furata , poate chiar a iesit "propietarul" la arat cu ea de spui ca e asa praf .

Oricum , bine ca ai "scapat" , pun pariu ca e mai mult mai bun GSX-Rul tau cu triplu X dublu (3X2=6 :laugh: ) decat "streetfighter"ul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica prosteala si vrajeala cat cuprinde

Mi-e mila de cine va da banii pe epava aia

Bravo tie ca nu te-ai incurcat cu smecherii aia

Vrajeala si TUPEU la greu

Sa crezi ca se poate inmatricula normal si legal un autovehicul cu seria motorului diferita fata de cea din CIV e una

Dar sa mai ai si tupeul de a afirma asta cu tarie in fata clientilor, este cu totul altceva

Se numeste nesimtire

 

De aspectul estetic nici nu mai vorbesc, mi-a provocat o profunda dezamagire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Firar d-un kil de hoti . Nu avea cum sa fie si in regula si asa ieftin ... nu se prea imbina calitatea cu economia (ta bineinteles) , pe langa ca e defecta s-ar putea sa fie si furata , poate chiar a iesit "propietarul" la arat cu ea de spui ca e asa praf .

Oricum , bine ca ai "scapat" , pun pariu ca e mai mult mai bun GSX-Rul tau cu triplu X dublu (3X2=6 :huh: ) decat "streetfighter"ul :laugh:

 

de 10x mai bun la viteza si la inclinari,streetfighterul imi place ca pot sa imi fac de cap cu el :laugh: (vorbind de tineri si nelinistiti)

Mesaj completat

De aspectul estetic nici nu mai vorbesc, mi-a provocat o profunda dezamagire

 

inafara de cablurile alea care stateau atarnate ca pe un brad de craciun si cateva zgarieturi si chestia aia pe rezervor arata perfect ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrajeala si TUPEU la greu

Sa crezi ca se poate inmatricula normal si legal un autovehicul cu seria motorului diferita fata de cea din CIV e una

Dar sa mai ai si tupeul de a afirma asta cu tarie in fata clientilor, este cu totul altceva

Se numeste nesimtire

 

De aspectul estetic nici nu mai vorbesc, mi-a provocat o profunda dezamagire

 

Amu nu vrea sa isc valuri ,dar chiar ca se poate inmatricula.Chiar daca nu ai act pe blocul motor se face o declaratie pe propria raspundere la notar si (mentionezi toate datele de pe blocul motor)declari acolo ca ai cumparat blocul motor de pe piata libera.Cu restul de hartii,nu intru in detalii aici cand are loc identificarea la RAR se va trece pe baza acestei declaratii pe propria raspundere noua serie de pe noul bloc motor.Conditia este ca doar cadrul sa fie acelasi ca si pe CIV.Blocul motor e considerata o piesa de schimb si se poate schimba ca atare.daca nu ai facutra,contract de vanzare cumparare e buna si declaratia pe proprie respundere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amu nu vrea sa isc valuri ,dar chiar ca se poate inmatricula.Chiar daca nu ai act pe blocul motor se face o declaratie pe propria raspundere la notar si (mentionezi toate datele de pe blocul motor)declari acolo ca ai cumparat blocul motor de pe piata libera.Cu restul de hartii,nu intru in detalii aici cand are loc identificarea la RAR se va trece pe baza acestei declaratii pe propria raspundere noua serie de pe noul bloc motor.Conditia este ca doar cadrul sa fie acelasi ca si pe CIV.Blocul motor e considerata o piesa de schimb si se poate schimba ca atare.daca nu ai facutra,contract de vanzare cumparare e buna si declaratia pe proprie respundere.

 

 

:laugh: trebuiesc facute multe la el oricum,mai bine mi-l pregatesc pe-al meu pentru la anul ( anvelope,centrat roti,curatat carburatoare +reglat,refacut rezervorul )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: trebuiesc facute multe la el oricum,mai bine mi-l pregatesc pe-al meu pentru la anul ( anvelope,centrat roti,curatat carburatoare +reglat,refacut rezervorul )

 

asa-i,cu banii aia iti rezolvi si scoala,etc,restul la motor...bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...